Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Alıntı yapılan: El Maestro - Haziran 11, 2014, 15:33:13
Lanzini 4-5 m euro, Danny'de nerden baksan o kadar belki daha fazla .

2sinin aynı anda alınacağına gerçekçi olarak bakarsak zor görüyorum, bence fazla hayallere kapılmayalım .

Tabi olursa süper olur o ayrı konu ..

Bizim bu sene bütçemiz 15-16 milyon euro olacak..

Santrafor bedava gelecek bu belli artık. Para verilmeyecek yani bonsvervis..

Yerliler için 2 transfer 5 milyon eurpo..

Yabancılar için 11..

dany lanzini ve moledo alınır bu paraya
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

River Plate kulüp başkanı Rodolfo D'Onofrio: "Manuel Lanzini için 10 milyon dolardan 1 cent bile aşağı inmem.."  (Sporx)
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Arjantin'in River Plate kulübünün başkanı Rodolfo D'Onofrio, Beşiktaş'ın transfer listesinde olduğu iddia edilen yıldız futbolcu Manuel Lanzini için, "10 milyon Dolar'dan bir Cent bile aşağı inmem" dedi.

Arjantin basınında yer alan haberlere göre önümüzdeki günlerde Avrupa'ya transfer turuna çıkacak olan Başkan D'Onofrio'nun, Lanzini için net 10 milyon Dolar istediği vurgulandı. D'Onofrio'nun, genç futbolcu için gelen teklifleri istediği rakama ulaşamadığı için reddettiğini hatırlatan gazeteler, bazı kulüplerin 7 milyon Dolar'a çıkmasına rağmen kabul etmediğini yazdı. Beşiktaş'ın bu futbolcu için yapmış olduğu teklifin ciddi olduğunun da altını çizen gazeteler, "Siyah-beyazlı kulüp, başkanın istediği 10 milyon Dolar'ı veremez ise bu transfer çıkmaza girer" yorumunda bulundu.

Bu arada Beşiktaş'ın Manuel Lanzini'nin bonservisinin tamamı yerine bir kısmını satın almak istediği öğrenildi. 10 milyon Dolar'ı yüksek bulan Beşiktaş yönetiminin bu oyuncuya ortak olmaya çalıştığı belirtiliyor.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

K.D

Bunlar fiyat yükseltme manevraları bakalım hep beraber bekleyip göreceğiz
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

[KralKartal]

Fotomaç'a göre Töre, menajeri kanalıyla Metallist ile görüşürken, Almanya'ya giden Erdal Torunoğulları, 1.7 milyon euro'ya yıldızı ikna etti. Şimdi de Kazan ile masaya oturacak.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

El Maestro

Metalist haberi kesinlikle yalandır, oyuncular serbest kalacak muhabbeti var millet kaçmaya çalışıyor ülkeden bide gidip Gökhan oraylamı görüşecek ?
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Arkadaş transfer yapmayacakmıyız biz ya :-\

Gs ve Fb yi anlarım. Çok ihtiyaç yok ama biz 5 futbolcu alacaz daha sıfır
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Serbest kalma söylentisi bana gerçek gelmiyor. O kadar paralar dönüyor, bir anda hepsi serbest mi kalacak yani? Ukrayna futbolu biter, daha da kendine gelemez.

NoPasaran

SPORX - Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş için Marko Marin iddiası günden güne güçlenmeye başladı. 

Geçtiğimiz sezon Chelsea'den Sevilla'ya kiralanan ve Endülüs temsilcisinde istediği başarıyı yakalayamayan Marin için bir süredir nabız yoklayan siyah-beyazlı yönetimin, Alman yıldız ile prensip anlaşmasına vardığı ancak Chelsea'yi ikna etmekte zorlandığı öğrenildi.

Marko Marin ile yaptığı görüşmelerde büyük oranda el sıkışan siyah-beyazlı yönetim, Chelsea'nin Marin'i direkt satmak istemesi ya da takasta kullanmak istemesinden dolayı kiralık formülünde ciddi sıkıntı yaşadı ve alternatif teklifler hazırlamaya başladı.

Siyah-beyazlı takımın teknik direktörü Slaven Bilic'in ısrarlı bir şekilde transfer etmek istediği Alman yıldız için maksimum 3.5 milyon avroluk bir bütçe belirleyen yönetim, Chelsea'nin 9 milyon avroluk bonservis bedeli karşısında süreci yeniden ela almaya karar verdi.

CENK İLE MARİN BERABER ÇALIŞIYOR

Öte yandan Beşiktaş'ın yeni transferi Cenk Tosun, sezon öncesi hazırlıklarını Marko Marin ile birlikte Almanya'da sürdürüyor. Oldukça yakın arkadaş oldukları bilinen Cenk Tosun ve Marko Marin ikilisi Frankfurt'un Riederwald bölgesinde, Bayer Leverkusen'in eski fizyoterapisti Björn Reindl'in programı doğrultusunda çalışmalarını sürdürüyor.

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Colgado

bizim forum edinho transferi için ne düşünüyor acaba?

galaxy note II - tapatalk

ilhan mansız_melis

Ben Edinho'yu çok beğeniyorum söylemiştim bunu zaten. Almeida'dan daha kaliteli bir golcü.

Ancak fiyat konusunda biraz endişem var.

Bi ailem, bi Beşiktaş, bi de Sıla

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

El Colgado

edinho'ya verilecek parayı imza parası olarak kullanıp başka birini alsak daha mantıklıydı sanki.
diouf stoke'a gitmiş mesela.
pato'yu alsak keşke. :)

galaxy note II - tapatalk

NoPasaran

Edinho resmi siteden yalanlandı..

Besiktasin ikinci eneramo vakasina gerek yok

Yakışmaz..

Şahsen benim santraforum edinho olsa ben o takımın oyuncusu olsam kafadan bittik diye başlarım

Aşk bu Aşk !

volkanca.net