Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

K.D

Yine bi silah muhabbeti dönüyor ortalıkta bunu bahane edecek yönetim alamazsa töreyi demedi demeyin bence alınıp aklı başına getirilmeli törenin.
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

NoPasaran

Alıntı yapılan: carsi52 - Haziran 06, 2014, 19:14:25
Töre'yi geseye kaptırırlarsa çok çalkalanır yönetim.

Servis ettiriyorlar işte saçma sapan haberleri basına..

Yok Silah yok şu yok bu..

Önce karalarsın sonra ezersin..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Alıntı yapılan: ERHUN - Haziran 06, 2014, 20:32:27
Edinho zu Beşiktaş

Menajerler tarafından Siyah-Beyazlılar'a önerilen ancak kulüp tarafından sıcak bakılmayan 31 yaşındaki futbolcu, yaptığı açıklamada Siyah-Beyazlılar'a transfer olması halinde rekor gole ulaşabileceğini iddia etti. Başarılı golcü, "Erciyes formasıyla 11 sayıya ulaştım. Beşiktaş'ta 25 golden az atarsam para almam. Ara transferde Beşiktaş'a gelseydim sezonu kesin gol kralı tamamlardım" dedi.

;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Hugo kalırsa ve başka forvet gelmezse kimse şaşırmasın.

@NoPasaran bunu söyleyeli baya oldu yeni değil ama o zamanda Beşiktaş'a gidebilir deniyordu. Ben pek ihtimal vermiyorum ama yazılıp çizildiği için ve konu "transfer söylentileri" olduğu için yazdım.

RCA

Ben edinho gelsin isterim.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Forvet alamicaz almeidada kendine kulüp bulamicak yine almeidaya kalicaz olacak olan az çok belli.
Bölünür senin için uykular!

ERHUN

Bu arada, Demba Ba'nın peşinde bu kadar koşuyoruz ama Afrika kupası var, onu göz önünde tutmak gerek.

NoPasaran

Edinho felan başarılı olur olmaz bilmiyorum..

Ancak Beşiktaşın bir değeri var. Beşiktaşın bir saygınlığı var..

Ne Başkanın ne Transfer Komitesinin bu tarz transferler yaparak Beşiktaşın büyüklüğünü ayaklar altına almaya gerek yok..

Erciyesten gidip topçu alıp bizi kurtaracak kadar düştük neredeyse..

Scout ekibi ne işe yarıyor bilmiyorum. Aylardır bula bula edinhoyu mu buldular. Hiç gitmeselermiş onlara bende söylerdim bunu aynısını..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

Bence yeter yerden yere vurduğumuz.

Bekliyelim. İsimler çıksın boşverelim, transfer günü bittiğinde eleştiriyi yaparız.

Şu an yaptığımız eleştiri de havada. Sonuçta yarın 3 tane beklemediğimiz çok iyi oyuncu getirseler bugün söylediğimiz lafları bir bir yutacağız üstüne de soğuk su içeceğiz adminim.

O yüzden nevzat demir tesislerinde imzalar atılmadan gelipte moralimizi bozmayalım kötü söz söylemeyelim.

İmzalar atılsın ( artık kimle atılacak ise ) sonra eleştirimizi dibine kadar yaparız

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

CR7

İmza mı atılacak?  Hiç sanmıyorum. Son imza velinin uzattığı sözleşmeye olur

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

CR7

He pardon o bile olur mu şüpheliyim. Giderse gider bize ne o uzatmak istiyorum diye gelmeli diyebilirler

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Alıntı yapılan: RCA - Haziran 07, 2014, 17:44:59
Bence yeter yerden yere vurduğumuz.

Bekliyelim. İsimler çıksın boşverelim, transfer günü bittiğinde eleştiriyi yaparız.

Şu an yaptığımız eleştiri de havada. Sonuçta yarın 3 tane beklemediğimiz çok iyi oyuncu getirseler bugün söylediğimiz lafları bir bir yutacağız üstüne de soğuk su içeceğiz adminim.

O yüzden nevzat demir tesislerinde imzalar atılmadan gelipte moralimizi bozmayalım kötü söz söylemeyelim.

İmzalar atılsın ( artık kimle atılacak ise ) sonra eleştirimizi dibine kadar yaparız

Eğer feda deyip beklersek kimlerin alındığına şahit olduk

Gelmeden tepki koyalimda belki bir kar tanesi çığ olur engel olur

Aynı süreç enaramoda da yaşanmıştı. Bekleyelim demiştim ben. İnanmamistim mesela. Ama kızanlar haklı cikti

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

K.D

Açıkcası ben danyde bile nispeten iyimser bakan bir insandım ama sürekli ortalıkta başkanın ağzından dolanan yalanlar ve somut hiçbir adımın olmaması benimde güvenimi bitirme noktasına getirdi
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)