Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 16 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

K.D

Aynen şimdi herkese laf edilir ama premier lig gibi bizim 10 katımız kaliteli bir ligde şans bulan kerime laf edilmez o bilicin saçma olcay ısrarından kaynaklı yoksa kerim oynasa brnce değişilmez olur aynı töre gibi :D ki kerim ahmet ilhandan çok daha yeteneklidir ama ahmet ilhan yedek olabilir bence de.
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

El Colgado

bilic performans olarak yetersiz şu an.
bunu fb maçından beri söylüyorum.
seneye boncuk dağıtmaya devam ederse kendini kapıda bulur.

galaxy note II - tapatalk

NoPasaran

Beşiktaş Olcan Adın için Tomas Sivok ve Filip Holosko'yu gözden çıkaracak.

Siyah beyazli yonetim kadrosuna katmak istedigi Olcan Adın konusuda Trabzonspor'a farklı alternatifler sunmaya hazırlanıyor. Bordo-mavili kulübün olcan icin 6 milyon euro seviyelerinde bonservis bedeli talep etmesi, Beşiktaş'ı bazi futbolcuları takasta kullanmaya yönlendirdi.

Yonetim, Olcan karşılığında 1 yıl daha sözlesmeleri bulunan Holosko ve Sivok'u Trabzonspor'a teklif ederek, 2 milyon euro da ücret ödemeyi gündemine aldı. Yeni sezonda teknik direktor Bilic'in kadrosunda ilk tercihleri olmayacak Sivok ve Holosko konusunda Trabzonspor'un tavrı ise henüz netleşmedi.

Önümüzdeki hafta içinde bordo mavili yonetimle masaya oturacak olan siyah-beyazlilar, Olcan için hazırladıkları teklifi sunacaklar. Trabzonspor ile anlaşılması halinde Olcan ile temasa geçecek olan yöneticiler, milli futbolcuya 4 yıllık sözleşme önerecek.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Serdar kurtuluş, holosko bonservisiyle ömer kiralık olarak verilebilir aslında Olcan için.
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

Delgado geliyormus:) haber1903 dunku haber

Performans mithis 36 mac 6 asist mi ne birde 5 gol
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Beşiktaş'ın 10 numara adaylarından Dusan Tadic, Siyah-Beyazlıların teklifini kabul etmedi. Twente forması giyen Sırp futbolcu, kariyerini Almanya ya da İngiltere'de sürdürmek istediğini ifade ederek Siyah-Beyazlıları geri çevirdi.

Dış transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'a Hollanda'dan olumsuz haber geldi.

Siyah Beyazlıların kadrosuna katmak istediği Sırp orta saha oyuncusu Dusan Tadic, kendisine sunulan teklifi kabul etmedi.

Yeni sezon öncesi kadrosuna bir orta saha oyuncusu katmak isteyen Beşiktaş, ilk olarak Diego Ribas ile görüşmeye başlamıştı. Brezilyalı futbolcu ile mali konularda anlaşamayan yönetim, transfer listesinde yer alan diğer 10 numara adaylarına yöneldi.

Diego sonrası listedeki öne çıkan isim Dusan Tadic oldu. Twente ile 1 yıl daha mukavelesi bulunan 25 yaşındaki futbolcu için Hollanda kulübü ilk olarak 13 milyon euro bonservis bedeli talep etti. Twente daha sonra bu rakamı 10 milyon euroya çekse de, transferdeki en buyuk engel Tadic'in Türkiye'de oynamaya sıcak bakmamasi oldu. Yüksek bonservis bedeline rağmen yönetimin transferinde kararlı oldugu Tadic, kariyerine Almanya veya İngiltere'de devam etmek istediğini ifade ederek Beşiktaş'ın teklifini kabul etmedi.

Tadic bu sezon Twente forması ile çıktığı 34 maçta, 16 gol - 14 asistlik performans sergilemişti.

NtvSpor
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Fikret Orman'dan bugünün incileri:

"Demba Ba ile alakalı bir beklenti yaratılıyor çok acayip şekilde. Bu adam kronik sakat. Demba Ba yarın sabah buraya gelecek. Gelir mi gelir, verirsiniz 2 misli para gelir. Bundan önceki ama ben vermem. Quaresma buraya gelirken otobüs kiralanmış 14000 lira para ödenmemiş, haciz geldi bu parayı biz ödedik. Internet, twitter, sosyal medya büyük beklenti yaratıldı. Demba Ba, Demba Ba..."

CR7

Neyse ya seneye 3. oluruz nolacak

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ERHUN

İncilerin devamı:

"Fernandes'in son sene aldığı parayı ona helal etmiyorum. Keşke Fernandes'i daha önce satsaydım.

Galatasaray yeni stadını ne kadar zamanda yapmış? 4 sene. Yeni stadımız yapıldıktan 1 sene sonra FB ve GS ile kafa kafaya oynar, 1 sene sonra da gelirlerde onları geçeriz.

Beşiktaş'a gelmek isteyen oyuncu kendi söyler. Biz oyuncu peşinde koşmayız. Beşiktaş araç olmaz amaç olur. Beşiktaş çok büyük kulüptür. Caner'in biz peşinde koşmayız. Kulübüyle anlaşmazsa, gelir oturur konuşulur. Biz kimseye araç olmayız.

Beşiktaş'ın bir marka değeri var, bunu kimse düşüremez. Büyük paralar alan bu oyuncular beni Beşiktaş'ı temsil ediyor. Bu sene daha agresif olacağız bu konularda. Bu tarz gece gezen oyuncularla yolumuzu ayırıyoruz. Fernandes sadece kendi gezmez bir de takımı gezdirirdi grupça.

Gökhan'la biz bir noktaya gelemedik, gelsek Rubin Kazan'la da görüşeceğiz. Beşiktaş bir daha oyuncu kiralamayacak. Gökhan kalırsa kalmasını isterim, giderse de öleceğimiz bir transfer değil. Galatasaray görüşüyormuş, görüşebilir. Bizde 3 gol mu ne attı Gökhan, çok da bir top oynamadı.

Bu transfer döneminde yabancı/yerli maksimum 4-5 oyuncu alırız. Benim önümde 25-26 gün var. Taraftar baskısı ile gidip fazla paralarla transfer yapmam.

Ronaldinho 50 defa haber yollatıyor şimdi, geleyim mi diye. Hayır diyorum. Kapısından geçirtmem.

Almeida esasında iyi çocuk. Gelirken onu 6 aylığına sen bir oyna seni görelim diye getirmişler. Almeida buraları bir sevmez havalarında. Türkiye'ye tepeden bakıyor. Gitmek istiyorum dedi, dedim takım buluyorsan git. Geçen sene eşinden ayrılınca Beşiktaş'la bir birliktelik yaşamaya başladı. Şehri, kulübü bir sevdi. Bak dedim Beşiktaş'la ilişkin düzgün yola girdi. Senle dedim gel kontrat yapabiliriz artık, ama ısrarlı olman lazım dedim. Almeida'ya hep söyledim, gel bana ısrarlı olduğunu göster. Nerede benim kontratım de, sor bana sürekli.

Kerim Frei pırlanta gibi çocuk. Beşiktaş onu kazanmalıdır."

NoPasaran

Galatasaray Gökhan Töre transferinde büyük aşama kaydederken, genç yetenek için Ruslar'a yapılan teklifin detayları da netleşti.

Buna göre sarı-kırmızılılar kiralık olarak forma giydiği Beşiktaş'ta çok iyi bir sezon geçiren 21 yaşındaki kanat oyuncusu için Rubin Kazan'a 2 milyon euro ile beraber Hajrovic'i bonservisiyle, Ontivero'yu ise kiralık olarak önerdi.

Rusların henüz kararını bildirmediği ve teklifin masada olduğu vurgulandı.

Bulut: Etik olmazdı

Bu arada Gökhan Töre'nin menajeri Ahmet Bulut Milliyet'e yaptığı açıklamada Galatasaray'la şuana kadar masaya oturmadıklarını söyledi.

Gökhan'ın Beşiktaş'la başarılı bir sezon geçirdiğini belirten FIFA Menajeri Bulut, "Rubin Kazan ile Beşiktaş arasındaki protokole göre opsiyon 1 Haziran'da sona erdi. Bu tarihe kadar zaten başka bir kulüple görüşmemiz etik olmazdı. Ancak bu saatten sonra Gökhan'ı almak isteyen kulüpler Rubin Kazan'la oturup anlaşmalı. Sonra da bizimle temas kurmalılar" ifadelerini kullandı.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

NoPasaran

Bu tarz transferleri asla tasvip etmiyorum artık.

Bu kadar küçülmek anlamsız geliyor..

Psikolojik olarak senden daha önde olan insanları ne statlarda nede sınavlarda nede kız tavlamada geçebilirsin..

Daha başlamadan kaybedilmiş yarış gibi..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Erkan Zengin bizde oynadı.
FB GS almak istemez mi şu an ya da istemiyorlar mı?
Bu küçülmek değil.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NoPasaran

Erkan Zengin futboluna futbol kattı..

Git Burak Yılmazı al kimse kızmaz.
Git Selçuku al
Git Caneri al..

Mümkünatı olmayan bir hamle görüyorum..

Umarım yalandır yoksa altından zor kalkarlar bunun
Aşk bu Aşk !

volkanca.net