Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 25 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Colgado

hâlâ aynı fikirdeyim.
demba ba'nın, falanın filanin peşinden gitmeye gerek yok mame diouf bize ilaç olur. ve bedava.

galaxy note II - tapatalk

El Maestro

Demba Ba'da güzel olur ama ya.  :)

Gerçi anladığım kadarıyla Demba'ya karşı değilsin sadece 2si arasında tercih yapsam Diouf diyorsun, ancak çoğu Avrupa ajansına göre Stoke City ile anlaştığı söyleniyor .

Diouf'u bende şu açıdan isterim, yıllardır aradığımız hızlı ve atletik yapıda zenci golcüye kavuşmuş oluruz.. Araya kaçıp işi biterecek tipte bir forvet . İlaç olur bize katılıyorum ancak talibi çok o yüzden pek gündemde kalmadı adı bizimle .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

[KralKartal]

Alıntı yapılan: El Maestro - Mayıs 29, 2014, 00:03:13
Önder Özen şu an Brezilyadaymış.

Şöle teknik bi sambacı 10 numara getirse aslında fena olmaz ..

Her transfer sezonu sinan enginde gider alem yapip gelirdi, sonra schildenfeldi son saniyede bulup transfer yaptim oldu... Ne adamlarla calismisiz.

Ama Onder Ozenden bu konuda umutluyum, alem yapmaz, futbolcu bakar, buyuk ihtimal topcuda aliriz ordan
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

RCA

Düşündüm de 11 milyon euro verebiliyormuşuz transfere de. Arkadaş beşiktaşlı zengin iş adamları yok mu? Ya ellerini ceplerine soksunlar. 1 er 2 şer milyon atsınlar ortaya. elimiz güçlensin.

Kedinin ciğere baktığı gibi oyunculara bakıyoruz yemin ederim.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

[KralKartal]

10 senedir zengin is adamlari diye konusup durduk buralarda ama nerde be @RCA

Husnu Ozyegin en zengin isadami secilmisti 2009da.
Rahmi KOC
Tuncay Ozilhan
Cemil Kazancı
Nevzat Demir
Turgay Ciner
Zafer Yıldırım
Kalkavanlar
Demiroren ailesi
S.Adali

Yani bu sahislarin benim icin pek degeri yok, artik Besiktasli zenginler yok, Besiktas halk takimi oldugunu tekrar gosterdi,
sahip cikan yine taraftar oldu. Zenginler ise servetine servet katti.
Bu sahislarin serveti milyar dolarlar olarak belirtiliyor.

Keske her sene bir IS adami, BIR YILDIZ TRANSFER ETSE BESIKTAS icin, boyle bir denge kurulurdu.
Ronaldinho mu aliancak, sponsor KOC holding, rahmi koc olur..
Diego mu gelecek, sponsor Ozyegin olur,
Lescot mu geliyor, sponsor Adali olur..

Adamlar parasini almak icin siraya giriyor, birde para mi harciyacaklar?

Baskan adayi olurken kuru laf etmeyi biliyor ama Adali ve diger adaylar.
Bos insanlar bunlar..

Nevzat Demir haric, tesislesmede yardimlari acisindan, onu ayri tutuyorum suan.
Serdar Bilgili ne demisti: 'Demir, babamın bile yapmadığı hizmetleri gerçekleştirdi''

onun yeri ayri olacak hep. Keske her is adami bu denli katki saglasa.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

El Maestro

Rubin Kazan, Gökhan Töre'nin 20 Haziran'da başlayacak kamp çalışmalarına katılmasına karar verdi.. (Sporx)

NoPasaran

Beşiktaş'ın Dinamo Kiev'in yıldız futbolcusu Belhanda ve M.United'da forma giyen Anderson'un ardından Basel'de harikalar yaratan eski futbolcusu Matias Delgado için de nabız yokladığı öğrenildi.

Basel ile 2017 yılına kadar sözleşmesi olan 31 yaşındaki tecrübeli futbolcu, geçtiğimiz sezon toplam 36 karşılaşmada forma giyerken 5 gol, 6 asist yaptı. Delgado'nun takımı Basel, 2013-2014 sezonunda İsviçre'de şampiyon oldu. 

2006-2007, 2007-2008 ve 2008-2009 sezonlarında Beşiktaş forması giydikten sonra Birleşik Arap Emirlikleri Takımı olan Al Jazeera Abu Dhabi takımına transfer olan Arjantinli oyuncu, geçtiğimiz sezon başında yeniden eski takımı Basel'e gitmişti.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Belhanda dışındakileri istemem. Belhanda için gereken bonserviside vermeyiz veya veremeyiz her neyse.

Guti ORÇ.

harikalar yaratan delgadoya bak 5 gol 6 asist. küçük transfer yapmayın artık 3 büyükten biri olduğumuz belli olsun.

El Colgado

bu haberi buraya koymak bile gereksiz.
ama ilgilendiğimiz oyunculardansa bu oyuncuları yazsınlar daha iyi.
fiyatta artış olmaz.

ERHUN

Duje Cop -> Beşiktaş

Dinamo Zagreb'in futbolcusu. 1990 doğumlu. Santrafor. Ligde 33 maçta 22 gol 8 asistlik performans sergilemiş. Hırvat kupasında 8 maçta 7 gol atmış. ŞL elemelerinde 4 maçta 2 gol, Avrupa Ligi'nde 5 maçta 1 gol atmış.

El Maestro

İstatistliklere bakarsak adam gol makinesi.  :D

Valla ben demişimdir alınsın böle biri isterim ..

Senelerdir aldığımız forvetlerin hiç biri çok gol atmamıştı daha önceki takımlarında da, 33 maç 22 gol atan adama gelsin derim .

El Colgado

24 yaşina kadar bir hırvat kendi liginde kaldıysa ancak hırvat liginde oynayabileceği içindir.

ERHUN

Karabük, Ahmet İlhan için Erkan Kaş + Eneramo + para istemiş. Ne kullanıyorlar acaba? Erkan'la Eneramo dönsün kulübede dursun daha iyi. Erkan'da potansiyel var zaten, Eneramo'da sorun yaratacak adam değil ama onu alacak illaki çıkar zaten satabiliriz sorun olacağını düşünmüyorum. Anadolu kulüpleri kafayı yemiş ya. İstikrarlı performansı olmayan, Beşiktaş'a gelse yedek olmaktan öteye geçemeyecek bir adam için istediklerine bakın. Ahmet İlhan'da milli takımda 1-2 gol attı diye abarttılarda abarttılar, Beşiktaş'ta 11 oynayacak adam değil.