Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

beckyZWICKY

sonunda türkiye liginden tabata'msı birine yada anadoluda oynayan siyahi bi topçuya kalcaz sanırım
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

NoPasaran

Yiğit demişti sanırım bunlar toplu iğne alamaz diye

Valla senenin sözünü seçiyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

içten içe yiğite bilenmiştim ben de çok atıyor diye bu konuda. Ama af diliyorum. haklısın arkadaşım.

Ben bir şey beklemiyorum artık.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

El Maestro

Son okuduklarıma bakılırsa,

Gomis içinde Galatasaray imzaya yakın yazıyor NtvSpor'da ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

eRe

ben umudu kestim.çıkan haberlere gülüp geçiyorum. eğer iyi bir oyuncuyla adımız anılıyorsa ya gs ye ya fb ye gideceğinin farkındayız artık !
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

[KralKartal]

Transfer sezonu daha yeni basladi... Ayrica Besiktas ne zaman ilk basta transfer yapti ki?

Hep kamp donemi basladiginda bir panik bir panik, ara transfer yapilir hatta kampa katilamayanlarda olmustur.

Hep son ani bekleyip, ucuza kapatma mantigi var, iyileri kapiyorlar, bize gelende 3. Sinif oluyor..

Ama SL var, transfer yapmazsan, o zaman en buyuk gelir kaynagini kacirirsin.
Bu da yazik olur, bunun aciklamasida olamaz
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

SPORX - Haziran ayındaki transfer döneminin başlamasına kısa bir süre kala Beşiktaş'ın stratejisi netlik kazandı.

Beşiktaş'ta siyah-beyazlı yöneticiler, teknik ekip ile yaptığı görüşme sonucu Atiba Hutchinson ve Pedro Franco dışındaki tüm yabancılar ile yolları ayırma kararı aldı. Ramon Motta konusunda ise oyuncunun kulübü ile anlaşma sağlanırsa kulüpte kalabilir raporu verildi.

Beşiktaş'ta Motta'nın durumuna göre alınacak futbolcu sayısı ise 6 olarak belirlendi. 6 transfere ayrılan bütçe 12 milyon avro olarak düzenlenirken, alınacak oyuncular için ucuz bonservis ve kiralama opsiyonlarına göre bir transfer listesi oluşturuldu.

Bu hafta İngiltere'de transfer temaslarını artıracak Beşiktaşlı yöneticiler, Vodafone Arena'nın açılışına karşın büyük maliyetli ve bonservisli bir oyuncu almama konusunda kararlı olduklarını yinelediler.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ERHUN

Mame Diouf adı hala dolanıyor. Alınırsa iyi transfer olur. Hunt'un gelmemesi sakatlık nedeniyle bence iyi oldu ama bu kadar dillendirip transferi bitirmemek prestiji düşürüyor, iş bitiremez yönetime çıkıyor adları.

[KralKartal]

12 milyona rakip emenikeye saydi... Gecen sene, sampiyonlar liginede gitmediler..

Rakibinin gerisinde kalirsan, sampiyonluk hayal, avrupa ise tatil olur

El Colgado

belhanda'yı alsak keşke.
ukrayna'da savaş da var.

galaxy note II - tapatalk

[KralKartal]

Belhandayi aziz istemisti cok, biz formasini aliriz 12 milyon butceyle...

[KralKartal]

Piyasa degeri 11 milyon avro olan belhanda gelse anca kiralik... Onuda sanmiyorum