Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 22 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

RCA

Bu arada ben demba ba olayını spordayken oturdum düşündüm. O fotografı koymasının menajerinin oynadığı oyun olabilir diye düşünüyorum. Eğer azıcık bile ilgisi varsa bizim takımın, bu tarz bir oyun ile beşiktaş taraftarının sempatisini kazanarak beşiktaşı almaya ve fiyat yükseltmeye amaçlı bir olay olabilir diye düşünüyorum
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

K.D

Onu almasakta 3-4 olcana verecen 3-4 gomise bi stoper istesen en az 2m e para kalmadı daha senin 1 sağ bek bir ileri uç bir kanat alman lazım en az ve bunlarında kaliteli olması lazım ohoooo
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

ilhan mansız_melis

Yalnız başkan geçenlerde transfere 15 milyon ayırdık dememiş miydi ? Şimdi 11 milyon diyor.

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Valla ben videodan anladığım kadarı ile Gökhanı alma şansımız kalmamış. Başkan ne zaman böyle konuşsa yanıyoruz..

31 mayıs son gün bize verilen sürenin..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Töre'yi 5-6'ya alsak, cepte kalır 5-6m€. Santraforu bonservissizlerden kapatsak, sağ beke Şener'i alalım 5milyon TL yatırırsak TFF'ye serbest kalıyor. Geri kalanlada Ramon'u alırız, Ramon'un bonservisi 1.1-1.3m€ gibi bir şey. Ofansif ortasaha başka bahara kaldı.

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: ERHUN - Mayıs 21, 2014, 23:41:25
Töre'yi 5-6'ya alsak, cepte kalır 5-6m�. Santraforu bonservissizlerden kapatsak, sağ beke Şener'i alalım 5milyon TL yatırırsak TFF'ye serbest kalıyor. Geri kalanlada Ramon'u alırız, Ramon'un bonservisi 1.1-1.3m� gibi bir şey. Ofansif ortasaha başka bahara kaldı.

Orta sahaya Hunt ? Bonservisi yok.

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Gökhan ile daha anlaşamaışsızki..

Aramızda fark var diyor..

Gökhanla anlaşmadan rubin ile görüşmeyeceğiz bile..

Bide 5 oyuncunun 3 ü kesin yabancı..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

@ilhan mansız_melis
Olabilir de biraz soğuğum ona, geçmişte çok sakatlık geçirdi. Bizim durumda ortada olunca, revire yeni biri eklenmesin diye yazmadım. Alınırsa faydalı olur mu? Olur, faydalı adam. Ama dediğim gibi sakatlık işi kafamı çok kurcalıyor.

ERHUN

@NoPasaran
Aynı şey Egemen'de de oldu, aramızda fark vardı. Sonra çok aradık (Egemen 30'una merdiven dayamış olmasına rağmen, Töre daha 21-22 yaşında). Fener'de iyi oynamadı ama bizde öyle değildi. Pedro'nun yanına sert stoper arıyoruz, Egemen tam o tip. Stoper sorunu yaşamazdık şuan. Escude-Eneramo-Dany-Sezer ilk aklıma gelen boşa giden paralar, onlara para vereceğimize Egemen'in maaşını öder gül gibi geçinir giderdik. Dentinho vardı bir de o da şimdi aklıma geldi.

NoPasaran

Haklısın Erhun..

Fikret Ormanın konuşma tarzından da çok rahatsız oldum lig tv de ki video da..

Kibir var sanki.. Sevmedim
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Yalnız Töre'nin 2m€ istediği yazılıyor. Doğruysa o da kafayı yemiş. Menajeri Ahmet Bulut zorluk çıkarıyormuş "bizle anlaşsınlar Rubin'in işi kolay" diye açıklama yapmış geçen radyospor'a. Portekizlilerinde menajeriydi ya terslik yapıyor herhalde şimdi.

K.D

inşallah bu bir taktik konuşmasıdır da şu işlerden sağ salim çıkarız.Bu arada yukarıda bir yorumda şenirin 5m tlye serbest kaldığını gördüm öyleyse hemen alalım serdar öküzüne bile 4.5 m vermiiştik

K.D

eyvah eyvah şu an kartalbakışında Beşiktaş Gomisten Vazgeçti haberine gördüm 1 hafta önce de Beşiktaş Diegodan vazgeçti haberini görmüştüm ertesi gün fenerdeydi,gomis te geyseye hayırlı olsun hatta töreyle olcan dan en az biride hayırlı olsun.

CR7

Töre ile anlaşılırsa eğer 2 taksit filan biter o iş.
tekmili birden verilecek diye düşünmeyin
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ERHUN

Khouma Babacara -> Beşiktaş

oyunlardan bildiğim bir futbolcu. Senegalli. 93 doğumlu. Fiorentina'nın futbolcusu ama Serie B'de bir takıma kiralanmış bu sezon. 37 maçta 20 gol atıp gol kralı olmuş.