Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 16 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

van der Vaart yerine Danny ile uğraşsak keşke.

Hoş van der Vaart da şüpheli ya neyse.

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

K.D

Vdv gelmesin nedense hiç istemiyorum son maçlarada baktım almanyada bile salmış kendini danny pahalı gelmezse olur yoksa her yol hunta çıkıyor :D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

RCA

ne diego ne van der vaart ne bilmem ne. Hevesim kacti.
Hic ismini duymadigimiz kaliteli bir ayagi getirip bizi heyecanlandirsinlar. yitir artik
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

El Colgado

El Maestro

Yildiz transferi icin umutlanmayin ben size soliyim. Firat Gunayer'le konustum az once transfer buyuk sıkınti dedi.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

El Maestro

Olcan icinde Galatasaray daha ondeymis. Hatta hem Tore hemde Olcan 2side alinamayabilirmis.

Kisacasi durumlad vahim..

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

K.D

E ama herşeyin bir sınırı var tamam feda,tamam stad ama bu insanları da gerizekalı yerine koymasınlar destek veriyoruz diye hadi yıldız orta sahayı geçtim o töre bu takkmda kalmalı olcan da alınmalı ikisini bir kaptırırsak ÇARŞI karışır hemşerim.

NoPasaran

Bu transfer dönemi kötü geçer ve beklenen başarı gelmezse Fikret Orman için tehlike çanları çalar..

Nedir bu ya..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Töre alınırsa Olcan'ın alınmaması sorun olmaz. Töre alınamaz, Olcan alınırsa tepkiler olur, Olcan'ın performansına göre artar veya durulur. İkiside alınamazsa orada zor dururlar. Olcan'a bir şey demiyorum, iki takımda alabilir. Ama opsiyonu bizde olan adamı almazlarsa ve o GS'ye giderse fazla durmasınlar o koltukta. Zamanında Egemen olayında destekledim ama feda derken daha fazla para harcayıp daha başarısız olunduğunu gördük. 3-5-7 her neyse Töre alınsın, bir forvet ve birer de bek alınsın onlar Töre kadar pahalı olmayacaktır.

carsi52

Töre artık bizde diye bakıyorum Töre'ye almama ihtimallerini düşünmüyorum.

Olcan kesinlikle alınmalı.Verilsin Holosko+Serdar üstüne para bi yolunu bulsunlar Trabzonla anlaşsınlar.
Olcan transferi demek 1 yabancı transferini başka mevkiye kullanmak demek.

Bu arada Demba ba geyikleri insanı gülmekten öldürebilen cinste ;D

Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

http://www.ligtv.com.tr/haber/5-transfer-yapacagiz-2

Başkandan önemi transfer açıklamaları..

cenk hariç 5 oyuncu gelecek

11 milyon euro para harcayacğız :S
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

ilhan mansız_melis

5 oyuncu gelecekmiş. Bütçe de 11 milyon. Bonservisi elinde olan oyunculara yöneleceğiz belli ki.

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

K.D

Bi bok yapamayacağız belli ki ulan sanki real madridiz de her topçu ölüyo bize gelmek için gökhan töre için olmazsa olmaz diyo kim oynucak ya bu takımda bana bi sölesene fiko sen gökhanı falan elinde tutmadan 5 oyuncuyla ne yapabilcen allah aşkına?

RCA

gökhan töreyi 5 den aşağı alamazsın. geriye kaldı 6 milyon. 4 oyuncuya 6 milyon çok garip.

Demekki gökhan töreyi almayacağız. tekrar kiralasak olmaz mı acaba?

That's me.