Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Maestro

Beşiktaş Hırvat oyuncu Ivan Rakitic ile görüşüyor. Bilic'in de yakından tanıdığı bu isim için tek sorun yüksek bonservis. (DHA)
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

El Colgado

NoPasaran

Aylardır bu planlamalar yapımadımı ?

Oyuncular ile çok önceden keşke anlaşılsa idi..

Şampiyonlar ligi ön eleme maçları na elenmek için gideceğiz belli
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

Rakitic on numara transfer olur da gelmez manasında dedim.

Ayrıca ön elemelerde eleneceğimiz belli abi. Kime hangi kadroyla kafa tutacağız ki ?
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

CR7

Valla keşke 3. önelemede seribaşı olmasak. Seribaşı olmayan takımlar daha kuvvetli. Feyenoord, pao filan tek başa çıkılabilecek takım grasshoppers

Playoff ta ise Leverkusen ile başa baş oynarız arsenal Zenit filan geçiniz.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

K.D

Bize yarayacak en akıllı 10 numara hunt tur bence inşallah onu alırız tabi rakitice paramızın yetmeyeceğini düşünüyorum. Hunt-gomis-kanat ve sağ bek alınırsa ve şanslı kurular çekersek çok az da olsa şansımız var
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

ERHUN

Ludovic Sylvestre -> Beşiktaş

iddia sahibi Çaykur Rizesporlu, o tarafta bu şekilde söylenti varmış.

Bu arada, Rakitic'in Real Madrid'le anlaştığı söyleniyor.

NoPasaran

Alıntı yapılan: ERHUN - Mayıs 19, 2014, 15:07:27
Ludovic Sylvestre -> Beşiktaş

iddia sahibi Çaykur Rizesporlu, o tarafta bu şekilde söylenti varmış.

Bu arada, Rakitic'in Real Madrid'le anlaştığı söyleniyor.

Böyle adamlar geleceğini hiç sanmiyorum

Mümkün değildir diye düşünmek istiyorum

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

Alıntı yapılan: CR7 - Mayıs 19, 2014, 14:28:44
Valla keşke 3. önelemede seribaşı olmasak. Seribaşı olmayan takımlar daha kuvvetli. Feyenoord, pao filan tek başa çıkılabilecek takım grasshoppers

Playoff ta ise Leverkusen ile başa baş oynarız arsenal Zenit filan geçiniz.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arsenal zenit filan geçiniz derken onları eleyebiliriz manasında mı

That's me.

K.D

Yok onlara karşı hiç şansımız yok manasında @RCA abi arsenal nere biz nere allah aşkına an itibariyle ozzy ve töre dışında yetenekli oyuncumuz yok :)

RCA

@CR7  her yorumu beklerim yiğitten ;D

5 Tane ilk 11'lik oyuncu koyarlarsa takıma o zaman gruplara kalabiliriz diye düşünüyorum

That's me.

K.D

5 değil 4 bence abi hunt göbekte ilerde kaliteli bir forvet en azından motta kadar iş görecek bir sağ bek ve olcayı yedeğe atacak bir kanat cidden zorlayabilriz en azından avrupa liginde iyi işler yapabiliriz.bakınız atletico madrid buralara gelene kadar önce hep avrupa liginde sonra kral kupasında sonra ligde tutundu tamam bizde avrupadan önce türkiye kupası bir basamak olur uefayla insanların inancı artar ve sonra seri şampiyonluklar gelecek bir takım ve inanç yaratabiliriz diye düşünüyorum.

El Maestro

Bizde bu vizyonsuz başkan varken daha çok başımızı taşlara vururuz .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

RCA

Türkiye'de vizyon yok. Kulüplerinden vizyon beklenemez serkan.

Onun yerine kim gelirse gelsin bundan daha ötesi olmayacağına inanıyorum ben. Daha iyisi gelmez, gelse de basınımız medyamız heryerimiz herşeyimiz nereden tutarsanız tutun vizyonsuz ve çağdışı olduğundan yine aynı söylemlerde bulunuruz.

Bizim arap ülkelerinden katardan ruslardan farkımız olduğuna inandırıldık bu zaman kadar ama ben ' SPORTİF' açıdan fark göremiyorum.

O yüzden sportif başarı çeyrek yüzyılda bir geliyor. Genlerimizde 'sabır' yok.

Sabrın olmadığı yerde inancın olmadığı yerde başarıdan söz edilemez.

Biz parayla herşeyin olabileceğini düşünüyoruz hep eksiğimiz bu maalesef.

En azından fikret orman duruşuyla bir şeyler yapmaya çalışıyor, neler yapabileceğini açıkcası bilmiyorum.

Neler olacak nasıl yenilikler gelecek bilmiyorum. Ama mecbur-i ümitle bekliyorum.

That's me.