Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 19 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Ara transfer döneminde hücum bölgesine takviye yapmak isteyen Beşiktaş'ta gözler İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un Kamerunlu yıldızı Pierre Webo'ya çevrildi.
Galatasaray karşısında ortaya koyduğu performansla spor otoritelerinden de bir kez daha tam not alan Webo için şimdiden nabız yoklamaya başlayan siyah - beyazlı yönetim, İstanbul Büyükşehir Belediyespor'dan söz almak istiyor.

İBB: "SEZON SONUNDA GÖRÜŞELİM"
Teknik direktör Samet Aybaba'nın raporu doğrultusunda Batuhan Karadeniz ile ara transfer döneminde yollarını ayırmayı planlayan ve Kamerunlu golcüyü transfer etmek isteyen Beşiktaş'ın Webo için kadroda yer bulamayan oyuncuları pazarlık için masanın üstüne koyduğu öğrenildi.

Beşiktaş'tan 31 yaşındaki Webo için 3 milyon euro bonservis bedeli talep eden İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Brezilyalı futbolcusu Doka için ise gelen direkt takas teklifine soğuk bakıyor.Webo'yu sezon sonuna kadar takımda tutmak isteyen İBB yönetiminin Beşiktaş'tan gelen teklifi geri çevireceği ve "sezon sonunda görüşelim" diyeceği öğrenildi.

Sporx
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

El Colgado

Dün Atakan twitter'dan nedenini açıklayamayacağım nedenden  dolayı Ozan Ipek'in Bjk'ye gelme ihtimalk yok diye yazdı. Sorun ne bonservis ne kendi ücretiyiş.
Gece ise beyaz tv'de Ozan Ipek ile Bjk anlaştı. Yıllık 900bin+10bin maç başı.
Hayır yani Atakan öyle bir yazıyorki iki ucu boklu değnek istediğin yere çekebilirsin, ayıp yani.
Inşallah Beyaz tv'nin duyumu doğrudur diyeceğim ama onların da bu tarz istihbaratları ne kadar sağlam tartışılır.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

IL Capitano

Ben Atakan kadar kendi reklamini yapmaya calisan birini görmedim. Bu ikinci oldu. Besiktasli olmayip Besiktas uzerinden söhret olan. Birincisi Acun.

Bu Ozan Ipegin baska sorunlari olabilir mi? Futbolun disinda. Bildigim kadariyla bu ikinci kadro disi kalmasi.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

ERHUN

Yazacağım haberi 2 veya 3 gün önce görmüştüm, Volkan Şen'in menajeri açıklamış. Volkan devre arası bize gelecekmiş.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

El Colgado

Bizim bildiğimiz sorunu takımdaki Güney Amerikalı oyuncuların ön planda olması. Grupçuluk diyebiliriz ve Ozan'ın buna tepkisi.

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

Beşiktaş'da ara transfer dönemi öncesi çalışmalarını hız verdi.

Dinamo Kiev forması giyen Milevski ile ilgilenen siyah beyazlıların bu oyuncu için girişimlere başladığı öğrenildi.

Siyah beyazlı yönetimin sezon başında da transfer listesinin başında yer alan 1.89 boyundaki Milevski, Dinamo Kiev dışında hiç bir takımda oynamadı.

Ukrayna ekibinde bu sezon da dikkat çekici bir performans sergileyen Milevski'yi son oynanan Şampiyonlar Ligi maçında izleyen Samet Aybaba'nın da beğendiği ve yönetime alınması yönünde rapor verdiği belirtildi. Beşiktaş yönetimi, bu oyuncunun transferini bitirmeyi ve forvet hattını biraz olsun rahatlatmayı hedefliyor.   
Güçlü fiziği ile dikkat çeken Ukranyalı forvet için pazarlıkların en yakın zamanda başlayacağı belirtildi.

Artem Milevsky

DOĞUM TARİHİ:12 Oca 1985 (Yaş 27)

DOĞUM YERİ:Mazyr

UYRUK:Ukrayna

BOY:190 cm.

KİLO:78 Kg.

MEVKİİ:Hücum

FORMA NUMARASI:10

MİLLİ TAKIM:Ukrayna
Kaynak: Kartalbakisi.com
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

El Colgado

Ben beğeniyorum Milevsky'yi.
Ikinci forvet olabilir.
Ama 3'lü orta sahadan vazgeçerse Samet Hoca Fernandes ve Oğuzhan defansif olarak zayıf kalır.
Öte yandan Milevsky'den kenar forvet olur mu onun hakkında bir şey söylemeyeyim. Benim bildiğim klasik 10 numara oyuncusu ikinci forvet.