Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Portekiz furyası devam edecek yani.

Aslında bu şekilde bonservissiz futbolcular takip edilse çok faydalı olacak adamlar bulunur ama bizde millet bonservis futbolcuya boş futbolcu gözüyle bakıyor.

CR7

Alıntı yapılan: El Maestro - Mart 30, 2012, 23:57:06
Ayrıca Hugo Viana'da bu şekilde önerilmiş ..

bu da güzel.
Q7-Almeida-Holosko filan satılsın alınsın bunlar.
bonservisi elinde bir sürü adam vardır arayıp tarasak
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

CR7

Alıntı yapılan: ERHUN - Mart 31, 2012, 00:01:59
Portekiz furyası devam edecek yani.

Aslında bu şekilde bonservissiz futbolcular takip edilse çok faydalı olacak adamlar bulunur ama bizde millet bonservis futbolcuya boş futbolcu gözüyle bakıyor.

abi ne olacak?
Portekizliler kötü futbolcular mı?
sen onları disipline sokacak adam bulamazsan kim olursa olsun çıkar bir olay mutlaka.

ERHUN

İçimden geçeni yazdım ama kötü bir amacım yoktu. Portekizliler kötü futbolcudur, karaktersizdir deme niyetinde değildim. Karakterin milliyetle alakası yok.

Fizik açısından zayıflar diyoruz hem Portekiz hem İspanya için adamların Avrupa'da geldikleri yerler ortada.

Takımdaki Portekiz'lilere bakınca Almeida'yı ve Quaresma'yı sevmiyorum eskisi kadar o kadar. Simao 900 bin euro ya gelmişti aldığı ücret fazla değilse takımda olmasının bir sorunu yok bence. Fernandes'e laf eden çarpılır zaten. Bebe'yi daha izleyemedik ama benim güvenim fazlaydı ona, sevdiğim tipte bir oyuncu izlenimi yaratmıştı. Alves içinde bir şey demek yersiz, fiziği iyi gibi tekniği iyi o kadar başka yorum yapamam.

O kadar olumsuz yorumlar yaptığıma bakmayın. Ücretlerde anlaşılırsa şuanki takımı fazla bozma taraftarı değilim ben. Holosko falan yolcu edilmeli, kısaca gereksiz adamlar yolcu edilmeli. Ücreti çok fazla olanlarla orta yol bulunmalı. Yoksa bambaşka bir takım bambaşka bir serüven başlar bizim için. Benim yaptığım olumsuz yorumun %80'i sinirden oluyor.

eRe

quaresma simao almeida ve muhtemelen fernandes satılacak
yani kasaya yükle para girecek
sidnei falan da geri döneceğine göre zaten portekizli kalmaz takımda
en fazla simao kalır(satılma ihtimali en düşük oyuncu)
bu durumda hugo viana ve bosingwa bonservissiz harika olur
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Werder Bremen'de forma giyen 1.93 boyundaki Wiese için Tottenham ve Milan da devrede olduğu öğrenildi.

MALiYETLER DÜŞÜK OLMALI

Beşiktaş'ta yeni sezon için kaleci arayışları hız kazandı. Rüştü'nün yaşadığı sakatlıklar nedeniyle zaman zaman formasından uzak kalması, Cenk Gönen'in de bazı maçlardaki etkisiz performansı üzerine harekete geçen siyah-beyazlı yönetim, rotasını Almanya'ya çevirdi. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, önümüzdeki sezon için, yeni oyunculardan kurulu ve daha az masraflı bir takım kurmanın hesaplarını yapıyor.

MENDES'i ARADAN ÇIKARIN

Bu konuyla ilgili olarak başkan Fikret Orman'a, "Elinizdeki Portekizli oyuncuları, Jorge Mendes'in aldığı komisyondan çok daha düşük oranda satabiliriz" önerisini getiren Rogon Menajerlik şirketinin yetkilileri; kaleci arayışlarına giren Beşiktaş'a Alman Milli Takımı'nın yedek kalecisi Tim Wiese'yi önerdi. W. Bremen ile sözleşmesi bitecek olan Wiese için, Milan ve Tottenham'ın da devrede olduğu ifade edildi.
Haber Kaynağı: Fotomaç
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Colgado

Yetersiz  bir transfer olacağını düşünüyorum.

Ayrıca F.Orman'ın herhangi bir şirkete bağlı kalacağını da tahmin etmiyorum.

Kaleci önerim ise Monaco'nun eski St Etienne'nin yeni kalecisi: Stephane Ruffier.

Genç ve deli bi'kaleci.

NoPasaran

Yabancı sınırlaması ile alakalı demirörenin tavrı ne olacak merak ediyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Alıntı yapılan: CR7 - Kasım 13, 2011, 13:37:39
kaleye bedavaya rene adler'i aldım.
arsenal de istiyormuş. önersem belki alırlar para kazanırız :D
değeri 5,5 milyon pound :D

müthiş olur aslında.

ERHUN

Wiese haberleri artmaya başladı. Eğer haberler doğruysa ve gelirse çok iyi olacak.

CR7

Bjk yonetımınden mendes'e: q7 ve fernandes'ı satmayı dusunmuyoruz.Gundemımızde boyle bır konu yok

[/size]Atakan Kurt

:alkis

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Fernandes neysede demek Quaresma'yıda kazanmak istiyor.

Bakalım seneye nasıl bir kadroyla karşı karşıya kalacağız.

KeePSaKe

Alıntı yapılan: ERHUN - Nisan 01, 2012, 21:41:51
Wiese haberleri artmaya başladı. Eğer haberler doğruysa ve gelirse çok iyi olacak.

Süper kaleci gelirse çok iyi olur.
Since 1903

El Colgado

Buradan şunu çıkartabilir miyiz peki?
Almeida ve Simao'yu sat.
Böyle bi'şey varsa o zaman hamle yapmış diyebilirim.