Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Maestro

Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ERHUN

İngiltere Premier Lig ekiplerinden, Wigan Atletic takımında forma giyen, 24 yaşında ki Senegal asıllı Fransız orta saha oyuncusu Muhammed Diame ile Beşiktaş'ta eski yönetimin büyük ölçüde anlaşma sağladığı, bu transferde ki son sözü ise yeni yönetimin söyleceği öğrenildi.
Eğer yeni yönetim bu tarnsfer için onay verirse, Yıllık 1,6 Milyon euro alacak olan Diame için bonservis bedeli ödenmeyecek ve 3 yıllık mukavele imzalanacak. Şimdilik bu transfer için yeni yönetimin her hangi bir girişimde bulunmadığı, yönetim kurulunda yapılacak görev dağılımı sonrası eski yönetim tarafından bir noktaya getirilen bu görüşmelerin, oluşturulacak bir komite tarafından karara bağlanacağıi öğrenildi.
Muhammed Diame Kimdir?
14 Haziran 1987 doğumlu Senagal asıllı Fransız futbolcu 1.85 boyunda.
Muhammed Diame'nın oynadığı kulüpler;
2005–2007 Lens B
2006–2007 Lens
2007-2008 Linares
2008-2009 Rayo Vallecano
2009-...  Wigan Athletic
2011-2012 sezonundaki performansı;
Wigan Athletic başarılı oyuncusu Muhammed Diame takımı için 2011/2012 sezonu bugüne kadar 26 resmi müsabakada yeşil sahaların üzerinde ter döktü. Görev aldığı 26 maçın 18 tanesinde ilk 11 olarak maça başlayan Muhammed Diame, 8 maçta da sonradan oyuna girmiştir. Muhammed Diame Wigan Athletic da oynadığı 26 resmi müsabakada toplam 1552 dakika görev almıştır. Sahada olduğu 1552 dakika ya 2 gol sığdırdı. 4 maçta sarı kartla uyarı alırken hiç kırmızı kart görmedi.
Kaynak: kartalbakışı özel haberi.

El Maestro

İki Fenerbahçeli Beşiktaş yolunda

Fenerbahçe'den ayrılmasına kesin gözüyle bakılan iki Fenerbahçeli futbolcu önümüzdeki sezon Beşiktaş'ımızda forma giyebilir. 

Fenerbahçe'de önümüzdeki sezon takımda kalması beklenmeyen ve teknik direktör Aykut Kocaman'ın bağlarını koparttığı Emre Belözoğlu ve Semih Şentürk Beşiktaş'ımıza çok yakın...

Sarı Lacivertli ekiple sözleşmesi sezon sonunda sona eren ve Aykut Kocaman'ın agresif tavırları sebebiyle takımda düşünmediği Emre Belözoğlu'nun geçtiğimiz günlerde kulübümüzde yaşanan kongre sürecinde eski yöneticimiz Hüsnü Güreli'nin ofisinde Serdal Adalı ile görüştüğü bilinirken bu oyuncunun Beşiktaş'tan gelecek bir resmi teklifte siyah beyazlı formayı giymesine kesin gözüyle bakılıyor.

SEMİH ŞENTÜRK TEKLİFE BAĞLI

Bu sezon gol anlamında büyük sıkıntı çeken Beşiktaş'ımızda kulislerde adı geçen bir diğer isim ise Semih Şentürk...

Aykut Kocaman'ın bu sezon fazla forma vermediği ve kulübünde mutsuz olduğu bilinen Semih Şentürk'ün sarı lacivertli kulüple sezon sonu yollarının ayrılmasına kesin gözüyle bakılırken transferde ibrelerin maliyetsiz oyunculara yöneldiği Beşiktaş'ımızda Fenerbahçe'ye yapılacak teklifte ezeli rakibimizin bu transfer onay vereceği öğrenildi.

Karakartal.com

CR7

Semih Şentürk şu geçen 2 yıl olmasa müthiş bir golcüydü.
Aykut ile bitti.
gelmesini isterdim ama şu an ne performans verir şüpheli

emre ise müthiş bir orta saha oyuncusu.
hal ve hareketleri bu kadar kötü olmasa istemeyecek adam tanımıyorum.
ama tavırları yüzünden gelmemeli. bizde oynadığından çok tribünde oturur çünkü kartlar daha rahat çıkıyor bize.

haberin balon olma ihtimali de yüksek.
td yok ne transferi şimdi?
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ERHUN

Valla ben "fenerden topçu almayın" felsefesini benimsemiyorum.

Futbolcu olarak ikisinide severim. Karakterde sıkıntı var. Ama neticede Semih bence iyi bir forvet. Emre, İnter'de NEWU'da oynamış biri, kariyerini tartışacak değilim ama sıkıntılı adam çok agresif.

Bu kadar yorum yaptım ama haberin doğru olduğuna inanmıyorum.

NoPasaran

İkiside sikinti olur..

Bilic ister Semihi..

Emrede en iyi yerli orta sahalardan birisi bu ulkede..

Ancak sikinti olur..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Rüştü'ye jübile teklif edilecekmiş.
Kaleci antrenörü olarak kalması istenecekmiş.
Yabancı kaleci bakılıyormuş.

Kaynak:trtspor

keskinli

haberler dogru olamaz
emre gibi ahlaksiz bi adamin besiktasta isi olamaz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

El Colgado

Emre'nin Beşiktaş'a  geleceğini tahmin etmiyorum, yani istesek  bile gelmez.
Semih'in ise başarılı olacağını tahmin etmiyorum, yerinde olsaydım zaten şöyle bi'Avrupa'ya gider oranın havasını alırdım.
Cenk konusunda ise gerçekten nötrüm. Yani bi'yanım diyorki Volkan da saçma sapan hatalar yapmıştı üzerinde duralım; lâkin orta da bi'Muslera gerçeği var. Başarılı bi'kaleci alırsan savunma anlamında güçleniyorsun.

CR7

Alıntı yapılan: ERHUN - Mart 29, 2012, 16:48:46
Rüştü'ye jübile teklif edilecekmiş.
Kaleci antrenörü olarak kalması istenecekmiş.
Yabancı kaleci bakılıyormuş.

Kaynak:trtspor

+ligtv

ERHUN

Bosingwa sene sonu serbest kalıyormuş. Mendes teklif etmiş yönetime getireyim mi diye.

CR7

Alıntı yapılan: ERHUN - Mart 30, 2012, 23:00:37
Bosingwa sene sonu serbest kalıyormuş. Mendes teklif etmiş yönetime getireyim mi diye.

böyle transferler lazım. 1,5'a filan oynarsa gelsin.

El Maestro

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi