Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 21 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Adam hakli valla..

Ama kucumseniyor okuyorum sasiriyorum

Almeidanin hemen arkasina koy supet
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Beşiktaş fona önerdiği Neymar konusunda olumlu yanıt alamadı. Tasarlanan projeyi klübü kabul etmedi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

A.Madrid'in golcüsü, siyah beyazlılara "Beşiktaş'a gelirsem yıllık 4.5 milyon Euro garanti para isterim" dedi. Serdal Adalı ise bütçelerini aşan rakamları kabul etmeyeceklerini vurgulayarak Uruguaylı oyuncuya teşekkür etti. Adalı, "Forlan olmazsa Real Madrid'den ünlü bir oyuncu transfer edeceğiz" diye konuştu. Beşiktaş, kiralık döneminin ardından kulübüne dönen Fernandes için de Valencia ile görüşmelere başladı.

Hürriyet Almanya  ;D

http://www.hurriyet.de/haberler/spor/914716/forlanda-para-puruzu
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Takımlara bak

Tothenam
Barcelona
chelsea
real
manu

Hepsi bizi istediği pozisyona sokar ve yener..

Ama Forlan bize gelmesin

Yaşlı  ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Mayıs 21, 2011, 01:12:43
Takımlara bak

Tothenam
Barcelona
chelsea
real
manu

Hepsi bizi istediği pozisyona sokar ve yener..

Ama Forlan bize gelmesin

Yaşlı  ;D

ee abi beğenmeyiz biz hiçbirşeyi :D
www.erdemeksi.com

ERHUN

Bobô 1.300.000 € kesin, 30.000 € maç başı ücretle Beşiktaş yönetimiyle anlaşmış. Kaynak h1903, resmi imza atılıp uzatıldı mı bilmiyorum.

Not: Geçenlerde bir haber vardı Bobô, "Beşiktaş'la anlaşmak istiyorum, menajerim Figer'i devre dışı bıraktım bu konuda" demişti.

eRe

fıger yuzunden lızbona bıle ımza atamıyor dıye bılıyorum.o yuzden mumkun gormuyorum
www.erdemeksi.com

ERHUN

Besiktaş transfer komitesi başkanı Serdal Adalı'dan Altıntop kardeşlerle ilgili açıklama geldi.

Adalı Haber1903'e yaptığı açıklamada;

"Türkiye'de bulunan bütün kulüpler Altıntop kardeşlerin takımlarında oynamasını ister. Biz menajerlerine, her ikisininde olması halinde transfere hazır olduğumuzu bildirdik. Ancak Hamit'in bu sene Türkiye'de oynama planlarının olmadığını bildiğimizden cok ısrarcı olmadık. Real Madrid gibi bir takıma gitmesi her Türk gibi benide çok gururlandırdı. Halil Altııntop'da çok yetenekli ancak bizim transfer gündemimizde değil. Her ikiside aynı anda imzalasaydı o zaman transfer ederdik, ileride zaman ne gösterir bilinmez." dedi.

- HABER1903 -
Not: Haber1903.com Özel Haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

NoPasaran

DEDİKODU: Beşiktaş, bonservisi elinde olan Veli Kavlak ile anlaştı.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

K.D

Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı, dün Diego Forlan ve menajeriyle yaklaşık 5 saat süren bir görüşme yaptı. A.Madrid'den yıllık 4.8 milyon euro ücret alan
Uruguaylı golcü Beşiktaş'tan da aynı parayı istedi.
Adalı, "Sana Quaresma'dan fazla para vermem. Son rakam 3.5 milyon eurodur" cevabını verdi.
Bunun üzerine her iki taraf da görüşme masasından sinirli bir şekilde ayrıldı.
Aynı dakikalarda Almeida'yı Beşiktaş'a kazandıran FON adlı şirketin yöneticileri
Serdal Adalı'nın telefonunu çaldırdı. "R.Madrid Almeida için
az önce 15 milyon euroluk teklifte bulundu. Portekizli'yi satıyoruz" şeklindeki sözler üzerine Adalı, "Forlan transferi yattı. Almeida bizde kalsın" diyerek ricada bulundu.

ADALI KALSIN DEDİ AMA...
Portekizli futbolcuyu satmakta kararlı olan şirket yöneticilerinin ısrarı üzerine 5 dakikalık
telefon görüşmesinde Serdar Adalı,
"Bize onun kalitesinde bir golcüyü ne zaman getirirsiniz?" diye sordu.
FON'dan "Üç ay beklersiniz" cevabını alan Adalı "O zaman Almeida kalsın bizde.
Gerekirse devre arasında satarsınız. Bu sizden önemli ricamdır" isteğinde bulundu.
FON ise, "Düşüneceğiz... Pazartesi tekrar konuşuruz" karşılığını verdi. Bu arada,
Ersan için 5.5 milyon euro isteyen Adanaspor'a 4 milyon euro önerildi.
Bursasporlu İbrahim Öztürk için teklif edilen 1.5 milyon euroyu beğenmeyen İbrahim Yazıcı,
"Yanında bir de futbolcu isterim" dedi.

Bilgehan Can-Türkiye
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

K.D

Kadrosunda kaliteli yabancı oyuncularını bulunduran Beşiktaş yönetimi gözünü gurbetçi oyunculara çevirdi.

İspanya dönüşü Almanya'ya uğrayan Serdal Adalı, adını sır gibi sakladığı gurbetçi oyuncularla görüştü.

HABER1903'ün edindiği bilgiye göre bu oyuncular önümüzdeki hafta İstanbul'da olacak.

I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun