Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 24 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin gündeminde olan Kayserispor'un başarılı savunma oyuncusu Serdar Kesimal'in transferinde somut gelişmelerin yaşanması bekleniyor.

Aykut Kocaman'ın "alınmalı" diyerek transfer listenin üst sıralarına koyduğu başarılı oyuncu için Beşiktaş'ın yeni bir hamle yapacağı öğrenildi.

Ersan Gülüm'ün bonservisinin alınması konusunda hâla belirsizlik yaşayan siyah beyazlıların, bu etkeni de göz önüne alarak, Serdar konusunda daha hızlı hareket etmeyi planladığı, genç futbolcunun da direkt oynayabilme ihtimali yüksek olduğu için Beşiktaş'a sıcak baktığı öğrenildi.

BEŞİKTAŞ VE FENERBAHÇE'NİN BENİMLE İLGİLENDİĞİNİ BİLİYORUM

Radyospor'da Özgür Sancar' la Haber Özel Programı'na katılan Serdar, transfer konusunda yorum yapmaktan kaçınırken, her şeyin Kayserispor'a bağlı olduğunu söyledi ve "Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin benimle ilgilendiğini biliyorum. Ama resmi olarak gelen bir teklif yok. Kayserispor'la anlaşılırsa, neden olmasın. Ben tekliflere açığım. Ama herkesin tatmin olursa bu transfer gerçekleşir. Kayserispor'a bağlı, 2013 yılına kadar sözleşme var. Kayserispor'un menfaatleri neyi gerektiriyorsa onu yaparız" dedi.

KAYSERİSPOR UYGUN BULURSA TEKLİFLERİ DEĞERLENDİRİRİM

Kayserispor'un uygun bulması durumunda büyük takımlara transferinin gerçekleşebileceğini belirten Serdar, "Öncelikle hedefim Almanya'ya dönmek; ama Kayserispor'un istediği fiyatı Almanya'dan bir kulübün vermesi zor gözüküyor. Dolayısıyla Türkiye'deki büyük kulüplerimizle anlaşmak daha kolay ve cazip olur. Kayserispor'un kabul etmesi durumunda, ben Beşiktaş ve Fenerbahçe'den gelen teklifleri değerlendirmeye hazırım" diye konuştu.

Radyospor

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

kayserı bıze adam vermez gıder fenere verır.yetmez herseyını verır...
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Guti ORÇ.

yerli bir forvet lazımdı halil gelirse iyi olur.

hamit'e bir şey söylemek ayıp olur zaten :D :D

egemen konusunda kararsızım hala, kesimal gelse daha iyi olur gibi.2 si de gelirse cok iyi :D

El Maestro

Hamit müthiş transfer olur tek kelimeyle, ama kardeşi için aynı şeyleri söyliyemicem her neyse alternatif yedeğimiz olur yerli sonuçta.  :)

Kesimal ise her şartta dile getiriyorum Türkiyede en beğendiğim stoper ..

Egemen'e baktığımızda da çok iyi bir yedek olur bence ..

Bu sene görüyoruz stoper mevkiinde ne kadar sıkıntılar çektiğimizi .. Ersan-Kesimal oynasa Egemen,Toraman yedek ayrıca daha Sivokta var..

Gerçekten geniş bir kadroya ve 3 kulvarda başarıyı yakalamaya sahip olma yolunda hızla ilerliyoruz eğer bu transferler gerçekleşirse ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

carsi52

Halil'i almayız inşaallah.

Hamit muhteşem olur ama Halil kalsın..
Bölünür senin için uykular!

El Maestro

Katılıyorum ..

Tek geçerli sebebi yerli olması ..

Ben zaten Halil'i Nobreye benzetiyorum.

beckyZWICKY

yukarıdaki haber doğruysa, yani Hamit, gelmek için halilide istiyorsa yapacak birşey yok.. yerli olması ve bonservissiz olması büyük çatlak sesler çıkarmaya gerek duydurtmuyor.. En azından bu durumda ben birşey demem halil için..

Bonservissiz tecrübeli yerli alternatif.. pek sorun gibi durmuyor.. yararınıda görürüz..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

beckyZWICKY

söylediklerini ve söyleyeceklerini aktarırsan pek bi memnun kalacağız cemo
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Cem Goren

önümüzdeki yıl defans ağırlıklı transferler yapılacak defansı sıkı tutacağız dedi

kavga olayında bana kimse yapılanın mantıklı bir açıklamasını yapmasın. toraman karşılık verseydi ona da aynısı yapılacaktı. bizde üzüldük ama böyle olsun istemezdik falan.

hamitle görüşmedik dedi.  forlanla görüşülmüş bunu belirtti (bana kalırsa bu 2 transferde bitti)

önümüzdeki yılın ve bir sonraki yılın translerinde bonservis parası vermeyi düşünmüyoruz buna uygun şekilde bir transfer politikası izleyeceğiz.

federasyondan ve hakemlerden memnun değiliz (biliyoruz zaten onu) alınan kararlardan sadece biz mutsuz değiliz

kabaca forlann geliyor almeida gidiyor dedi

El Maestro

Desene ağzından bal damlamış.  :D

Umarım Hamit'te gelir ya müthiş oluruz o zaman müthiş ..

carsi52

Almeida gidiyor sanırım Forlan konusunda eğer bonservis istemezse kulübü oda gelicek.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Adam görüşmedik demiş nasıl geldiğini anladınız  ???
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Mayıs 04, 2011, 23:57:19
Adam görüşmedik demiş nasıl geldiğini anladınız  ???
mete düren'i hatırla abi tutarsız ve söylediğinin tersi çıkan açıklamalar :D

CR7

Geçen sezon Bank Asya'dan sürpriz bir şekilde alınan Ersan Gülüm'ün ardından, Beşiktaş bir genç yıldızı daha renklerine bağlamaya hazırlanıyor. Samsunspor'un yıldızı Kemal Tokak'la görüşmeler devam ediyor...
Ersan Gülüm'ü geçen sezon Adanaspor'dan kiralık olarak alan, ancak genç yıldızın bonservisi konusunda kulübüyle sıkıntı yaşayan Beşiktaş, alternatifi yine Bank Asya'da buldu...

Şampiyon Samsunspor'da çok başarılı bir sezon geçiren 22 yaşındaki Kemal Tokak'ı listesine alan Siyah-Beyazlılar, görüşmelere başladı. Samsunspor'un şampiyonluğu ilan etmesinin ardından hemen temaslara başlayan Kara Kartallar, genç yıldızla el sıkıştı.

Karadeniz ekibinin de bu transfere sıcak baktığı ve görüşmelerin kısa bir süre sonra sonuçlanacağı kaydedildi. Kısa bir açıklama yapan Kemal, "Ben Samsunspor'da mutluyum ve herhangi bir Anadolu ekibi için takımımı bırakmam. Şu anda son durumu bilmiyorum, ama Beşiktaş'ta oynamayı hangi futbolcu istemez ki?" diyerek, teklife yeşil ışık yaktı.

Bank Asya'nın yıldızı

Bu sezon genç Kemal Tokak gerçekten çok başarılı bir pefromans çizdi. Hava toplarındaki hakimiyeti ve çabukluğuyla Samsunspor'u şampiyonluğa taşıyan teknik direktör Hüseyin Kalpar'ın vazgeçilmezi oldu.

Oynadığı maç sayısına da bakıldığında, Kemal Tokak'ın devamlılığının da olduğunu görürsünüz. Samsunspor'un bu başarılı kadrosunda, çok genç olmasına rağmen Kemal yıllardır oynuyormuş gibi büyük bir katkı sağladı.

Savunmada olduğu kadar, hücumda da takımına güç kattı. Kemal Tokak'ın bu sezon Bank Asya'nın yıldızlarından biri olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. (Tunç Kayacı)
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)