Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

ilhan mansız_melis

Siyah-beyazlıların, Atletic Madridli Simao, Valencialı Fernandes ile Wolfsburglu Grafite'nin işini bitirdikleri öğrenildi.

Schuster'in isteğiyle sadece devre arası için değil uzun vadede yararlanmak için yapılacak olan transferlerin, kontenjan boşaltıldıktan sonra resmiyet kazanacağı öğrenildi. Yönetimin devre arasında, Fink, Ferrari, Zapotocny ve Tabata gibi yabancıları göndererek hem kontenjanı boşaltacağı, hem de maddi kaynak sağlayacağı bildirildi.
Transferleri bitirmek için Menajer Ahmet Bulut ile Avrupa turuna çıkan Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı'nın, dün Eskişehir'e gelerek Schuster ile transferlerin detaylarını konuştuğu bildirildi.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Devre arası transfer döneminde kadrosunu güçlendirmek isteyen Beşiktaş, birer birer bombaları patlatıyor. İlk hamlesini Valencia'nın orta saha yıldızı Manuel Fernandes'i renklerini bağlayarak yapan siyah-beyazlılar, Werder Bremen'in forveti Hugo Almeida ve Atletico Madrid'in kanat oyuncusu Simao Sabrosa ile de her konuda anlaştı. Yıllık 3 milyon Euro isteyen iki Portekizli, Beşiktaş'ın 2.5 milyon Euro'luk teklifini kabul etti. Ocak ayında takıma katılacak Almeida ve Simao sezon sonuna kadar 1 milyon 250'şer bin Euro kazanacak.

KULÜPLERİNİ İKNA EDECEKLER
Beşiktaşlı yöneticiler, sezon sonunda sözleşmeleri bitecek olan futbolculara, "Kulüplerinizi ikna edin, bonservis bedelinizi istediğimiz rakamlara getirin" talimatını iletti. Siyahbeyazlılar, Almeida ve Simao için kulüplerine 1.5'şer milyon Euro teklif etmişti.

SABAH
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Beşiktaş maçında attığı gol ve performansıyla büyük beğeni kazanan Sezer Öztürk, Radyospor'dan Özgür Sancar'a yaptığı açıklamada 4 büyük takımın da kendisini istediğini söyledi.

Sezer, kulübüne ve sözleşmesine saygılı olduğunu dolayısıyla transferine Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal'ın karar vereceğini belirterek, "Bütün büyük takımlar beni istiyor. Hangi teklif daha ciddi ise o takım transferimi gerçekleştirir. Beşiktaş maçında gördük ki benim büyük takımda oynayanlardan hiçbir eksiğim yok hatta fazlam var. Size daha önce verdiğim röportajda büyük takımlara gitmek istediğimi ve gittiğim her takımda direkt oynayabileceğimi söylemiştim. Aynı inancımı koruyorum" dedi.

Takım ismi veremeyeceğini belirten Sezer, ara transfer döneminde her şeyin netleşeceğini söyledi. 

FATİ H TEKKE ESKİŞEHİR'E SEZER BEŞİKTAŞ'A

Sezer Öztürk için şu an en ciddi teklifi Beşiktaş'ın verdiği öğrenildi. Beşiktaş Yönetimi, Fatih Tekke'yi Eskişehirspor'a verip, karşılığında Sezer Öztürk'ü transfer etmeyi planlıyor. Eskişehirspor'un diğer talepleri konusunda ise her iki kulübün yetkilileri görüşmelerini sürdürüyor.

ERDAL ŞAHBAZ: "FATİH TEKKE'Yİ DÜŞÜNMÜYORUZ DİYEMEM"

Eskişehirspor Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Erdal Şahbaz ise Radyospor'da yayınlanan Özgür Sancar'la Haber Özel Programı'nda yaptığı açıklamada "Fatih Tekke gündemimizde yok diyemem. Ama bu konuda kesin bir şey de söyleyemem. Pek çok temasımız var. Eskişehirspor devre arasında önemli transferler yapacak" dedi. 
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

valla Sezer-Simao-Almeida müthiş ve nokta transferler bence.
bir de orhan şam olsa tam süper olacak :/
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Guti ORÇ.

Alıntı yapılan: L_James_23 - Aralık 12, 2010, 03:27:13
valla Sezer-Simao-Almeida müthiş ve nokta transferler bence.
bir de orhan şam olsa tam süper olacak :/

orhan şam hakkında pek bilgim yok ama en azından bir yerli transferi yapmamız iyi olur.kontejana takıldıgımız zamanlarda alternatif olur.

CR7

Alıntı Yap

Renkli'den al haberi renkli biri yazmış aşağıdakini, Bizi takip etmekten ölcekler yakında

Yazınki transfer dönemlerinde de yazmıştım, kuzenimin babası yani eniştem serdal adalı´nın akrabası, o yüzden onlar ailecek BJK´liler ve BJK içinden duyumlar alıyorlar.

Fernandes olayı ilk çıktığında daha simao ve almeida haberleri medyaya düşmemişken ben bu isimlerle ilgilendiklerini söylemiştim, en son duyduğum almeida´nın daha tam netleşmediği ama simao´yu bitirdikleri yönünde...

ferrari kesin gidiyor, fink, tabata ve zapo´yu göndermek için klüp arıyorlardı ama holosko´nun sakatlığı sonrası onun sözleşmesini donduracaklar. Tekke+fink=sezer öztürk takasını ben de duydum, sezer´i alıyorlarsa tabata´yı gözden çıkarmış olabilirler, yani ferrari ve fink´in yanında muhtemelen tabata´yı da gönderip, holosko´nun da sözleşmesini dondurunca, sivok-fernandes-simao-almeida dörtlüsünü yabancı sınırı problemi olmadan kadroya katabilirler.

Bu transferlerin uefa şampiyonluğuyla falan ilgisi yok, şampiyon veya en kötü 2. olup seneye CL gruplarına kalarak oradan gelecek parayı bekliyorlar. Sezon başında aldıkları 70 mil. krediyle kısa vadedeki nakit akışındaki sıkıntılarını giderdiler. bu sezon öyle eskisi gibi futbolculara para ödememe durumu olmazmış ama seneye CL geliri olmazsa aynı duruma düşerlermiş.

Es-es mağlubiyeti bu yüzde onlar için kötü oldu ama bugün ts ve biz puan kaybedersek çok da bir kayıpları olmayacak. O yüzden ne olursa olsun a.gücü maçını kazanmalıyız.

Tabii bunların hepsi duyum, herşey bitti dense bile ufak bir ihtimali düşünmek lazım, geçen yaz kuzenim bana robinho kesin bitti, YD'nin m-oil şirketi sponsor oluyor dedi 3 gün sonra yönetim toplantısında ne konuşulduysa ***** vazgeçmiş, sonrasında işin içine milan girmiş vs.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

pAscAliAnUmut

Almeida'yla anlaşıldı sanırım. Bu adam takıma çok yararlı olacak

İspanyol basınında dahi Simao konusu var. Hiç inanasım gelmiyor ama şahane transfer olur

Bu iki transferde de oyuncuların kalitelerine göre komik rakamlar konuşuluyor ve bu adamlar bizim ihtiyaç duyduğumuz,bize ilaç olacak adamlar.

Sadece Almeida transferi bile olsa yönetim yine çok büyük bir iş başarır  :)

Gidecekleri ve gelecekleri merakla bekliyorum  :)

Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Grocbenn

Simao tam ihtiyacımız olan sol açık için biçilmiş kaftan..

Almeida'yı düşünemiyorum..Ama bence onun gelmesi daha zor..

Beklemedeyim..

Guti ORÇ.

bu isim gelirse güzel,simao avrupada olmasa da.yiğit paylaştığına göre konuşursak ŞL'ye kesinlikle katılmamız gerekiyor ki bu da 2. olmak demek en kötü.Bu biraz zor gözüküyor.2.yarıya çok iyi başlamamız gerek.

pAscAliAnUmut

Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

şampiyonlar ligine gideriz yeter ki antep maçını yenelim
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Grocbenn

Alıntı yapılan: eRe - Aralık 12, 2010, 22:17:11
Alıntı yapılan: pAscAliAnUmut - Aralık 12, 2010, 18:52:02
3.lük başarı olur

Bu kadar karamsar olmayalım..

Trabzon 2.yarı Besiktas-Fener-G.S ile dışarda oynayacak maçlarını...Şuana kadar hiç sakatlıkla uğraşmadılar..Sezon boyunca hiç belli olmaz..Biz G.Antep maçını yenelim yeterki..

Brestgerfich

2.yarıda bizim yaşadığımız şanssızlığın yarısı rakiplerin başına gelir, biz de kurtulursak şampiyonlar ligine gidebiliriz. Bu kadro ve gelecek transferler şampiyonlar liginde olmalı zaten.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?