Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 14 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

gereksiz mi  :o

Tello'nun gideceğini düşünürsek o da gayet gerekli Robinho filan gelmeyeceğine göre çok da iyi olur.

Drenthe-Delgado(Ballack V Guti)-Quaresma

süper  olacaktır :)
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

Tello gitti diyelim de Tello bekte oynamıyor ki hı sen Drethe'yi açıkta mı düşündün ?
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

evet :)

görmedin mi?

delgadoyu stoper q7'yi de sağ bek düşündüm

hey Allahım ya

CR7

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: L_James_23 - Haziran 15, 2010, 23:43:57
evet :)

görmedin mi?

delgadoyu stoper q7'yi de sağ bek düşündüm

hey Allahım ya

Orasını görmediğim için sordum zaten abi gergine bağlamaya gerek yok.

ilhan mansız_melis

Kara Kartal transfere doymuyor. Teknik direktörlük koltuğunu Bernd Schuster'e emanet eden Siyah-Beyazlılar, Ricardo Quaresma gibi önemli bir oyuncuyla kadrosunu güçlendirmiş ve rakiplerine gözdağı vermişti. Ancak Beşiktaş Yönetimi, Schuster ve Quaresma gibi dünyaca ünlü isimlerle yetinecek gibi gözükmüyor. Kongre döneminde verilen "2 dünya yıldızı sözü" bu transfer döneminde tutulacak gibi görünüyor. Siyah-Beyazlılar dört koldan Robinho, Klose ve Podolski için ataklarını sıklaştırıyor.

Üç yıldızda son dakika...
Ancak üç futbolcunun da 2010 Dünya Kupası finalleri için Güney Afrika'da bulunması görüşme süresini uzatıyor. "Schuster'in olduğu yere gözüm kapalı giderim" diyen Robinho'dan yana sorun yok. Ancak yıldız oyuncunun bonservisini elinde bulunduran Manchester City'nin bu transfere nasıl yaklaşacağı merak konusu... Bayern Münih'te fazla forma şansı bulamayan Klose ise attığı gollerle Dünya Kupası'nda yeniden doğdu. Kariyerinin son transferini yapmanın peşinde. Podolski'ye gelince... Schuster'in yakından tanıdığı genç yıldızı elinden çıkarmak isteyen Köln kulübünün yaklaşık 8 milyon Euro'ya 'evet' diyeceği konuşuluyor. Yıldız oyuncunun da Türkiye'ye gelme konusuna soğuk bakmadığı biliniyor.

CR7

valla transfer konusunda bir şeyler oluyor ama hayırlısı :D

:bjk :bjk

CR7

Amigo Ecevit: MÜJDE SEVGİLİ AİLEM YÖNETİCİDEN ALDIĞIM ÇOK SAĞLAM BİLGİLERE GÖRE ROBİNHO YÜZDE 80 BEŞİKTAŞIMIZDA HAYIRLI OLUR İNŞALLAH       

:o :o :o

:bjk :bjk :bjk

bu adam Q7 transfer haberini 1 gün önceden söylemiş birisi :)

CR7

Amigo Ecevit BAKIN SEVGİLİ AİLEM CUMARTESİ GÜNÜ HERKESTEN ÖNCE HEMDE 24 SAAT ÖNCE Q7 HABERİNİ BEN PATLATTIM VE ÇOĞU İNANMADI AMA PAZAR GÜNÜ HABER GERÇEK OLUNCA HERKES ÖZÜR DİLEDİ V.S BU HABERİDE Q7 HABERİNİ BANA SÖYLEYEN KİŞİDEN ALDIM HABER DOĞRUDUR YÜZDE 80 BEŞİKTAŞTADIR ONLAR BİZE 1 YILLIK KİRALAMAK İSTİYORLAR BEŞİKTAŞ İSE 3 YILL...IK SATIN ALMAK İSTİYOR ZATEN ANLAŞILAMAYAN YER DE BU NOKTA BİLGİNİZE ARZ EDERİM

:o :o :o

CR7

Bu Sene Beşiktaş UEFA Şampiyonu olur diyorum tarihi not alın ))) Ben diyorsam vardır birşeyler
Murat özenin twitterından     (Haber1903 editörü ve Q7'yi adım adım takip edenlerden ve açıklayanlardan)

CR7

Transfer sezonuna fırtına gibi başlayan Beşiktaş gözünü bir dünya yıldızına daha çevirdi.

Bu sezon ligde ve avrupada büyük başarı hedefleyen siyah beyazlı yönetim Ricardo Quaresma ile yetinmeyip bir dünya yıldızına daha Beşiktaş formasını giydirmek için uğraş verdiği öğrenildi.

Özellikle başkan Yıldırım Demirören`in Robinho`yu takımda çok görmek istediği Schuster`in de eski öğrencisine  sıcak baktığı bu transferde tek engelin Robinho`nun Manchester City kulübü ile olan yıllık 7 Milyon Sterlin değerinde ki ücreti olduğu öğrenildi.

Başkan Demirören`in Robinho transferini gerçekleştirmek için yine fedakarlık yapacağı ve kaynak arayışlarına girdiği sızan haberler arasında.

- GUTİ`YE FOTOĞRAF ENGELİ -

Ayrıca basında sıklık ile çıkan Guti haberleri üzerine yaptığımız araştırma sonucunda bu futbolcunun Beşiktaş`a gelmek istediği fakat Beşiktaş`lı yöneticilerin İspanyol oyuncunun İspanya basının çıkan uygunsuz fotoğrafları yüzünden bu transfere kesinlikle sıcak bakmadığı öğrenildi.

- SERCAN`DA GİZLİ PAZARLIK -

Beşiktaş kulübünün Sercan Yıldırım`a karşı  Holosko ve Zapotocny transferini yalanlamasına rağmen bu transferi gerçekleştirmek için görüşmeleri gizlilik ile yürüttüğü öğrenildi. Holosko`yu özellikle isteyen Ertuğrul Sağlam`ın direktifleri doğrultusunda Bursaspor yöneticileri ile pazarlıkları sürdüren Siyah beyazlılar Holosko ve Zapotocny karşılığında Sercan`ı istedikleri bu takasta para isteyen Bursaspor yönetimine herhangi bir ücret ödemeyeceklerini bildirdikleri gelen haberler arasında.

- HABER1903 -

CR7

Fenerdenm Cimbomdan topçu almayın
taraftarı çıldırtmayın
bu taraftar arkanızda
gelsin artık robinho da!!!

CR7

BS(Before Schuster)                       BS(Bernd Schuster)
-------------------------                     --------------------------------

Tabata                                          Quaresma
Gordon                                         Guti
Zapo                                             Klose
Sivok                                            Robinho

:D

ağlamak istiyorum

pAscAliAnUmut

Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun