Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 15 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

Bir insan bu kadar emin konuşabiliyorsa vardır bir bildiği ya da dalga geçiyor olmalı yoksa bu kadar emin konuşamaz...
Since 1903

Cem Goren

var bı garıplık arkadas gelıcek bu adam herhalde ya
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

eyup1903

Alıntı yapılan: carsi52 - Ağustos 29, 2010, 17:17:56
Alıntı yapılan: eyup1903 - Ağustos 29, 2010, 15:07:05
çok iyi adam olsa bunları keser oynardı böyle adamları almak ne kadar mantıklı bilmiyorum o zaman cardozo yu al madem çıtayı büyüttün ya tutarsa diye adam olmayacaksın

Sözleşmeyi mi ne birşeyi görmüştün Robinho bizdeydi rahat olucaktık..

Hala gelmedi robi  :-\

bak güzel kardeşim daha öncede söyledim beni çok kötü keklediler bunu bi daha söylemicem sana uslupum ağırlaşacak herkezden özür diledim büyütmenin anlamı yok beni kekleyenlerde görüştüm gerekli cevapı ben hepinizin yerine verdim inşallah bu konu burada kapanır

K.D

bende geleceğine inanıyorum ya inşallah bugün hayırlı haberler gelir robi berbatov yok artık ya  noluyoruz :D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

NoPasaran

Nere geliyor artık ya

Çıkın şu ütopyadan..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

ROBİNHO TRANSFERİ BİTMİŞTİR. HAYIRLI OLSUN ARKADAŞLAR. 2 SAAT SONRA RESMİ SİTEDE YAYINLANIYOR. HATTA YAZILACAK ŞEY BİLE BELLİ. TÜRK FUTBOL TARİHİNİN EN BÜYÜK TRANSFERİ ROBİNHO BEŞİKTAŞIMIZDA DİYE YAZILACAK 30.08.2010 12:51:45

http://www.facebook.com/besiktashayranlari?ref=ts#!/besiktashayranlari?v=wall&ref=ts

eRe

2 saat oldu :)

o değilde benim anlamadıgım ROBINHO NEREYE GIDECEK??
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

K.D

iki saat demiş iki saatin dolmasına yarım saat kaldı hadi allah utandırmasın bayram yeri olsun burası tam da 30 ağustos günü :D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

eRe

Alıntı yapılan: çarşı here - Ağustos 30, 2010, 14:26:30
iki saat demiş iki saatin dolmasına yarım saat kaldı hadi allah utandırmasın bayram yeri olsun burası tam da 30 ağustos günü :D

o yazının altında koskocaman bı not var

HABER1903 TE RECAI KOCAMAN ISMINDE BIRI YAZMIS DIYE
HABER1903TE  SEN BILE YORUM YAPARKEN ISTERSEN RECAI KOCAMAN YAZABILIRSIN...
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Ersin Develi

Alıntı Yap [ gelsin artık 31 ağustos ] köln ile 7.5 milyon euro + michael fink karşılığında anlaşılmış 4 milyon euro su peşin 3.5 milyon eurosu ise 1.5 yıllık ödeme planı şeklinde podolski kölnde giydiği 10 numarayı artık beşiktaşta giyecek

Başka bir siteden alıntı

Podolski Bayern de oynamıyormuydu :D   

Ersin Develi

https://twitter.com/TheMilanGuy

Anyways - a Robinho, Pato, Ronaldinho, Ibrahimovic quad strike force is orgasmic to say the least. It would be the most fun attack in Europe

Saying we don't need Robinho is like saying I don't need water to survive. Robinho is a world class player who would

One of my main sources from Milan (very reliable): ROBINHO TO MILAN... BORRIELLO TO JUVENTUS.. SAVE THIS TWEET

CR7

milan, ibo'dan sonra ikinci bombayi patlatmak üzere... robinho transferinin sali günü açiklanmasi bekleniyor...

Ersin düzen
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Alıntı yapılan: SingahLi - Ağustos 30, 2010, 14:29:48
Alıntı Yap [ gelsin artık 31 ağustos ] köln ile 7.5 milyon euro + michael fink karşılığında anlaşılmış 4 milyon euro su peşin 3.5 milyon eurosu ise 1.5 yıllık ödeme planı şeklinde podolski kölnde giydiği 10 numarayı artık beşiktaşta giyecek

Başka bir siteden alıntı

Podolski Bayern de oynamıyormuydu :D   

Hayır :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net