Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 14 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

beckyZWICKY

Alıntı yapılan: eRe - Ağustos 30, 2010, 00:56:18
duyumculardan son haber

BARCELONA GIRDI ARAYA O YUZDEN HERSEY KARISTI.EGER BARCELONA OLMASAYDI BIZDEYDI.AMA ADAMIN KAFASINA SILAH DAYIYACAK HALIMIZ YOK.GELMEK ISTEMEZSE GELMEZ...

bende nasıl dönekliklerini yapcaklar nasıl bir bahane bulcaklar diye merak edip bekliyordum

Kimse kusura bakmasın ama Ya adama okkalı bi ''hssktr'' derler.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

K.D

sercan abimdediğin gibi o küfür adama söylenir bunların ADAMLIĞI ŞÜPHELİ işte adam olan beşiktaştaraftarı üzerinden prim yapıp artistlik yapıp sonrada döneklik yapmaz!BUNLARA KÜFÜR ETMEYE BİLE DEĞMEZ!!!!!!!!!!!! :(
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

beckyZWICKY

Kuran çarpsın öyle bi g.t olmak istiyorum ki.. Şu foruma girecek yüzüm olmasın.. İte kaka kendimi girince yüzüm kızarsın ne yazmışlar diye bakcağım zaman.

Ulan gelde bana bi okkalı has. çeksinler ya

ama gram inanmıyorum varya.. Kaç haftadır bu gece,yarın gece filan. maksadını aştı artık. coluk cocuk gibi.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Guti ORÇ.

barcelona nasıl giriyo araya ya!! adamlar mascherano ile transferi bitirdiler.1 eylül olsun o zaman ak koyun kara koyun belli olacak!

K.D

barcada döneklik yapmış eğer girdiyse ama bu duyumcuları kurtarmaz :D !

K.D

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

CR7

Turkish team besiktas will announce transfer of the robinho last day of transfer day...

still difficult to believe tht it would be happened.. totally cost 45 million euro

bir italyan.
mcfc forumundan
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

eRe

www.erdemeksi.com

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

eRe

www.erdemeksi.com

Cem Goren

Tekrar Merhaba ;

Arkadaşlar yaklaşık 1'den beri msnden birisi ile konuşmaktayım.. FK7 ye kişinin bilgilerini verdim kendisi sağ olsun onay verdi...

Şöyle söliyim arkadaşlar Robinho Beşiktaş'ta.. Hatta konuştuğum kişi sözleşmenin maddelerine kadar söyledi. Guti transferinde koyulan maddenin aynısı Robinho'nun sözleşmesinde de mevcut yani başka her hangi bir takıma transfer olduğu takdirde 5m£ tazminat ödenecek.. Bugün (pzt.) ufaktan bir bilgi geçilicekmiş konu dahilinde bir yerlerde. Salı günü resmi siteden açıklamayı planlıyorlarmış. 3 Eylül günü ise İstanbula getirmeyi planlamaktalar.

Forvet konusunda ise 4 tane isim varmış ve sadece Robinho transferiyle kalmıcakmış. Ancak bu 4 isim içerisinde sadece adı duyulan kişi Berbatov. Diğer geri kalan 3 kişinin ismi fazla duyulmamış genç kişiler olucakmış.. Kendisinin bilgilerini aktaramıyorum tekrardan bilgi alabilmem adına.

Not: Recai abicim bugüne kadar hep senin yazdıklarına güvendim.Eğer konuştuğum kişi gerçekleri aktarmış ise Sanda çok teşekkürlerimi iletiyorum.

Arkamdan küfür edenin tekrar canı sağolsun..

Sevgiler Forza Ailem...

Cem Goren

Recai Kocaman yazdı:
Sabırla saatlerdir okuyorum her mesajı TEK TEK .. bütün eleştirilere boynumuz kıldan ince tek kelime etmiycem 1 Eylül akşamı saat 18:00`e veya 24:00`a kadar transfer sezonu kapanana kadar bekliycem sabırla . Tek çatımız FORZADA oluruz yine yazdığım her cümlenin arkasındayım sabırla sabırla sabırla ne sabırmış be diyorum bazen kendime . Herşeyin hayırlısı..

Not: Resmi sitede görene kadar hiç bir transfer DUYUMUNA inanmayınız saygılarımla..

Dip Not: Bizimde konuşacak iki çift lafımız olacak allah utandırmasın hoş kalın..

eRe

Alıntı yapılan: Cem Goren - Ağustos 30, 2010, 04:07:50
Tekrar Merhaba ;

Arkadaşlar yaklaşık 1'den beri msnden birisi ile konuşmaktayım.. FK7 ye kişinin bilgilerini verdim kendisi sağ olsun onay verdi...

Şöyle söliyim arkadaşlar Robinho Beşiktaş'ta.. Hatta konuştuğum kişi sözleşmenin maddelerine kadar söyledi. Guti transferinde koyulan maddenin aynısı Robinho'nun sözleşmesinde de mevcut yani başka her hangi bir takıma transfer olduğu takdirde 5m£ tazminat ödenecek.. Bugün (pzt.) ufaktan bir bilgi geçilicekmiş konu dahilinde bir yerlerde. Salı günü resmi siteden açıklamayı planlıyorlarmış. 3 Eylül günü ise İstanbula getirmeyi planlamaktalar.

Forvet konusunda ise 4 tane isim varmış ve sadece Robinho transferiyle kalmıcakmış. Ancak bu 4 isim içerisinde sadece adı duyulan kişi Berbatov. Diğer geri kalan 3 kişinin ismi fazla duyulmamış genç kişiler olucakmış.. Kendisinin bilgilerini aktaramıyorum tekrardan bilgi alabilmem adına.

Not: Recai abicim bugüne kadar hep senin yazdıklarına güvendim.Eğer konuştuğum kişi gerçekleri aktarmış ise Sanda çok teşekkürlerimi iletiyorum.

Arkamdan küfür edenin tekrar canı sağolsun..

Sevgiler Forza Ailem...

su adam saatlerce cok onemlı bır duyumum var lutfen forum kurulu cevap ver kaynagını solucem dedı
forum kurulu ızın verdıkten sonra da bunu acıkladı.
cok entresan geldı.ne bu kaynak merak ettım ama gelecek gıbı gelıyor banada
www.erdemeksi.com