Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

haber1903'e zerre kadar ınanmıyorum artık.

bu arada klose gelıcek galıba.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

haber1903 e inanıyorum ben bu robi konusunda nedense..

adam direk yazmış artık..serdal adali kaynakli
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

K.D

abi haber 1903 bende çok inanırdım önceden vede en sevdiğim adam erdem ulusta orda çalışıyor dün aurelioyu ilk yalanladılar iki saat sonra geliyo dediler bu çok yanlış
bir de eğer robinho gelmiyiceğini yönetim5 defa yalanladıysa 1 ay önceden o zaman daha 1 hafta önce erdem ulus yazı yazmazdı robiyle ilgili nasolsa 1 ay önce 5 KEZ
YALANLANMIŞ HAKSIZMIYIM???
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

CR7

"Klose haberleri doğru değil"
Bayern Münih, golcü futbolcusu Miroslav Klose'yi Beşiktaş'ın istediği şeklindeki haberleri yalanladı.

Bayern Münih Spor Müdürü Christian Nerlinger, ''Sport1'' adlı internet sayfasına yaptığı açıklamada, Beşiktaş'ın Klose'yi istediği şeklindeki haberlerin doğru olmadığını belirtti. Basında yer alan haberlerde, Beşiktaş yönetiminin Alman teknik direktör Bernd Schuster ile Klose'nin transfer edilmesi konusunda görüşbirliği içinde olduğu belirtilmişti.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

KartaL_Gurkan

İngiliz Daily Telegraph gazetesinin internet sitesi, Brezilyalı futbolcunun bugün F.Bahçeli yöneticilerle bir araya geldiğini, anlaşmanın sağlandığını iddia etti. Robinho'nun, F.Bahçe ile 24 saat içinde protokol imzalanacağı, Brezilyalı yıldızın Cuma günü de İstanbul'a gelerek taraftarın karşısına çıkacağı iddia edildi.

Robinho'da rota şaştı
Manchester City'nin "Nereye gideceği belli olmayan" Brezilyalı yıldızı Robinho için Fenerbahçe'nin çok yol aldığı belirtildi. Bir çok İngiliz gazetesi, kulübe dayandırarak verdiği haberde, fenerbahçe ile İngiliz kulübünün idarecileri büyük ölçüde anlaştı. 31 Ağustos tarihinden önce bu transferin biteceği iddia edildi. Uzun zamandır Beşiktaş'ın ısrarla istediği ancak ortaya çıkan astronomik rakamla geri adım attığı yıldız oyuncu için Fenerbahçe'nin ısrarı transferin sona gelmesini sağladı.

kaynak: fotomac

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Bu hafta İstanbulda diyor en son..

Herkes görecek diyor..

İnş Recai haklı çıkar
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Defans hattımızda problemler olmuşmaya başladı Bilicayı alsak aslında  :-\
Bölünür senin için uykular!

eRe

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Ağustos 24, 2010, 17:27:55
Bu hafta İstanbulda diyor en son..

Herkes görecek diyor..

İnş Recai haklı çıkar

başka hafta kalmadı kı abı :D
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Beşiktaş yönetiminin hedefi yeniden Grafite

Klose ile anlaşamayan Beşiktaş yönetiminin, daha önce teklifte bulunduğu, ancak anlaşamadığı başarılı golcü Grafite için yeniden temasa geçildiği öğrenildi.

Yüksek maliyeti nedeniyle daha önce transferinden vazgeçilen başarılı golcüyü, Teknik Direktör Schuster`in yoğun ısrarları nedeniyle Beşiktaş transfer komitesinin yeniden transfer gündemine aldığı ve Wolfsburg`lu oyuncuyu Beşiktaş kadrosuna katmak için şartların zorlanacağı öğrenildi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Guti ORÇ.

celal kolot

-Robinho konusunda Fenerbahçe yönetiminin anlamsız bir çabası var fakat sonuç almaları imkansız, City kulübünün sahibi Beşiktaş'a söz verdi

-Gecikme yaşanması normal, bugün Robinho geldi diye açıklama olsa yarın gelebilecek yeni bir sponsordan olunabilir, bu bir taktik

-Robinho'nun bineceği uçaktan, kalacağı otele kadar herşey ayarlandı, bu hafta sonuna doğru Robinho ilk defa Türkiye'ye ayak basacaktır

carsi52

Alıntı yapılan: Guti ORÇ. - Ağustos 24, 2010, 19:55:11
celal kolot

-Robinho konusunda Fenerbahçe yönetiminin anlamsız bir çabası var fakat sonuç almaları imkansız, City kulübünün sahibi Beşiktaş'a söz verdi

-Gecikme yaşanması normal, bugün Robinho geldi diye açıklama olsa yarın gelebilecek yeni bir sponsordan olunabilir, bu bir taktik

-Robinho'nun bineceği uçaktan, kalacağı otele kadar herşey ayarlandı, bu hafta sonuna doğru Robinho ilk defa Türkiye'ye ayak basacaktır

Nerde söylemiş bunları ?
Bölünür senin için uykular!

KartaL_Gurkan

Cok emin konusuyor herkes nedense..insallah olur bu is olmazsa büyük hayal kirikligi yaraticak..