Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 24 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Adriano

Alıntı yapılan: Adriano - Ağustos 19, 2010, 19:33:19
Selam arkadaşlar :) Müsait oldukça girmeye çalışıyorum. Konu gözüme çarpmışken size bildirme gereği duydum. Bizim bir aile dostumuzun firması bu sezon Beşiktaş'ımızın Tekerlekli Basketbol Takımı'na sponsor oldu ve transfer dahil birçok işin sorumluluğunu üstlendi. Gelecek sezon büyük yatırımlar var Tekerlekli Basketbol takımına. Tüm maçlara seyirci çekebilmek için Pascal Nouma'yı da maskot olarak bünyeye kattılar. Takıma katkı için Pascal tribüne gelecek, böylece daha fazla taraftar gelecek salona.
Bunlarla Robinho ne alaka derseniz, hemen anlatayım. Bu abilerimle beraber loca'da bulunma durumum var bu sezon ve Helsinki maçında, yönetimle devamlı muhattap olan bu insanlarla transferi konuştum. Mete Düren'in yalanlamaları falan herşey şov baştan söyleyeyim size. Sponsor firma [m-oil] sayesinde Robinho'yla 23 milyon euro bonservis bedeli karşılığı anlaşma sağlandı. Bir sürpriz de özlemle beklenen siyahi forvete. Bu isim Adebayor. Bana söylenen Robinho'nun bittiği Adebayor'da ise büyük yol katedildiği ve büyük ihtimal 1 sezon kiralık geleceği. M.City Adebayor'u kadroda düşünmüyor. Tevez ve Balotelli'nin ardından geleceğini düşünüyor. İsteyen inanır isteyen inanmaz.

Robinho Beşiktaş'ıma hayırlı olsun. Adebayor Yolda ;)
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

carsi52

Hoşgeldin Deniz sağolasın bizimle paylaştığın için.

Bunları başkasından mı alıntıladın yani başkasının yazısı mı yoksa senin mi ?
Bölünür senin için uykular!

melankolizm

Beşiktaş taraftarı recaiye ahmete mehmete bakarak havaya girmesin abi ya. gelince sevincini yaşarsın. antudaki taraftar profiline dönüyoruz :S

NoPasaran

Deniz neden açıklanmıyor peki ?

Bu açıklamama konusunda acaba sponsordan gelecek paranın resmiyetimi gerekiyor bilemiyorum..

Sonuçta çek verilecek karşı tarafa
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Adriano

Başka yerden duyum değil, Helsinki maçı devre arasında yüz yüze kendim konuştu. Tek sorun yabancı kontenjanı az daha sabır dediler bana.

eRe

pekı ımza falan atılmıs mı ısı saglama almak ıcın? bı de ne kadar verılecekmıs bır bılgın var mı :D cok soru sormus olacam ama gıdecekler bellı mı :D
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Adriano

Bana söylenenler bu kadar detay vermedi ancak kontenjanla uğraşılıyor şuan dedi ancak Robi kesin 3 yıllık anlaşıldı, Adebayor yolda denildi. Hatta bu konuşmayı yaparken abilerle Pascal bile yanımızdaydı.
Robinhoooo diye tempo tuttu :)

KeePSaKe

Alıntı yapılan: Adriano - Ağustos 19, 2010, 19:56:17
Bana söylenenler bu kadar detay vermedi ancak kontenjanla uğraşılıyor şuan dedi ancak Robi kesin 3 yıllık anlaşıldı, Adebayor yolda denildi. Hatta bu konuşmayı yaparken abilerle Pascal bile yanımızdaydı.
Robinhoooo diye tempo tuttu :)

Sen bu duyumları önceden paylaşsan Recai ve diğerlerinden daha ünlü olurdun  ;D
Since 1903

CR7

adebayor şu anda Timisoara karşısında 11'de.

eğer transfer edilirse oynayamayacaksa bizle Avrupada hiç gerek yok bence.

ve bunu düşünüp yönetim de almaz.

ama eğer oynayabilecekse gruplarda gelebilir.

var mı bilen?
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

KeePSaKe

Nerden izliyorsun Yiğit ?

Bu arada bize gelse de Avrupa da oynayabilir öyle duymuştum...
Since 1903

CR7

eRe

ve adebayor defterı bızım ıcın kapanmıstır.hadı gecmıs olsun
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

K.D

I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

CR7

ya man city'de oynadı ondan öyle söylüyor.
bence sorun olmaz oynasa bile çünkü transfer dönemi bitmedi daha
devre arasında değiliz ki.

Adriano

Cumartesi maçta abilerle tekrar görüşücem, söylenilenleri tekrar aktarırım size arkadaşlar. Adebayor konusunda çok kesin bi' şey söz konusu değil ancak büyük yol kat etmişiz, ancak Robinho tamamdır ;) Dediğim gibi c.tesi akşamını heyecanla bekliyorum.