Ana Menü

Hakan ve Serdar Özkan imzalıyor mu?

Başlatan CR7, Nisan 24, 2010, 14:02:50

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Beşiktaş kulubünün iç transferdeki imza attıramadığı   Serdar Özkan ve Hakan Arıkan için teklifleri verdiği ve iki oyuncudan   haber beklendiği öğrenildi.

İç transfer politikasında verilecek ücretlerde kesinlikle TL kullanılacağını ve euro,dolar gibi para birimleri kesinlikle futbolcuların alıcakları ücretlerde söz konusu olmayacağı gelen duyumlarımız arasında.

Hakan Arıkan`ın her an imza atabileceğini fakat, Serdar Özkan`ın imzaya sıcak bakmadığı öğrenildi.

- HABER1903 -

Not : Haber1903.com özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. HABER1903 ©

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: L_James_23 - Nisan 24, 2010, 14:02:50

Hakan Arıkan`ın her an imza atabileceğini fakat, Serdar Özkan`ın imzaya   sıcak bakmadığı öğrenildi.

- HABER1903 -

Not : Haber1903.com özel haberidir. Kaynak gösterilmeden    kullanılamaz. HABER1903 ©

Serdar'ın imza atması çok da önemli değil zaten..Toraman,Üzülmez,Rüştü,Yusuf,Uğur için para nasıl önemli olmadığını gördük imzaladılar doğru düzgün şimdi Serdar atsa ne atmasa ne..
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

KeePSaKe

Since 1903

carsi52

Serdar'a değer verenlerin başında bende geliyorum.
Ama yeter serdar imza atıyorsan at yada atmıyorum de.
Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: carsi52 - Nisan 24, 2010, 14:22:36
Serdar'a değer verenlerin başında bende geliyorum.
Ama yeter serdar imza atıyorsan at yada atmıyorum de.

Aynen öyle..Serdar bu takımın evladı..Tamam sahada yaptıklarını en çok eleştirenlerin başında ben geliyorum eyvallah ama açıkça konuşsa atıcam ya da atmıyorum imza falan diye en azından hem kendisi hem de Beşiktaş ona göre bir yol izler.

[KralKartal]

Toraman,Üzülmez,Rüştü,Yusuf,Uğur

Toraman kaptan, ornek olmasi gerek, imzalamasi dogal :) daha iyi takim mi bulacak? GS ve FB

Uzulmez zaten jubilesine gelmis, gitse anca antepspora geri döner

Rustu jubile yapti yapacak, imza atmasa futbolu birakacak

Yusuf keza ayni sekil, bastonla oynuyor, imza atmayip denizlisporu mu kurtaracak?

Ugur dedigin anca anadolu takimlarinda oynar..

Kisaca bir TORAMANIN imzasini bu neticede olumlu buluyorum, cunki ayrilsa GS kapar..
ama digerlerini kim ne yapsin?????
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

IL Capitano

ugur,yusuf ve uzulmezin imza atmasi harbiden komedi..resmen kucultuyorlar kulubun vizyonunu.
rustunun uzerine kaleci yok memlekette, yabanci kontenjanin durumu ortada.
toramanin imza atmasida cok normal.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

ilhan mansız_melis

Yeni sezonun ilk transfer golünü Galatasaray attı. Beşiktaş Yönetimi ile bir türlü anlaşma sağlayamayan Serdar Özkan ile ilgilendiği bilinen Sarı-Kırmızılılar, adeta sağ gösterip sol vurdu. Rüştü Reçber'in varlığında yedek kulübesinden bir türlü kurtulamayan kaleci Hakan Arıkan'ın önümüzdeki sezon Cim Bom forması giymesi kesinlik kazandı. Galatasaray Yönetimi ile Hakan Arıkan arasında ön protokol imzalandığı, sezon bitiminde transferin resmiyet kazanacağı öğrenildi. Beşiktaş yönetimiyle yaptığı görüşmede, "Galatasaray ile konuştum, ama imza atmadım" diyen Hakan'ın tepkilerden çekindiği için bu ifadeleri kullandığı, yakın çevresine, "İş bitti. Yeni sezonda Galatasaray'dayım" dediği belirlendi.

Bu henüz başlangıç, arkası geliyor
Sarı-Kırmızılılar'ın transfer hamlesi Hakan Arıkan'la sınırlı değil... Gelecek sezon Bank Asya Birinci Ligi'nde mücadele edecek olan Denizlispor'un solbeki Çağdaş için kulübüyle yapılan görüşmeler bütün hızıyla sürüyor. Sıkı pazarlıkta Galatasaray takas öneriyor, Denizlispor ise sıcak parada ısrarcı... Gençlerbirliği'nin golcü ismi Mustafa Pektemek'le daha önce el sıkışan Aslan'da, bu transferi bitirmek için Adnan Polat bizzat devreye girdi ve görüşmeleri İlhan Cavcav'la yapıyor. Başkent ekibinin duayen başkanının, bu işin olmasına sıcak baktığı sızan haberler arasında... Sarı-Kırmızılılar, genç oyuncuları kadrosuna katma çabasını da sürdürüyor. Adanaspor'un 1992 doğumlu orta saha oyuncusu Okan Salmaz da listede bulunuyor.

Mehmet Demircan

carsi52

Hiç umrumda değil.
Alsınlar tepe tepe kullansınlar.Hakandan birşey olmaz zaten.

KeePSaKe

Üzüldüm valla ne diyim Rüştü ile idare ediyorlardı.İnşallah yabancı kaleci ile doldurmazlar orayı...

Bu arada haber kesin değil sanırım...
Since 1903

+18 !

Hakan iyi kaleci..

Görev verildiği maçlarda hep defansın ceremesini kendisi çekti..

Üzüldüm gitmesine..

CR7

CR7

Hakan Arıkan`ın menajeri Olgun Peker: ``Hakan`a Galatasaray`ın yanı sıra Türkiye`nin önde gelen bir iki kulübü daha teklifte bulundu``

Beşiktaş ile bu sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan Hakan Arıkan, Siyah Beyazlı kulüp ile son bir aydır görüşmelerde bulunmuş ancak anlaşmaya varamamıştı. Adı son günlerde Galatasaray ile de anılan ve Sarı Kırmızılı kulübe imza attığı yönünde haberler çıkan Hakan Arıkan`ın menajeri Olgun Peker DHA`ya konu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Peker Hakan`ın bu sezon sonu Beşiktaş ile sözleşmesinin sona ermesine rağmen Siyah Beyazlı kulüp ile yeni bir anlaşma imzalamadıklarını ve hem Beşiktaş ile hem de farklı kulüplerle görüşmelerin sürdüğünü aktardı.

Peker, "Hakan`ın sezon sonu Beşiktaş ile sözleşmesi sona eriyor. Biz geçtiğimiz aylarda Siyah Beyazlı kulüp ile görüştük ancak yeni bir anlaşma için mutabakata varamadık. Son dönemde de hem Türkiye`den hem de yurt dışından önemli kulüpler ile temaslarımız oldu ama bir söz veya anlaşma durumu yok. Hakan`ın Beşiktaş ile sözleşmesi bu sezon sonu bitiyor ama hala Beşiktaş`ın futbolcusudur. Ben şu anda yurt dışındayım. Perşembe günü Türkiye`ye döneceğim ve Beşiktaş yönetimi ile yeniden masaya otruacağız. Yapacağımız bu görüşmeden de sonuç alamazsak temasta olduğumuz diğer kulüplerin tekliflerini değerlendireceğiz" dedi.

"HAKAN`A GALATASARAY`IN YANI SIRA TÜRKİYE`NİN ÖNDE GELEN BİR İKİ KULÜBÜ DAHA TEKLİFTE BULUNDU"

Menajer Olgun Peker, Galatasaray ile görüştüklerini doğrularken Sarı Kırmızılı kulübe imza attıkları yönünde çıkan haberleri yalanladı.

"Hakan piyasası olan ve istenen bir kaleci. Durum böyle olunuca bize Beşiktaş dışında teklifler de geldi. Görüştüğümüz kulüpler arasında Galatasaray ve Türkiye`nin önde gelen bir iki kulübü daha var. Ayrıca yurt dışından, özellikle Rusya`dan ciddi teklifler aldık. Ancak Beşiktaş ile son kez görüşmeden hiç bir kulübe imza atmayız. Ben menajer olarak temsilcisi olduğum oyuncunun en iyi şartlarda yeni mukavele imzalaması için çaba harcıyorum. Bu süreçte yaşanan görüşmeler çok doğal ve kimsenin yadırgamaması lazım."

dha

carsi52

Serdar Özkan büyük ihtimal gese'ye gidicek.
Hakan Arıkanda gidebilir.

ilhan mansız_melis

Beşiktaş ile ipleri koparan ve Galatasaray'ın gündeminde olan 23 yaşındaki futbolcu ile yeşil-beyazlı kulüp de temasa geçti. Serdar iki takım arasında tercih yapmaya çalışıyor.

Beşiktaş ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek Serdar Özkan, siyah-beyazlı kulüp ile yollarını ayırıyor. Önceki gün oynanan Manisaspor maçında kadroya alınmayan, eşyalarını toplayarak Ümraniye Tesisleri'nden ayrılan ve Galatasaray'ın gündeminde olduğu öne sürülen 23 yaşındaki oyuncu ile eski hocası Ertuğrul Sağlam'ın önerisi üzerine Bursaspor'un da ilgilendiği ortaya çıktı. Yeşil-beyazlı kulübün Şampiyonlar Ligi'nde oynayacak olması ve Ertuğrul Sağlam'ın kendisini yakından tanıması nedeniyle Serdar, Galatasaray ile Bursaspor arasında kararsızlık yaşıyor.

Ben Galatasaray'lı Serdar
Beşiktaş Basın Sözcüsü Mete Düren pazarlıklara rağmen anlaşamadıkları Serdar için, "Bu saatten sonra kalması zor görünüyor" yorumunu yaptı. Manisa maçı kadrosuna alınmayan Serdar'ın kendisini telefonla arayan arkadaşları ile "Ben G.Saraylı Serdar" diyerek şakalaştığı ise gelen haberler arasında.