Ana Menü

BU ÜLKEDE BİTMEYEN İKİ ŞEY

Başlatan aras_daglı26, Şubat 17, 2007, 12:22:10

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aras_daglı26

EVET ARKADAŞLAR DEDİĞİM GİBİ BU ÜLKEDE İKİ ŞEY BİTMEZ 1:SEREFSİZLER 2:KAHRAMANLAR
SEREFSİZLERİ BİRAZCIK AÇALIM
1A SOZDE AB SEVDASI UĞRUNA BU ÜLKEYİ SATMA CÜRRETİ GÖSTERENLER
2A SÖZDE MÜTTEFİK DENİLEN AMARİKA ABD IRAKTA BAŞIMIZA CUVAL ÖRÜRKEN HİÇ BİR ŞEY YOKMUŞ GİBİ DAVRANANLAR,
3A YİNE MÜTTTEFİK DENİLEN ABD 1994 YILINDAN 99 YILINA KADAR OLAN SURECTE BÖLÜCÜ TERÖR ÖRGÜTÜNE MEHMETCİKLER KAHRAMANCA OPARASYON YAPARKEN BİR ADB SAVAŞ UCAĞI TARAFINDAN K.IRAKTA HELİKOPTERİMİZ DÜŞÜRÜLÜRKEN HİÇ BİR SEKİLDE ULUTAMASYON VERMEYENLER,
4A BU ÜLKEDE KARDEŞİ KARDEŞE DÜŞÜRENLERE ADETA PİRİM VERENLER(KARDEŞ DERKEN TÜRK KÜRT ERMENİ LAZ CERKEZ VS),
5A BÖLÜCÜ YANDAŞLAR  APO YAKALIDIĞMIZ YILI APO GUNU OLARAK KUTLARKEN HER YERİ YAKIP YIKARKEN POLİSİMİZE ASKERİMİZE TAŞ MOTOTOF KOKTEYİ ATARKEN HİÇ BİR BAKAN CIKIPTA POLİSİ DESTTEKLEMEZKEN VE POLİSE HİÇ BİR YETKİ VERMEYENLER VE BUNLARI ATANLARA ADETA MADALYA TAKAR GİBİ CEZA VERİP BAKLAVA CALAN BİR COCUĞA 20 YIL CEZA VERENLER,
6A ÜLKENİN KAR ELDE EDEN YADA ETMEYEN HER İŞYERİNİ ÖZELEŞTİRENLER YANİ SATANLAR,
7A YİNE MÜTTEFİK DENEN ABD BEN TERÖRE KARŞI SAVAŞIYORUM DEREKN BİR YANDANDA PKK DESTEKLERKEN HİÇ BİR YOKMUŞ GİBİ HER ŞEY YOLUNDA DİYENLER
8A YİNE KURTLAR VADİSİ TÖRÖR DİZİSİNİ BİRİLERİ KIZMASIN DİYE YAYINDAN KALDIRIP ÜLKEYİ ADETA KARANLIĞA GÖMENLER.
AMA KİMSE ŞUNU UNUTMASIN DÜNYA ÜZERİNDE YAŞIYAN TEK BİR TÜRKÜN OCAĞI SÖNMEDİKCE BU BAYRAK İNMEZ BU ÜLKADEKİ KARDEŞLİK ASLA BÖLÜNMEZ
GÜNEŞ DOĞAR VE BATAR KARANLIK ÇÖKTÜĞÜ ZAMAN DOĞAN GÜNEŞ O KARANLIĞI YIRTARAK HER YERE ISIK SACAR İŞTE BİZDE BÖYLEYİZ YANİ NAMUSLU GENÇLERİZ.
BAKARSINIZ BU ÜLKEDE BİR ATATÜRK DAHA KARANLIĞA GÜNEŞ GİBİ DOĞAR VE BU ÜLKEYİ KARANLIĞA BOĞANLARI UTANDITIR.
İŞTE BİZ O GÜNÜ BEKLİYORUZ GEREKİRSE BİZ BU ÜLKEYİ BAŞTAN BAŞA FET EDERİZ KARDEŞLİĞİ YENİDEN  SAĞLARIZ AMA NAMUSLU GENÇ ELLERİNDE.
BİRİLERİNİ KIRDIYSAM AFOLA
YORUMLARINIZI BEKLİYOM KARDEŞLERİM
                                                  SAYGILARIMLA ARAS_DAGLI26
:bayrak:  :bjk2  :bjk  :alkis
VATANSEVER TURKUN ATEŞLE İMTİHANI

mdc

8-Büyük harfle konu açmak,yazı yazmak  uyarı sebebidir.Büyük harfi sadece yazınızda önemli bir durumu belirtmek amacıyla kullanılabilir.

Şİmdi ben kararsız kaldım.
Uyarı gerektiriyor.
Fakat önemli de bir konu.
Benden sonra okuyan görevli arkadaşlar karar versin.

Ben başlığı ve bütün yazıları küçük font kullanarak yazmanı öneririm.
Konuya gelince ;
Fazla abartmadan isteyen istediği yorumu yapabilir.
Aksi taktirde istenmeyen sonuçlar olacaktır

Saygılarımla
HAYATTA BEŞİKTAŞ

aras_daglı26

sağol ama ben kuraları okumayı unuttum özur dilerim habareim yoktu pardon

SATUKBLADE

aras dağlı ben olmulu eleştiri yapmam onu söyleyeyim baştan sakın bana kırılıp gocunma

1-BAKLAVA CALAN BİR COCUĞA 20 YIL CEZA VERENLER, -----------> bu çok adil bi cezadır kanun hükmü verilirkende açıklaması yapılmıştır.lütfen artık bu suçu her yazıda kullanmayalım çünkü BÜYÜK ÇALANLAR NEFSİ İÇİN ÇALMIŞTIR.
KÜÇÜK ÇALANLAR İSE HIRSIZLIK İÇİN ÇALMIŞTIR diye belirtilmiştir.Ayrıca zamanında eziyet işkence yapan polis ünvanını kullanan şahsiyetler yüzünden şu anda polislerimiz bu durumdadır.

2-BAKARSINIZ BU ÜLKEDE BİR ATATÜRK DAHA KARANLIĞA GÜNEŞ GİBİ DOĞAR -------> zaten beklemekten dolayı bu hallere düştük bekleyeceğimize HEPİMİZ ATATÜRK'ÜN YOLUNDAYIZ.Ve BİRER ATATÜRK OLACAĞIZ DESEK ve Bİ YERLERDEN BAŞLASAK SORUN KALMAZ...

3-ÜLKENİN KAR ELDE EDEN YADA ETMEYEN HER İŞYERİNİ ÖZELEŞTİRENLER YANİ SATANLAR---------> bunu anlamadım her özelleştirme kötü diyemezsin devletin kar etmeyen yerleri satılarak kar elde edilmesinde ne sorun var acaba ???

4-Kahramanlar kimlerdir ve hangi özellikleri vardır.Onuda Açıklarsan sevinirim

SAYGILARIMLA

aras_daglı26

aras_daglı26

guzel bir yorum arkadaş polısler hakında yazın guzel ama 12 eylulde sadece polis değil asker her kamu gorevlisi hatta sokakta bile işkence vardı şöyle bir sorum var polıs hırsızı yakaladığında sucunu ıtraf edıyo savcıya gıtığınde zorla ifadem alındı dıyo bu 1,bır sucluyu bana nasıl sorguda guzelıkle nasıl  konusturacağını anlatırmısın bu da 2
yorum 2 ben beklerız demiyorum yazının altında baştan fetedrız dıyom hebımız ataturkuz dıyenler sence bu zamana kadar ne yapmış yanlış analama sadece bazıları herkesı aynı kefe asla koymam
yorum 3 ozeleştirmeye karsı değilim ama sence turk telekom gibi ulke geleninde milyonlarca kulalnıcı olan ve devlte kar elde ettrın bır yeri ve burayı dunyanın terörist ilan ettği birine vermek doğrumu yazımı okuduktan sonra bende 6 naolu sıkta yanlış yaptığımı kabul edıyom
yorum 4: kahramanlar 1 sarı saclı mavi gozlu dev anlamışsındır
                             2 "     "       "     "      " in silaah arkadaşları  
                             3 bu ulke için canını ve kanını veren şehitlerimiz
                              4 ülkesini ve  bayrağı için canını verecek olan herkez
yorum için teşekürler senden başa yorum yapan yok ama eleştirmelere her zaman acığım sayılarımla :bjk2