Ana Menü

Bursa mı? Fenerbahçe mi?

Başlatan NoPasaran, Nisan 19, 2010, 01:32:23

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Son hafta Bursada maçımız var..

Hedefimiz yok..

YENERSEK YADA PUAN ALIRSAK ŞAMPİYON FENER YADA GS olacak..

Yenilirsek Bursa olacak..

Eski Hocamız Sağlam'ın Takımı ancak bir taraftanda bizim en büyük düşmanımız. Deplasmanlarda birbirlerine rakip göndermeyen taraftar...

Diğer tarafta Ezeli Rakipler. Düşmanlık yok ama sevmiyoruz işte..

107 yıllık tarihiyle Beşiktaşın maçı kaybetme düşüncesiyle olmayacağını düşünerek, o maçı yenip rakiplerin şampiyon olmasına mı sevinirsiniz, yoksa bırakında Bursa Şampiyon mu olsun dersiniz..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Bursa olmasın diyorum..

Son maç Bursaya koyalım bu seneyi kökten affediyorum  ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beckyZWICKY

Yukarı tükürsen bıyık aşşa tükürsen sakal.. Misali..

Valla kendimizi çok zor durumda olduğumuzu düşünüyorum..

Her halikarda üzüleceğimiz aşikar..

Peki hangi şerefsizi sevindireceğiz?

Bahsi geçen 3 takımdanda nefret ediyorum, ve bu konuda görüş bildirmicem düşünmicem 1 dakka bile kafamı yormıcam, cunku her halikarda kendimiz üzülüp, bir iti sevindireceğiz..

Zamana bırakıyorum kim ne olursa olsun, düşünmemeye calısıyorum..

Kendi işimize ve iddaamız olmasada kendi maçlarımıza bakalım. yapcak bişe yok bu saatten sonra bu ligde bu sezon.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

KeePSaKe

Bursa olsun ya tamam onların da fb den farkı yok ama yeter artık 1 değil 2 değil kadıköyde her oynadığımız maç haksız yenilgiler yeter! olmasın şerefsizler...
Since 1903

djinonu

Simdi soyle birsey var bursadan tiksiniyorum serefsizlerden cunki omlarda cooook mac belese aldilar...7B de ayni islemle 6S zaten ortada ama gecen sene bize yardim etti yani son derbide terler dokturdu ama yendik onlari oyle sampiyon olabildik ama arkadaslar 6S nin sampiyonlugu yakalamasi cok zor o yuzden 7Bnin sampiyonluk cogalacagina bursa olsun...trabzonada bu koysun bn 1 nelere onlar olamadi 50 senedir kotu bursa ertugrulla oluyor... Neyse bursa bu hafta sonu gs ne yaparsa bjk son macta onu yapsin....

fguldas

Delikanlı olalım Bursaspor camurun içinde geldi yendi bizi ama Fener naptı çukur kazdı çirkeflik yaptı. Ben etrafımda sevinen sarı lacivertli forma görmek istemiyorum.

TurkishTank

hepsi bizim rakipimiz onlarin sevinmesi bizi mutlu etmez...kaldiki biz zaten son mac bursa'da yenebilcek kapasite'de oldugumuzu dusunmuyorum...
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

IL Capitano

Ahmet(turkish tank) yazdigi gibi hepsi rakibimiz ama cevremde hic bir Bursali oolmadigi icin eger bursa sampiyon olursa sinirlerim o zaman en az zarar görur.  :)
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

carsi52

Son maç bursaya koyalımda kim şampiyon olursa olsun.
Bölünür senin için uykular!

+18 !

Alıntı yapılan: carsi52 - Nisan 19, 2010, 12:10:47
Son maç bursaya koyalımda kim şampiyon olursa olsun.

Katılıyorum..

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

pAscAliAnUmut

Bursalı olarak, Bursa'da yaşayan biri olarak şu andan itibaren istiyorum Bursa'nın şampiyonluğunu..

Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Kralkartal21

Etrafımda sevinen ezikler görmektense uzak diyarlarda sevinen Bursa'lılar görmek isterim.
Son hafta zaten o motivasyonla bize bırakmazlar maçı ve zaten yenerler.

Yada biz Bursa'ya koyalım ama yine Bursaspor şampiyon olsun ..
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

keskinli

benim olmadigim yerde kim olursa olsun diyecegim ama diyemiyorum cünkü;
1:azizenin 3 sene üst üste sampiyon olacagiz iddiasi ilk seneden cürük ciksin
2:bize kuyu kazanlar,sac cekenler,cirkeflik yapanlar sevinmesin,yani bu suclariyla bide ödüllendirilmesinler
3:her sey bi yana,hocaligini begenmesemde futbolcuugu ve insanligi ile gururumuz olan ertugrul hoca sevinsin
kisacasi bursa olsun!
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin