Ana Menü

Tarihi Protesto: İnönü'de Futbolcular Hakeme Sırtını Dönsün! [ALINTIDIR]

Başlatan Cem Goren, Nisan 18, 2010, 23:27:33

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

su dakıkadan sonra yemısım sırasını ya goz gore gore sampıyonlugumuz gıttı 2haftadır penaltılarımız yenıyor su dakıkadan sonra g..tlerine soksunlar kupayıda ilk5ide...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

ama şöyle bir olay da var
2 maç hükmen mağlup sayılan takım küme düşürülüyor sanırım bu maçlarda hükmen mağlup sayılmayız gibi geliyor ama bu tff ne yapar eder hükmen der bu olaya.

o yüzden biraz da tehlikeli

sivas maçında yapsak yeter bence.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carsi52

Bence Cem'in dediği gibi maç başlar başlamaz kendi kalemize gol atalım.
Her zaman 1-0 yenik başlıyoruz misali.Sonra zaten maçı ya çeviririz yada ne olursa olsun.
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

zaten soyle bı durum var
bu olay ıkı gun sonra unutulucak sıvas macında bıseyler yaptıkdan sonra ıkıncı kez zaten bıseyler yapmak kımsenın aklına gelmez. ama sıvas macında bısyeler yapmak lazım...

Cem Goren

ALINTIDIR...

Dun mactan sonra John McManus arkadasimizla gorustum. Hatirlarsiniz BBC Sports News (http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/footbal ... 376619.stm). Kendisi Besiktasi cok yakindan takip eden Oxford Universitesinde Master yapan bir arkadasimiz. Maci izledigini ve yapilanlara cok uzuldugunu belirterek protestonun buyuklugune gore bunu BBC'de haber yapmak icin caba gostermek istedigini soyledi.
Protestonun buyuklugune bagli tabi bu.

Arkadaslar gercekden sesimizi cikarmak icin bir firsat bu. UEFA'ya kac kere mail attik ugradigimiz haksizliktan dolayi hic bisey olmadi, ama eger ki bu protesto BBC'de haber olursa ozaman gorurum ben UEFA'yi.
Avrupadaki futbol ile ilgilenen kurumlari salliyacak bir protesto olmali. Islerine gelince bizi reklamlarda oynatan UEFA/Mastercard bu yapilanlara'da goz yumaz, tabi protestonun buyuklugune bagli dedigim gibi.

Bunu yapabiliriz herkes iyi dusunsun.

erdibatmaz

herkes yenildiğimiz zaman böyle şeyleri dile getirip ağladığımızı düşünüyor. medyada artık ortak bi görüş olmak üzere bu. bunun hakkında bi pankart hazırlanmalı. bugün gürcan bilgiç denen adam Beşiktaş'ın lehine de kararlar verildi diyor, örnek olarak ankarakuçu maçını gösteriyor. düz mantık. yani şuraya geliyor; daha önce bizim lehimize hatalı kararlar verildiği için bu kararlara itiraz etmeye hakkımız yok. ayrıca foxtaki programda hatalar sayıldı. 3-11 çıktı sonuç. fenerin 3 pozisyonunda doğru karar verilmemiş, bizim ise 11...
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Kralkartal21

O Gürcan'ı bende seyrettim en fazla 5dk dayanabildim bu kadar çocukca konuşulmaz. Bu adamı birde yorumcu diye tv ye çıkartıyorlar !
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Cem Goren

gurcan'ı ızledım etmedıgım kuur kalmadı yıne gırdık yeterı kadar gunaha...
1ayda etmedıgım kufuru 2gunde ettım

fguldas

Eger amacımız fener macı ıcın ozel bı protesto ise farklı seyler yok genel olarak tum hatalara ise daha farklı tepki bulmamız lazım. Genel olarak bı tepki gosterilecekse bunun ıcınde yonetım futbolcular da olması gerekıyor. Cunku bı b*k oynamıyorlar. Kanser edıyorlar adamı. Kac mactır bu boyle . Yonetımde bır B*K yapmıyor taraftarlar ugrasmaktan forvetsiz takım ıle maca cıkıyoruz. Besıktasımın forvetı bobo - nobre ıse vay halımıze . Bobonun geldıgı gunu bılıyoruz hepımız gelecekte star olacakmıs. Kıcımın starı oldu.30 macta 10 gol atıyor . Yazıklar olsun aldıgınız paralara verdiğimiz paralara. TARAFTAR PASİFLEŞTİRİLMEKTEDİR.Aynı federasyonun demırorene yaptıgını demıroren taraftara yapıyor.

[KralKartal]

hadi herseye katiliyorumda, Boboya ettigin laflardan sonra dediklerine katilmiyorum bile...

Bobo 30 mac oynadi mi da gol atsin?

en golcusu kim makukula, sonra bobo !!
sanki digerleri gol krali olmusta (guiza,baros, keita, jo gibi)
Bobo tek olarak elinden geleni yapti..Ben kaybolur diyordum, ama cirpindi var olmak icin..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

fguldas

Bobo Besiktasın forveti ve tek forveti . Ne cabuk unuttunuz sezon başında ki 0-0 1-0 macları 2 gol atalım dıye yalvardıgımızı. Bobo Besiktasın oyuncusu degil. Fener macında 1 kafa  topunda basarılı olamadı. Gol atmaktan bahsetmiyorum. Kafaya cıkıp gelen topu besiktaslı oyuncuya ındırmekten bahsediyorum. Bı yerde bobo da haklı cunku yardım edeni yok.

Cem Goren

Besıktas Taraftarı Protestoya baslıyor...

Ilk Protesto PERSEMBE GUNU TFF BINASINA YURUYUS... PERSEMBE SAAT 12DE KAZAN'ın YANINDAN TARAFTARLAR HAREKET EDECEKTIR...

Asıl PROTESTOYU Cumartesı gormek ıstıyorum...

carsi52

Cumartesi protesto yapılcak mı ? Yapılcaksa ne yapılıcak ?
Binlerce Beşiktaşlı doldurur inşaallah o gün orayı..
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Yarın federasyona yürünüyormuş..

çok saçma hafta içi bu protestolar..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

haftaarası hemde ıs gunu bırazcık sırıtmıs.
cuma olsaydı resmı tatıl o gun bı cok ogrencıde gelebılırdı..

cumartesıye gelınce o gun bıseyler olmalı