Ana Menü

Bu Çukuru Doldurmak Senin Görevin TFF!!

Başlatan Ersin Develi, Nisan 18, 2010, 22:54:35

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ersin Develi

Futbol kuralları usül kitapçığının 17. maddesinin c bendinin 3. fıkrasında net olarak şu ifade yer almakta:
" Bir futbolcu oyun kuralları haricinde rakip takıma dezavantaj sağlayacak şekilde 'oyun alanının, kale direklerinin, korner bayraklarının veya topun' herhangi bir kısmında değişiklik yaparsa ve hakem bu futbolcuyu gerektiği anda cezalandıramamış ve futbolcunun yaptığı değişiklik onarılmamışsa, bu futbolcunun takımı hükmen yenik sayılır."
Türk Futbol Tarihinde bugüne kadar hiç görülmemiş rezalet ! Penaltı noktasının bu hale gelmesine sebep olanların ve bunu ısrarla görmeyerek penaltıyı kullandıranların cezasını bulmasını istiyoruz!

Cem Goren

bılıca ags... su rengını ufledıgım takımına gelen oyunu neden oç oluyor ben anlamıyorum...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Ersin Develi

Kural ve Yapılan Hareket Çok Açık Bi Şekilde Ortada,TFF ADAMSA Bu Kuralı Uygular

Cem Goren

yonetım ADAMsa bu ısın pesını bırakmaz...

djinonu

abi biz bunu birakalim
fifaya kendimiz mail atsak olmazmi?

Cem Goren

fahıselere bıle guvenırım ama hakemlere asla... HALDUN BOYSAN...

Ersin Develi

Alıntı yapılan: djinonu - Nisan 18, 2010, 23:03:58
abi biz bunu birakalim
fifaya kendimiz mail atsak olmazmi?

Bence doğru söylüyorsun,Fifa ya kadar ulaşamasada sesimiz en azında Türkiye Futbol Federasyonuna (FENERASYONuna) kadar Duyuralım

Cem Goren

ıvankov'un topu ondeyken febe kudurdu basın kenını yedı bıtırdı bakalım yarın ne olacak...

djinonu

aramizda iyi ingilizcesi olan bir arkadasimiz varsa güzel bir yazi hazirlayalim hepimiz kendi $ahsi adresimizden yada cakma adresimizden yollayalim ip´den öyle yada böyle bulurlar kim oldugumuzu...5-10 kere posta kutularinda dolar ta$ar onlarda birtanesine göz atar umarim...alsinlar bu maci mercek altina...ne kayip ederiz???

Cem Goren

basın bı sekılde bu konuya yarın degınmelı...
forzada buyuk ıht. bunun ıcın bı tepkı olacaktır bı yazı olursa ordan cıkar sonra doner etrafda

Ersin Develi

KralKartal Olarak Medya da Sesimizi Duyurabiliriz Bence

KeePSaKe

tv8 de bir tane yorumcu dedi Bobo yerinde olsam atmazdım penaltıyı...
Since 1903

djinonu

djinonu

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Nisan 18, 2010, 23:18:07
tv8 de bir tane yorumcu dedi Bobo yerinde olsam atmazdım penaltıyı...

bobo yerinde olsam verilmeyen penaltidan sonra macin ortasinda cekip giderdim. vallahada billahada giderdim

Cem Goren

lugano denen oç topu 1metre elıyle suruyor penaltı nerde yok
bılıca denen serefsız macı eger 90dakıka bıtırıyorsa soylenecek cokda soz yoktur