Ana Menü

Quaresma Bu sefer Ciddi !!

Başlatan pAscAliAnUmut, Nisan 16, 2010, 17:56:11

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pAscAliAnUmut

QUARESMA`DAN KÖTÜ HABER

Ricardo Quaresma`nın, siyah beyazli ekibin teklifine olumsuz yanıt verdiği öğrenildi.

Beşiktaş`ın renklerine bağlamak için Milano`da görüşmelerde bulunduğu Inter`in Portekizli oyuncusu Ricardo Quaresma`nın, siyah beyazli ekibin teklifine olumsuz yanıt verdiği öğrenildi.

Uzun süredir Beşiktaş`ın transfer listesinde olan Quaresma`nın menejeri Jorge Mendes, tuttosport.com`a yaptığı açıklamada, Interli oyuncunun pazarlıkları durdurduğunu ve şu anda başka bir kulübe transfer olmak gibi bir düşüncesinin bulunmadığını söyledi. Mendes, Quaresma`nın ancak eski kulubü Sporting Lizbon`da oynamak için Inter`den ayrılabileceğini kaydetti.

(DHA)

Al işte..  :-\
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

carsi52

Evet bende görmüştüm bu haberi..
DHA diyorsa doğru olabilir.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Nihati inat etti getirdi

Aziz baskanin izinden inatla getirecek bir futbolcuyu

takmis Quaresmaya...

getirsin bakalim
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

Quaresma'ya takan demirören değil Quaresma'ya takan taraftar.

Cem Goren

yenı sezon baslayana kadar bu adam 395735092675849302 kere gıder gelır bıze
altın kapılarımız kan oldu tayfun

+18 !

Adam Türkiye'ye gelip napcak ya..

RCA

başımızda rijkaard gibi ünü olan bir hoca olmadığı için böyle futbolcular hayal ancak nasıl getirirsin astronomik rakam bunu küçük çocuk bile bilir.

başta denizli var.. onla mı kandıracak. şampiyonlar ligi de yalan oldu bana göre. yani ben yıldız haberlerine bakmıyorum.

bana appiah gibi bir tane orta saha keıta gibi bir kanat oyuncusu, carew gibi de bir forvet oyuncusu getrsin yabancı. hersene şampiyon oluruz.

olmayacak ta göreceksiniz . zorlama transfer yapıyoruz. biz ülke olarak anlık başarılara yelken açan bir toplumuz.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

Yahu Qursmayı bana Ronaldo yaptınız..

Başımızda Mustafa Denizli varsa gelmeyecekmiş..

Ortega ne zaman geldi bu ülkeye ?

Arjantin Milli Takımın yıldızı, kaç Quresma eder Allah Aşkına..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Niye ya Querasma süper bir oyuncu ama gittiği yerde tutunamadı malesef...
Since 1903

CR7

Beşiktaş`ın 2 sezondur peşinde olduğu Portekizli orta saha oyuncusu için   İtalyan kulübüyle karşılıklı oturulduğu ve tekliflerin sunulduğu   öğrenildi.

İnter kulübunün Beşiktaş ile anlaştığı taktirde Quaresma`nın kulübünün   menfaatleri doğrultusunda Beşiktaş`ı kabul ediceği öğrenildi.Kiralamaya   sıcak bakmayan Beşiktaş kulubü İnter`den gelen olumlu cevabı bekliyor.

Ayrıca Quaresma dışında Beşiktaş kulubünün hiç bir yabancı oyuncu ile   görüşmediği öğrenildi.

- HABER1903 -

Not : Haber1903.com özel haberidir. Kaynak gösterilmeden   kullanılamaz. HABER1903 ©
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

KeePSaKe

Yiğit şöyle resimler koyma heyecanlanıyorum böyle görünce  ;D
Since 1903

carsi52

Yahu alınıyorsa alınsın yada yönetim bi açıklama yapsın alamıyoruz yada almak istemiyoruz gibisinden birşeyler söylesin taraftarı boşuna heycanlandırmasınlar..
En azından basına malzeme vermeyelim.

CR7

yarın maç sonrası açıklanır Quaresma ile resmen anlaştık diye

:D

inşallah!!!
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carsi52

Kulüpten oyuncuyu almak zor olmamalı..
Oyuncuyuda bi şekilde ikna ediceksin taraftarı göstericeksin stadı göstericeksin seneye Avrupa Liginde finale çıkmayı hedeflediğini söyliceksin bi şekil ikna ediceksin.
Gerekirse kulübüne 10-12 milyon para vericeksin.Tabataya 8 veren adam bunada 10-12 verir herhalde.