Ana Menü

Serdar Özkan Fenerbahçe`ye

Başlatan CR7, Nisan 07, 2010, 15:12:41

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

bugun bırcok ınternet sıtesınde Serdar Ozkan'ın gese ıle prptokol ımzaladıgı konusuluyor
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

Alıntı yapılan: Cem Goren - Nisan 16, 2010, 18:17:32
bugun bırcok ınternet sıtesınde Serdar Ozkan'ın gese ıle prptokol ımzaladıgı konusuluyor

2+1 yıllık :D

zan'dan kurtardılar bundan da kurtarırlar umarım ;D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

by by derım ama uzulurum bı yerde

CR7

Beşiktaş`ın genç yıldızı Serdar Özkan`ın Menajeri Haber1903`e  konuştu.

Galatasaray ile anlaştığı yolunda çıkan haberler gündeme bomba gibi düşen Serdar Özkan`ın menajeri Ekrem Örenç iddiaların gerçeği yanssıtmadığını söyledi. Haber1903`e açıklamada bulunan Ekrem Örenç `` Bu haberler nasıl, nereden çıktı bilmiyorum. Şu anda böyle bir durum söz konusu değil. Serdar Özkan iyi bir Beşiktaşlı`dır. Beşiktaş yönetimi ile ilk görüşmemizi yaptık. Bir kez daha görüşmek için çağırmalarını bekliyoruz. Serdar`ın Galatasaray ile anlaştığı yolundaki haberler tamamı ile yalandır.`` ifadelerini kullandı. Beşiktaş yönetimine de tepki gösteren Örenç ilk görüşme sonrasında kulüpten haber beklediklerini ancak henüz bir ses çıkmadığını belirterek "Gündemde Quaresma transferi var. Beşiktaş`ın evladı Serdar Özkan için henüz bir teklif yapılmamışken, onun mevkiinde oynayan Portekizli futbolcu için servet önerilmesi bizi çok üzdü. Şimdi ben soruyorum, Quaresma 10 milyon Euro`luk ne yaptı, bana bunu açıklasınlar." dedi.

Fotomaç gazetesi Serdar Özkan`ın Galatasaray ile 2+1 yıllık anlaşmaya vardığını iddia etmişti.

- HABER1903 -

Not : Haber1903.com özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. HABER1903 ©

CR7

ve altında bir taraftarın yorumu

Quaresma kim Serdar Özkan kim Allah aşkına ya?Adama gülerler be.Madem iyi bir Beşiktaşlısın niye araya Menajer sokuyosun kardeşim?Beşiktaşa bugüne kadar hiçbir şey vermedin.Bugüne kadar bir çok defa sana şans verildi.At boş mukaveleyi imzayı,göster kendini,kulubüne bir faydan olsun ondan sonra sana da hakettiğini fazlasıyla verirler merak etme.Önce icraat görelim.Saçlarına baktığın kadar biraz da kendine baksan.İskeletor gibisin.Sporcu adamda sportif bir vücut olur.Beslenmediğin her halinden belli.

:ok
altına imzamı atarım

pAscAliAnUmut

Alıntı yapılan: L_James_23 - Nisan 16, 2010, 18:29:30

Quaresma kim Serdar Özkan kim Allah aşkına ya?Adama gülerler be.Madem iyi bir Beşiktaşlısın niye araya Menajer sokuyosun kardeşim?Beşiktaşa bugüne kadar hiçbir şey vermedin.Bugüne kadar bir çok defa sana şans verildi.At boş mukaveleyi imzayı,göster kendini,kulubüne bir faydan olsun ondan sonra sana da hakettiğini fazlasıyla verirler merak etme.Önce icraat görelim.Saçlarına baktığın kadar biraz da kendine baksan.İskeletor gibisin.Sporcu adamda sportif bir vücut olur.Beslenmediğin her halinden belli.

Başka ne denilebilir ki  :ok

Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Cem Goren

Serdar Ozkan su dakıkadan sonra kendını bıze karsı ıyı anlatması lazım ve o BOŞ MUKAVELEYE IMZA ATMALI. Besıktasın ıcınden cıkmıssın  ve daha cok gencsın su dakıkada parayı dusunmek ıcın erken...

IL Capitano

Ceme katiliyorum, hic bir icrati olmayan bir adamin, hemde iyi bir Besiktasliyim diye saga sola laf yetistiren birinin bos mukaveleye imza atmasi lazim..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

djinonu

vallaha giderse cok üzülürüm neden diye sorarsaniz besiktasin o kadar para harcadigi adam büyütüp yetistirdi ve simdide ellere gidecek yani düsmanlarimiza gelin olacak...yok abi bu bana koyar gökhan zaten kansiz bizim evladimiz degildi...gitti imzayi atti simdide gördük oynuyormu adam ortalikta yok...kurus kazanamiyor...gs kendi ac karnini doyuramiyor bakin sampiyon olamayacak kupaya gidecek...aldigi futbolcularin bankaya borcunu sattigi stad hisselerinin zararini nerden ödeyecek...
serdari biz yetistirdik
aydinada ben üzüldüm
ama bunlar yine yönetimin abilik yapamadigindan yani futbolcu yüzünden degil
menajer serefsizleri cocuklarin aklini celiyor yok sen büyüksün sana kimse laf diyemez diye...
yalansa diyin...
hangi insan öyle bi yasta diyebilirki gidin menajerimle konusun diye...
aklini celmis öyle diyorsa belliki...
ama yine diyim suc yönetimde...
arda diyelim kontrati bitecek adnan polat yada haldun üstünel bunu 3 büyüklerden birine kaptiracak hee??
batuhandada ayni durum karsilastirin hangi yönetici kanatlari altina aldi??hickimse basinin konustugunu dogrular gibi yok böyle ceza söyle ceza bakti batuhanin hosuna gidiyor...
yani yönetim abilik yapsin bakin bakalim hangisi bos mukaveleye imza atiyor arda gsdemi serdar bjkdemi
serdarda kaptanligi almisti üstünde duruldumu?
hayir hepiniz kötülediniz halbuki arda simdi ardaysa iki calim yapabiliyorsa bunu serdardan ögrenmistir siz yine yiyin bi gencimizi...
dedigim gibi suc yönetimde.COCUKta degil.

Ersin Develi

Beşitaş'ta yedek kalmak bile ONURDUR

Cem Goren

Alıntı yapılan: SingahLi - Nisan 16, 2010, 22:20:11
Beşitaş'ta yedek kalmak bile ONURDUR
serdar bunun farkına varabılırse ne mutlu kendısıne

Simurg

Profesyonellikmiş peaaahhhh!
Bundan sonra bu takıma para için gelcek olan gelmesin.
Fb gitsinler istemiyorum artık

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Cem Goren

serdar oyuna gırdı adam sagdan sola kostu bır allahın kulu bakmadı adama ya acıyor ellerını pas atın dıye yok anasını satayım yazık ya.
bu adam kalsın bızde en azından sagdan soldan topcu alacagımıza GERCEK BESIKTASlılar kalır.(serdarında gercek besıktaslı old. mukavekede gorecegız)