Ana Menü

Devlet, Yaralarını Bir Türlü Saramayan Feridun Düzağaç'a Yardım Eli Uzatıyor

Başlatan CR7, Mart 20, 2010, 04:57:12

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Açılım süreci ile birlikte sanatçılarla yakın   diyaloglar kurmaya başlayan AKP Hükümeti, şimdi de duygu yüklü   şarkılarıyla büyük bir hayran kitlesine sahip olan Feridun Düzağaç'ın   şarkılarındaki buhranlı havayı dağıtmak için harekete geçti. 
  "Feridun İçin Çok Endişeleniyoruz." 
Yakın zamanda yapılan toplantılarda   sanatçılarla açılımı değerlendiren AKP hükümeti yetkilileri, toplantıya   gelmeyen, telefonlara bile cevap vermeyen ve son olarak "Mütemadiyen   ağlıyorum" adlı şarkısını piyasaya süren Feridun Düzağaç için kolları   sıvadı. Çok endişeli olduklarını dile getiren hükümet yetkilileri,   "Umarız Feridun iyidir. Onun hep iyi olmasını istiyoruz, çünkü o çok iyi   bir insan. Sadece biraz fazla hassas..."  açıklamasında bulundular. 
  Kız Meselesi Şüphesi 
İlerleyen günlerde kurulması planlanan   Sanatçı Koordinasyon Merkezi'ne başkan olması beklenen Afyon    milletvekili Ersin Özbükey "Ne sorunu olabilir ki? Hali vakti yerinde,   okumuş çocuk. Kız meselesi mi? Eğer öyleyse, en doğrusu sevdiği kişiyi   karşısına alıp, açık açık konuşması. Atla deve değil ki bu." şeklinde   tavsiyelerde bulunurken, Feridun Düzağaç bu gelişmelere yanıt olarak   sadece "Müsaadenizle ben odama çekilmek istiyorum." demekle yetindi.
   (Bilgehan Anıl Brüksel'den bildirdi)

Zaytung            dürüst tarafsız   ahlaksız haber 

;D ;D ;D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

KeePSaKe

Since 1903