Ana Menü

19'luk Aurelio!

Başlatan CR7, Mart 05, 2010, 15:02:42

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Beşiktaş'ın 19 yaşındaki ön liberosu Necip Uysal, Aurelio'nun alternatifi olarak belirlendi. Milli Takım kurmaylarının, genç yıldızın, siyah-beyazlı ekipte daha fazla şans bulmasını istediği öğrenildi
Beşiktaş altyapısından yetişen ve sezon başında profesyonel sözleşme imzalayan Necip Uysal'ın, A Milli Takım'ın gelecek projeleri arasında çok önemli bir konumda olduğu ortaya çıktı. A Milli Takım formasını ilk kez Honduras'a karşı giyen 19 yaşındaki genç futbolcunun, 33 yaşına gelen Mehmet Aurelio'nun alternatifi olarak düşünüldüğü bildirildi.
Guus Hiddink'in yardımcısı Oğuz Çetin tarafından sürpriz bir şekilde Honduras karşılaşmasının kadrosuna çağrılan Necip'in, yakın gelecekte Aurelio'nun yerini alabilecek kalitede olduğunu göz önünde bulunduran ay-yıldızlı teknik heyetin, başarılı futbolcuyu bundan sonra da düzenli olarak kadroya davet edeceği kaydedildi.
Necip'in ön liberoda tıpkı Aurelio gibi büyük bir yeteneğe sahip olduğuna inanan Milli Takım teknik heyeti, tek sıkıntıyı genç futbolcunun Beşiktaş'ta çok şans bulamaması konusunda yaşıyor. Necip'in, siyah-beyazlı ekipte daha fazla forma giyerek tecrübe kazanmasını isteyen ay-yıldızlı teknik adamlar, bu oyuncuyu Ağustos ayında Hiddink'e hazır bir şekilde tesmil etmeyi planlıyor.

Milliyet
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

+18 !

Ben,bizde rahat oynayabileceğini düşünüyorum Necip'in..

carsi52

Gördüğüm kadarıyla izlediğim kadarıyla Finkten bi eksiği yok tek bi eksiği var oda şut konusu.
Bölünür senin için uykular!

pAscAliAnUmut

Fink'ten eksiği olmadığı konusuna katılıyorum  :ok

Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

KeePSaKe

Since 1903

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ilhan mansız_melis

İleride hem bizim hem de milli takımın vazgeçilmezi olacak
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.