Ana Menü

Mustafa Denizli "Guiza'yı görünce bende ağladım"

Başlatan NoPasaran, Şubat 26, 2010, 10:25:05

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Kendisi Nihata Serdara yapilanlardan dolayi uzulsun,
ayrica Denizliyi ilgilendirmez ki?

Rijkaard cikip Guizaya uzuldum derse nasil karsilanir
uzulmesine birsey demiyorum, aciklamaya gerek yok !

yani Fenere oynamaya gerek yok
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

KeePSaKe

Denizli nin bu kadar duygusal bir insan olduğunu bilmiyordum :D
Since 1903

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Alıntı yapılan: carsi52 - Şubat 26, 2010, 12:49:34
Ek olarak.
Daum ben küçüklüğümden beri Beşiktaşlıydım her zaman Beşiktaşlıydım diyede atıp tutmuyor.

Kötü olan nedir.

Fenerbahçede iken bile Tüm Türkiye adamın gerçek takımımın Beşiktaş olduğunu biliyorsa bunda bizi küçük düşürecek durum nedir ?

O kadar ufak şeylerin peşindeyizki akıl alır şeyler değil.

Denizli Fenerde hocalık yapmış..E yapsın sorun nedir ?

Ertuğrul Sağlam Bugün Bursanın başında bi gün yeniden gelirse onada karşı çıkacakmısınız.

Elma ayrıdır Armut Ayrıdır..

Ayrıca,

Guizaya üzülme konusu elbetteki başka takım taraftarlarından gelecek. Kendi taraftarı ıslıkladı zaten adamı , ona sahip çıkmak insan olduğunu hatırlatmakta bizlerin işleri..

Fenerli adam üzüldüm dese ne demese ne ?

Eleştirmek için eleştiri yapılıyor artık..

Memlekette osuruk sesi çıksa Ergenekondan biliniyor

Bizim tribünlerinde bir kesimide Denizli Allah 1 dese, ne alaka İsa ile Kutsal ruhu unuttunuz diyecek..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

NoPasaran

Burada yanılıyorsunuz işte..Ve bunu anlamamakta ısrar ediyorsunuz..

Mustafa Denizlinin bu sene hem transfer seçimlerinde, hem kadro yapısında bir çok hata yaptığı görülüyor. Tabi bu maç içerinde değilde maçta sonra belli olan durumlar. Örneğin bu sene bazı maçlarda yusuf çok önemli işler yapmasına rağmen o maçlarda gol gelmeseydi bu yusufun ne işi var denirdi.

Yada holosko ve nobre son maçta atsalardı o golleri, denizli büyük hoca vs vs vs muhbbetleri yapılacaktı..

Ben hocaların kadro seçimlerine çok karışan bir insan değilim. Elbette maç içerisinde bir çok eleştiri yapabiliriz ancak maçtaki değişiklikler Kumar gibidir. FM oynuyoruz hepimiz bazı şeyleri görüyoruz...

Benim için hocanın iyi yada kötü olması değerlendirmesi Sene sonuda elde ettiği başarılar, Sene öncesi yaptığı transferler ve Takımın ruh halidir..

Çünkü savunma yaparakta büyük başarı elde eden takımlar var
Hücum oynarakta dünyaları kazanan takımlar var..

Ben kendimi hem OFM de hem FM de test ettiğimde savunma ağırlık bir futbol adamı olduığumu görüyorum. Bu konuda eleştiri oyun oynarken yanımdaki arkadaş bile yapardı ama yapı bu. Bir çok sefer 4 lü oynanan FM lerde Avrupa Şampiyonu olduğumu bilirim.

Yani bu kişiden kişiye değişiyor.

Nobreymiş Holoskoymuş Boboymuş Telloymuş vs vs vs. Bunlar önemli değil yine diyorum..

Ancak Mustafa Denizli sene başında doğru bir plan yapmayınca bu sene geçen senekinden daha kolay olacakken şimdi sıkıntılı günler geçiyoruz. 13 MİLYON EURO verdilip aldırılan 2 tane oyuncun en önemli maçlarda hemen yanında oturuyorsa burada büyük bir hata söz konusudur.

Denizli yine aynı zamanda gençlere vermediği şanlar ile insanın canını sıkmaktadır.

Ve malesef bu sene geçen seneki truh halini yeniden aldıramamaıştır takıma. Sene başında zaten kendisinde pek havası olmadığı sözleşme imzalarken belliydi. Ne demişti

"Geçen seneki heyecanım yok ama Beşiktaşta hocalık yapmaktan mutluyum"

Yukardaki eksilere rağmen Ben hiç bir zaman Mustafa Denizliye yada Beşiktaşın başka hocasıan çok ağır hakaretletr etmenin doğru olduğunu düşünmü,yorum..

Ertuğrul Sağlama örneğin benim karşı olduğumu düşünürler ancak eski mesajlara bakıldığında onuda savunduğumu göreceksiniz. Neden Çünkü Beşiktaşlı..

mustafa denizlide hem geçen sene 2 kupa
hem beşiktaşlı

bırakında sene sonuna kadar dayanabilelim..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

ilhan mansız_melis

Bir spor adamı olarak çok normal siz bunu bile eleştiriyorsunuz

Ben de dalga geçerim Guiza ile ama o halini görünce ben de çok üzüldüm

Her şeyden önce insani yanı ağor basmış Denizli'nin...

Güzel hareketler bunlar !
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Alıntı yapılan: Cem Baba - Şubat 26, 2010, 12:39:10
zamaninda adami yerlerden alip tekrar adam yapan, ona guvenen, milyonlarca Besiktaslilnin sempatisini kazanan Dahi Daum fenerin basinda ,az buzda fenerli olmadi yani,

Ben buna cevap olarak yorum yaptım.
Denizlinin guizaya üzülmesinden dolayı değil :)
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

Niye kendi futbolcusuna uzulmuyor?
ve sadece Feneri ilgilendiren haberlere yorum yapiyor?

cevabi siz verin

NoPasaran

İhsan Denizlinin nihatı savunmasını Ergenekon Savcılarına versen ,Hapisteki Paşaları bile çıkartır emin ol  :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

herkes kendisine bakmali diyorum, sanki durumumuz cok iyi
hersey 4 - 4luk  bir Guiza aciklamasi ve Guiza acilimi kaldi..

Yorumcu kimligini hala ustunden atamamis, lig tv ekraninda saniyor kendisini

Cem Goren

Alıntı yapılan: +18 ! - Şubat 26, 2010, 12:08:44
Bende üzüldüm,Denizli'nin üzülmeside doğal..

Ama üzülmem dalga geçmeyeceğim anlamına gelmiyor :D
altın kapılarımız kan oldu tayfun

husoeagle

bende güizay görünce içim burkuldu ne yalan söyleyim

ayrıca ihsan tepkilerin bence mustafa denizliye olan önyargıların ve şahsi gıcığından dolayıdır diye düşünüyorum
bende denizli yi sevmem ama her attığı adımı olumsuz eleştirmiyorum
burda gazetecilik oyunu var
gündem ne güizanın ağlaması
bi konuşmanın içinde tek paragraf geçmiştir gazeteciler bunu manşet yapmıştır boşver takılma bu kadar denizliye