Ana Menü

Krasic Atağı

Başlatan CR7, Şubat 16, 2010, 10:56:53

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Beşiktaş, `transferi hayal` denilen Milos Krasic için dev bir adım attı. CSKA Moskova`nın yıldızıyla ilgili çıkan haberler yönetimi harekete geçirdi. İş adamı Mansimov`un, Krasic`i Beşiktaş`a getireceğini Rus medyasına açıklamasından sonra Krasic`in de Sports Daily gazetesine "Beşiktaş mı, neden olmasın?" diye konuşması yönetimi heyecanlandırdı. Krasic`in menajeri Joksimovic de CSKA ile anlaşılması durumunda Krasic`in Beşiktaş`a gelmekte sorun çıkarmayacağını belirtti.

Bedeli 15 milyon euro

Cuma günü yapılan görüşme sonrası Joksimovic, Rus medyasının karşısına çıkarak, "Liverpool`un 12 milyon sterlinlik bir teklif yaptığı ve Krasic`in İngiltere`ye gideceği yalan. Beşiktaş`ın yaptığı teklif ise son derece ciddi ve iyi" ifadesini kullandı. CSKA Moskova`nın Milos Krasic`in bonservis bedelini 15 milyon euro olarak belirlediği bildirildi. (Fotomaç)
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

CR7

CSKA Moskovalı oyuncunun menajeri Joksimovic, "Liverpool`la anlaşmadık, Beşiktaş`ın teklifi iyi" dedi

Beşiktaş, `transferi hayal` denilen Milos Krasic için dev bir adım attı. CSKA Moskova`nın yıldızıyla ilgili çıkan haberler yönetimi harekete geçirdi. İş adamı Mansimov`un, Krasic`i Beşiktaş`a getireceğini Rus medyasına açıklamasından sonra Krasic`in de Sports Daily gazetesine "Beşiktaş mı, neden olmasın?" diye konuşması yönetimi heyecanlandırdı. Krasic`in menajeri Joksimovic de CSKA ile anlaşılması durumunda Krasic`in Beşiktaş`a gelmekte sorun çıkarmayacağını belirtti.
Bedeli 15 milyon euro
Cuma günü yapılan görüşme sonrası Joksimovic, Rus medyasının karşısına çıkarak, "Liverpool`un 12 milyon sterlinlik bir teklif yaptığı ve Krasic`in İngiltere`ye gideceği yalan. Beşiktaş`ın yaptığı teklif ise son derece ciddi ve iyi" ifadesini kullandı. CSKA Moskova`nın Milos Krasic`in bonservis bedelini 15 milyon euro olarak belirlediği bildirildi.

Fotomaç
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

KeePSaKe

Milleti boşuna heyecanlandırıyorlar var ya :)
Since 1903

[KralKartal]

Alıntı Yap"Beşiktaş mı, neden olmasın?" diye konuşması yönetimi heyecanlandırdı

:ahaha  halimize guluyorum..

heyecana bak, bedava almiyorsun ya para verip aliyorsun,
sanki al ben oynatmiyorum sen oynat diyorlar.

ve Krasic kaldi ki liverpoolda degil Besiktasa gelmek isteyecek eger ki liverpool istediyse?
Bir futbolcu Liverpoolde oynamak ister...azda verseler.. uzun donemde kazanacaklari daha fazladir..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi