Ana Menü

Delgado kiraya gitti!

Başlatan CR7, Şubat 12, 2010, 11:06:43

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

FANATİK KARTAL1903

Delgado tam hazır değilmiş, form tutması 2 ay sürer diyorlardı.Bence en iyisi olmuş kiralık verilmesi, hem Delgado'nun 6 aylık alacağı da bizim kulübün kasasından çıkmayacak, hemde Delgado maç eksiğini giderecek.İnşallah döndüğünde eskisinden çok dinç bir Delgado seyrederiz, ama geçen sezon ki performansı ile Beşiktaş'a hiçbir şey veremez.Hayırlısı olsun..

Cem Goren

Alıntı yapılan: s.volkan - Şubat 13, 2010, 10:59:00
Adam yıldız oluyormuş orada :D

o zaman araplara 10mılyona satarız :D
altın kapılarımız kan oldu tayfun

KeePSaKe

Ben de düsündüm de Delgado gitmez heralde...
Since 1903

carsi52

Hayırlısı olur umarım..
Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

Hayırlı olsun iyi gelir inşallah orası Delgado'ya :D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

sakat dıye bızde oynayamayan adam katar'a top oynamaya gıdıyor...
bızım takıma bakıyoruz delgado bugun bu takımda olsa daha ıyı oynar.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

keskinli

delgado oynar durumda ise onu göndernelerin akillari yerinde olamaz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Delgado gitmiyor
Beşiktaş'ta Haziran'a kadar Al Wasl'e kiralanması gündeme gelen Matias Delgado, Dubai kulübüyle maddi konularda anlaşma sağlayamadı.

Beşiktaş'ın Arjantinli futbolcusu Matias Delgado, birkaç gündür Dubai takımı Al-Wasl ile görüşmelerini Dubai'de sürdürüyordu. Haziran ayına kadar Birleşik Arap Emirliği Ligi takımlarından Al-Wasl kulübünde kiralık olarak futbol oynamak için babası ve menajeri Eduardo Delgado ile birlikte temaslarda bulunan Arjantinli oyucunun Al-Wasl kulübü ile anlaşamadığı öğrenildi.

Delgado'nun yaptığı son görüşme sonrasında da maddi konularda anlaşma sağlayamadığı için İstanbul'a dönmeye karar verdiği belirtildi.

Bu gelişmenin ardından 5 gündür Dubai'de bulunan Arjantinli oyuncunun İstanbul'a döneceği öğrenilirken, Delgado'nun haziran ayına kadar Beşiktaş ile birlikte anrenmanlara çıkacağı ve farklı bir takımda futbol oynamayacağı kaydedildi.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)