Ana Menü

" İstediğim zamana Beşiktaş'ta görev alırım "

Başlatan CR7, Şubat 11, 2010, 17:59:40

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Sinan Engin:  İstediğim zamana Beşiktaş'ta görev alırım

Beşiktaş'ın eski menajeri ve futbol yorumcusu Sinan Engin, siyah-beyazlı kulüpte başkanlık görevine yeniden seçilen Yıldırım Demirören'in, Beşiktaş taraftarlarıyla arasını düzeltmesi gerektiğini söyledi.

Yalova Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nın 14 Şubat Pazar günü yapılacak seçimlerinde aday olan ağabeyi Kenan Engin'i desteklemek için Yalova'ya gelen Sinan Engin, burada esnafla yemekte buluştu.

Yemekte gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Sinan Engin, Yıldırım Demirören'in yeniden başkanlığa seçilmesiyle ilgili olarak, "Her şeyden önce Yıldırım Demirören'in Beşiktaş taraftarlarıyla arasını düzeltmesi gerekiyor. Bu süreçte takım kazandığı takdirde Demirören'in Beşiktaş taraftarlarıyla arasındaki sorun çözülecektir. Onun için Demirören'i zorlu bir süreç bekliyor" dedi.

"Beşiktaş'tan teklif gelirse yeniden görev alır mısınız" yönündeki soruya Engin, "Teklif almaya gerek yok. Ben istediğim zaman Beşiktaş'ta görev alırım. Zaten Beşiktaş'taki görevimi de kendim bırakmıştım. Şu an için Yıldırım Demirören'i dışarıdan destekliyorum" yanıtını verdi.

Engin, Beşiktaş'ın ligdeki durumuna ilişkin olarak ise "Şu an Turkcell Süper Lig'de şampiyonluğun en büyük adayı Beşiktaş. Çünkü tek kulvarda oynayacağı için şampiyonluğun en büyük adayı olarak Beşiktaş'ı görüyorum" dedi.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

Bölünür senin için uykular!

+18 !

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)