Ana Menü

Sakın ardına bakma ''KRALLAR'' önde gider

Başlatan Simurg, Şubat 04, 2010, 14:49:40

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eyup1903

ben kendimi biraz geri cektim o yuzden fazla tartısma cıkmıyordur ;D

[KralKartal]

Forumda insanlar zamanla birbirini daha iyi tanimaya, daha iyi anlamaya basladi, yada anlamis gibi yapti :)

Tartismalar olacak tabiki, zaten her konuda zit gorusler ortaya cikar, bu konu icinde bile cikar..
ama olay zaten cezali uyelerinin olmamasi, uyari seviyelerinin olmamasi, no post ihrac gibi kelimeleri unuttuk gibi...

Burada, birlikte , Besiktasi, ve diger konulari konusup tartisip, gulup aglayip, öfkelenip hatta kahkalar atip,
bir sekilde bir paylasim yapiyoruz..

Erdi, senin gidisine büsra birsey dememis, ayrica bu konuda bu sekilde cevap vermende üzücü gercekten,
giden gider, geri gelen yine hosgelmis, kapimiz herkese acik, bunu hep diyoruz..
Ayrica o sucu, digeri bucu diye ayrim yapip uyelere farkli muamele yapilmiyor, olaylara her iki taraftan bakiliyor, bu oyle olmustur, oylede devam etmekte..

Forum Kurulu icinde olsaydiniz, bu konulardaki dusunceleri, kendi tartismalarimizi, kararlarimizi okumus olurdunuz ama maalesef , alinan kararlar, bu tur konularda 2-3 kisinin goruslerinden sonra aliniyor..

Umarim bu sekilde, guzel bol tartismali, farkli görüsleri ve fikirleri barindiran forum,
ama seviye ve saygi kelimelerini unutmadan,devam ederiz....

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

erdibatmaz

son zamanlarda genel olarak siteyi terketmek espri malzemesi oldu. sadece bu konu değil ki. ayrıca bu konuya "bir şey" atmadım ben. illa ki bi yerde dur denmesi gerekiyordu, buna denk geldi.

ihsan abi;

normalde bir konu ve içeriği kural dışı ise, şikayet edilir ve sonra kilitlenir ve silinir. ama bir konuya, sırf konu içeriğini hazmedemediler diye salça oldular. karşılık verildi ve konu uzadı. normalde yapılması gerekenler, konuyu amacı dışına çıkartanların mesajlarını silmek ve ceza vermek. ama sizi ne yaptınız; komple konuyu sildiniz. yani hiç yoktan konu silindi , hem istedikleri oldu, hem de bizim konumuz gitti. eee? banane kardeşim ya. benim konum nasıl siliniyor? o zaman sevmediğim insanların topiclerine salça olayım, komple konuyu silin. istemeden siz de malzeme oldunuz. resmen sorunları yok saydınız. konu silinince her şey bitti mi? hayır. bu forumda aynı içerikli 3 yıldönümü topici silindi. aratın bulamazsınız. rezilliktir bu be. yazık. her sene aynı şey oluyor. ya sorun yaratanlara ceza verin, mesajları da silin. ya da sorunları yoksayıyoruz deyin. iyi niyetinizi çok kullandılar, kulanmaya da devam ederler.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

[KralKartal]

Senin dusundugunu karsi tarafta dusunuyor, sadece sen degil, digerlerinkide siliniyor, gerekli bulundugunda..

yani sen tek taraftan bakiyorsun, hakli olarak cunki senin topic silindi,
baskasinkini silince, o da ayni senin yaptigini yapiyor, digerini silince o da ayni sekil,
ama biz hem senin, hem onun, hem bunun topicleriyle ugrastigimiz icin hepsi AYNI geliyor,
yani biz herturlu icindeyiz, bu nedenle silinmesi gerekiyorsa siliniyor, ki zamanla kararlar alindiginda,
bu uygun goruldugu icin, yapilmistir, artik bunun konusunu bence tartismaya uzatmayada gerek yok,
ayrim, gruplasmaya yol acacak Besiktas haricindeki konularda dahada hassasiz,
nitekim Besiktas forumuyuz, Besiktas disindaki konular ortami bozacaksa, kilitlenir, silinir, veya no post ceza verilir,
yada hepsi birden yapilir..

Olaya farkli boyutlardan her acidan bakmak lazim..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

erdibatmaz

Burası tabii ki bir Beşiktaş forumu ama şimdi olay yine "e bütün bölümleri kapatalım bir tek Beşiktaş'la ilgili bölümler kalsın"a gelecek. Beşiktaşlılığın da bir duruşu vardır. kendin gibi olmayanı sindirmeye çalışırsan olmaz ki. sanırım ben olayın ciddiyetini anlatamadım, ya da siz kendinizi benim yerime koyamadınız. ben sizi çok iyi anlıyorum. uğraşmamak isteyebilirsiniz tabii ki de.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..