Ana Menü

Sakın ardına bakma ''KRALLAR'' önde gider

Başlatan Simurg, Şubat 04, 2010, 14:49:40

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Öncelikle konu başlığını herkese elveda tazrında bişey yazıcaktım.
Ama biri içeriği okumadan cevap yazar git zaten sevmiyoduk falan diyerek durup duruken gıcık olmim birilerine dedim ;D
Genelde hep bu bölüme gidiyorum sizleri kalbime gömüyorum,
yok efendime söyleyeyim burası ne kadar değişti,
eski kralkartal artık yok vs vs vs olurdu.
Dikkatimi çektide bayadır böyle konular açılmıyor.
Ama oldum olası böyle bir konuda açılmıyor 8)
Forumun gidişatı hakkında iyi şeyler söylemek istiyorum veya bana katılanlar varsa istiyoruz
Forumda şu sıralar fark edildiği üzere ceza durumlarında bir düşüş yaşandı
ben bunun sebebinin karşılıklı olarak saygıdan ötürü olduğuna inanıyorum.
Şikayetçi olunan ortam değişti denilirdi ya
ORTAM ÇOK GÜZEL
Bir çok şeyi atlatmış gözküyoruz ve bunda emeği geçen HERKESE TEŞEKKÜRLER !
Şu anda forum ortamı çok iyi gitgidede iyiye gidiyor.
Saygı sevgi sürecinde
Hep şikayetmi edeceğiz birazda iyi şeyleri alkışlamak gerek
Siyahıyla beyazıyla alnımızın akıyla yaşasın KRALKARTAL :bjk

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

+18 !

Evet bu konu benimde dikkatimi çekiyor aslında en çok sorun yaratanlardan biri olarak ben bile kendimi kontrol edebiliyorum Büşra abla sağolsun :D

Bende hepimize teşekkür ediyorum :)

CR7

Forumları temizledik :D

şimdi sıra tribünlerde :ahaha
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

keskinli

güzel bi noktay degindin büsra
cok iyi besiktasli,sürekli besiktas maclarina giden,besiktasi her türlü takib eden bi hanim kardesimde bu konuya dikat cekmisti.
kralkartaldaki düzgün ortam baska bi sitede yok demisti.
tartismalara ragmen kimse kimseyi kirmamaya dikkat eder oldu son zamanlarda
hepinize tesekkürler
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

IL Capitano

son zamanlarda bazi konular yuzunden acayip bunalsamda bu forumun bir parcasi oldugum icin kenidimi cok sansli hissediyorum.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

erdibatmaz

ulan amma taktınız foruma elveda edenlere be. ayıp.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Simurg

Zamanında sende elveda dediğin için mi ?

BEŞİKTAŞK

erdibatmaz

ben dedim ama artık gidip tekrar gelmek alay konusu olacak neredeyse.
bitti, dağılın.

Simurg

Yazının hepsini okuduğunu sanmıyorum ki okusaydın vereceğin tepki bu olmazdı
Gider yapılır herkes yapar ve kimse tebrik etmek konusunda bir adım atmaz !
Burada konuşulan konu ne kadar gider yapılsada şuan forumun ne kadar iyi gittiğidir.

BEŞİKTAŞK

erdibatmaz

17 satır yazının neyini okumayacağım. beni yazının o kısmı ilgilendirdi.

neyse,

senin de açtığın konulara, karşıt görüşlü üyeler bok atmaya çalışsın,
senin de konuların kilitletilsin,
adminler de bu oyuna ortak olsun.

o zaman görüşelim. bakalım o hırs ve sinirle ortalığı küfüre mi boğmayı tercih edersin, yoksa elveda topici açıp çekip gitmeyi mi.
bitti, dağılın.

Simurg

Konuyu ne kadar kişiselleştirdin çok saol !
Alıntı yapılan: Free Idea - Şubat 04, 2010, 19:13:38
senin de açtığın konulara, karşıt görüşlü üyeler bok atmaya çalışsın,
o zaman görüşelim. bakalım o hırs ve sinirle ortalığı küfüre mi boğmayı tercih edersin, yoksa elveda topici açıp çekip gitmeyi mi.

Şuan benim konuma yaptığın nedir ?

Bir sorunun varsa moderatöre bildir butonunu kullanabilirsin erdi
Konuma yazdığın için tekrar saol iyi dünler

BEŞİKTAŞK

erdibatmaz

konunun kişiselleşmesi senin soru sormanla başladı. kendimle ilgili sorulan sorularda tabii ki kişisel cevaplar vereceğim.
bitti, dağılın.

NoPasaran

Valla çok yakında dinlenme odasına kilit vurulacak   :D

Demirler paslandı..

Şikayet bile yok neredeyse :D

---

Free İdea,

Adminlerde oynanan oyuna ortak oldu diyorsun ama bu konuda haksızlık ediyorsun. Biz gizli kapılar ardında konuşmuyoruz sonuçta forum. Üst tarafta Moderasyon yazıyor yada sizlerin göremediği yönetim adlı bölümde herkes görüşlerini bildiriyor..

Solcusuyla Sağcısıyla Dindarıyla Ateisti ile bir değerlendirme yapılıyor. Şuna emin olabilirsin o ülkücü bu solcu bu atatürkçü bu fetullahçı gibi hiç bir kelime geçmiyor. alınan kararlar genelde benzer konularla karşılaştırılıyor ve sizlere sunuluyor.kilitse kilit, devamsa devam..

Bazen tartışma olunca konuya cevap yazmak içimden çok gelsede kilitlemek zorunda kaldığım günler oluyor. Bunlar olur sizde bizi anlayın. hepimizi aynı ortamda tartışmasız bir şekilde tarafsız yönetmek zorundayız..

Giden üyelerimizin geri gelmesi beni mutlu ediyor . elbette gelecekler. insan ailesine kızmaz. ailedeki üyelerde ona kızmaz yada kızmamalı..

eğer gidenler arasında kimlere kızılrı derseniz benim en çok kızdığım nokta "arkadaşım giderse bende giderim" mantığını güdenler. şimdi bakıyorum forumumuzun belli yerlerinde görev almış üyelerimiz bir kaç arkadaşı ban yedi diye forumdan gitmiş haberimiz yok. daha sonradan duyuyoruz işte ben bunu kabul etmiyorum. kendi sorunun varsa gelirsin görüşürüz çözülür ancak arkadaşım gitti bende yokum dersen bu ne hanımefendiliğe nede delikanlılığa sığar..

kk ile ilgili olarakta,

kralkartal.net iyi yada kötü belli yerlere kadar getirdik bu güne dek. ne yok olup gittik nede öle çok büyük yerlere geldik. bizim hedefimiz hep belliydi "konuşulamayan şeylerin bile konuşulacağı" Beşiktaş forumu. Az üyeyle çok seslilik. Şu anki üye aktifliği sayısı beklentillerimizin altında ancak bu sayısı 2 işle katladığımızda biz istediğimizi elde edeceğiz inşallah.

Bugün akşam saatlerinde online sayısı ziyaretçi hariç 10 ise, bunu 20 lere 25 lere taşırsak ne mutlu bize. Bunlar zor şeyler değil aslında, 2010 yılında biraz rotayı yukarı kaldırdık bunun belirtilerini ilerki haftalarda alacağız inşallah. Bunu yaparkende Kralkartalın tabanından gelmiş eski ve yeni üyelere ihtiyac var ancak asla mecbur değiliz. googleden iyi üyemiz yok, saolsun her gün onlarca kişiye yazılarımıız okutuyor.

kralkartaldaki en güzel özellik, abili, kardeşli yada isim ile yapılan muhabbetler. Artık kimin ne diyeceğini bilmek, hatta konu açanın ismini saklasan konuyu kimin açtığını tahmin etmek bile hiç zor değil çünkü artık bütünleşmiş bir forum.

Şu anki forumun gidişatı olsun, msn messenger grubundaki sohbetler olsun hoş ve güzel gidiyor..

Allah bozmasın..

Nazar boncuğu takın
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

Konunun içeriğine bak,birde konuşulan şeylere bak :)

Bu konu sitenin ortamının çok güzel olduğunu söylüyor ama içinde tartışılıyor,ilginç..

Cem Goren

Alıntı yapılan: +18 ! - Şubat 04, 2010, 20:19:31
Konunun içeriğine bak,birde konuşulan şeylere bak :)

hanı kendını tutmak denmıs ya nıhat konusunda kendımı tutabıldıysem kımseyı kırmadan yada agar bır laf etmeden dahada kendımı tutmamazlık yapamam herhalde
altın kapılarımız kan oldu tayfun