Ana Menü

Belirsizlikler ve Besiktas..

Başlatan [KralKartal], Şubat 04, 2010, 11:59:57

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Mustafa hoca ameliyet oldu, ve ne zaman takimin basina döner belli mi bilmiyorum..

Metin Tekin ismi ön plana cikiyor.. Bu konudada fikirler ayrilmis durumda,

kimi yaramaz, metin ne yapmis ki faydali olacak diyor,

kimi ise Metin'in futbol bilgisine guveniyor ve faydali olacagina inaniyor..

Sizce bu belirsizlikler ne kadar surecek?
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

+18 !

Demirören yönetiminde sadece günü kurtarmak önemli olduğundan Metin Tekin gelir en ufak hatasında küstürülerek gönderilir diye tahmin ediyorum.

NoPasaran

Metin Tekin Amasyada askerlik yapmıştı. Bizim Futbolcumuzdu o aralar.

Hep İçki ve Sigara içiyor deniyordu ve ondan sonra oynayamamıştı diye biliyorum..

Ancak hocalık yada saygınlık bunlardan farklı bir durum..

Metin Tekinin yeni sezon öncesi ne görevine getirileceğini bilmiyorum ancak teknilk ekipte yer almayacaktır sanırım.

Mustafa Denizlinin sağlığı ile ilgili bilgide malesef verilmiyor yada geçiştiriliyor..

Eğer sorun varsa Hoca işine acilen bakmaları lazım. Ancak iyileşse bile sürekli tedavi ve kontroldeki bir hocanın takıma ne vereceğide meşhul..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

Sanırım Fener'de Aykut ne yapıyorsa bizde de o göreve getirilecek..

CR7

Metin Tekin'i getirene kadar "Teknik direktör olarak ise-Mustafa Denizli gidecek ise" gidip Scifo Mehmet getirilebilir.

Yok eğer Mustafa Denizli kalacak ise sportif direktör olarak getirilebilir ancak Denizli'nin çok bilmişliği ile ancak onun yardımcısı gibi olabilir ve etkili olamaz diye düşünüyorum

Ama ilk söylediğimde olduğu gibi Mustafa Denizli yerine Mehmet Özdilek teknik direktör, Metin Tekin sportif direktör, Feyyaz Uçar da yardımcı antrenör veya menajer olarak getirilebilir.

2. yarı MD olmayacaksa benim önerim budur..
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

+18 !

Alıntı yapılan: L_James_23 - Şubat 04, 2010, 13:41:42
Metin Tekin'i getirene kadar "Teknik direktör olarak ise-Mustafa Denizli gidecek ise" gidip Scifo Mehmet getirilebilir.

Yok eğer Mustafa Denizli kalacak ise sportif direktör olarak getirilebilir ancak Denizli'nin çok bilmişliği ile ancak onun yardımcısı gibi olabilir ve etkili olamaz diye düşünüyorum

Ama ilk söylediğimde olduğu gibi Mustafa Denizli yerine Mehmet Özdilek teknik direktör, Metin Tekin sportif direktör, Feyyaz Uçar da yardımcı antrenör veya menajer olarak getirilebilir.

Katılıyorum abi sana.

NoPasaran

Metin Feyaz ve Şifo..

Beşiktaş Camiası ve taraftarı kaldırmaz bunları..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

melankolizm

Beşiktaş'ta saygınlığı olan efsane futbolcular bu başkan varken bir görev alırlarsa yazık olur. Yılların kaptanı Rıza Çalımbay'a yapılanlar ortada. Harcamayın kendinizi bu yönetimle..

Ersin Develi

Alıntı yapılan: L_James_23 - Şubat 04, 2010, 13:41:42

Ertuğrul Sağlam ı Harcadık,Sıra Şifo da mı

keskinli

demirören baskan oldugu sürece belirsizlikler devam edecektir
ayrica bu feyyaz ucar sevdasi nedir sizlerde bilmiyorum
efsane kadroya yakismayan karaktersizin tekidir feyyaz

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

IL Capitano

Alıntı yapılan: s.volkan - Şubat 04, 2010, 13:21:42
Metin Tekin Amasyada askerlik yapmıştı. Bizim Futbolcumuzdu o aralar.

Metin askerligini Vanda yapti, belki acemiligi amasyada olmus olabilir, amasyada fiútbol oynamadi,bir sene  vanda kiralik oynadi, ve onun buyuk katkilariyla van o sene ligde kaldi. 97 de 33 yasinda futbolu birakti.

bir röportajında şunları söylemiş;

"hep efsane olmaktan bahsedilir ya... efsane, yıllar aşıp yüzyıl öteye geçebilmektir. bir çocuktur sizi o yıllar öncesine götüren ya da efsaneleştiren. biz nasıl baba hakkı'yı merak edip onu araştırıp, neredeyse ellerimizle dokunduysak, yıllar sonra bir çocuğun bizi aklına düşürüp araştırmasıdır. biz, o efsane içinde olan şanslı insanlarız. yoksa efsane olmak ne haddimize. tek efsane vardır o da beşiktaş'tır...."

benim icin yeri cok buyuk olan bir futbolcu..cocuklugumda hep onun gibi olmak istemisimdir.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Acemi Birliği Amasya ..

Metin Tekini sevmeyen Beşiktaşlı yoktur zaten..

Küçüklüğümde en çok Aliyi sonra Metini severdim  :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net