Ana Menü

Cam Kenarı Fobisi ve Hastalıkları...(Hayatın Gereksızlıklerıne Dair..)ALINTIDIR.

Başlatan Cem Goren, Şubat 03, 2010, 20:25:52

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

Otobüse binen insanların neden camkenarına değilde koridora oturduğunu hep merak ettim.Bunun anlamı nedemek?Mesela düşünü ki siz biniyorsunuz koca otobüs boş.Ama sizden öncebinen herkez koridora oturmuş ve cam kenarları halen boş.Bunun anlamınısorguladınız mı? Biz insanoğlu, neden kendimizi hariç bırakarak diğerinsanoğullarını zorlu koşullara itiyoruz.Yada koridora oturmak kibarca,'' yürü git benim yanıma oturma'' anlamına mı geliyor?...

Tamam hadi heryerin böyle olmadığını varsayalım.Meselaotobüste kalan son 2 kişi koridorda oturuyor ve cam kenarı boş.Yanınagidiyorsunuz, kayarmısınız dediğinizde hayatımda duydugum en ezikbahanelerden biri ortaya çıkıyor.'' ben birazdan incem''. İyide banane?Ben sana ne zaman inceksin demedim ki...Sana kayarmısın dedim ve senbana kendi bahaneni sunuyorsun.O zaman yapılması gereken şey,bacaklarına bolcana sürtünerek geçmek yada sırf kıllık olsn diyeayağına basmaktır kazayle olmuş havası yaratarak.

Hayır eğer cam kenarıyla alakalı bir sorunun varsa, bunu belirt.Benkorkuyorum bla bla de ama neden kakymıyorsun ki.Zaten 2 götlük koltukve oraya ben götümü koymak istiyorum.Cam kenarına geçtiğin zaman daralanda kalmış hisseyatına mı kapılıyorsun, yoksa inmek isteyeceğinzaman benim sana ''hayır inme, sensiz bu yol çekilmez'' dememden mikorkuyorsun? Yada sana yol vermeyeceğimi felan mı düşünüyorsun.Yok yokbence amacın ekstradan bir eğlence yaratmak kendine.

Ama ben söyleyim, böyle şeylere gerek yok.Ayrıcabir hatırlatma yapim siz özürlü insanlara.Cam kenarında oturanlard[kufur otomatik degistirilmistir]oridorda oturanlarda aynı otobüste ve aynı yere gidiyorlargerçekten.Siz koridorda oturuyorum diye kendinizi özel biri sanmayınçünkü hemen 1 göt yanınızda oturan insanla aynı yeregidiyorsunuz.Ayrıca belirtmeden edemeyeceğim, orası sizin kombineolarak aldıgınız yer değil.Bende oraya göt koymak için aynı parayıverdim, sizde.O yüzden lüften koridoru kendinizinmiş gibibenimsemeyin.Bırakın herkez oradan faydalansın ve birazdan inicem gibisalak bahaneler yaratmayın.Size asla '' nerede ineceksiniz, ha bu aradageçebilirmiyim? '' diye sorulmaz...

ALINTIDIR....
http://gereksizhayat.blogspot.com/
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Delirdik

Valla buna katılmıyorum aslında (: ben hep cam kenarını kollarım hepte dolu olur ;D
bizim buralarda cam kenarı daha bi hit :P
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

+18 !

Alıntı yapılan: Buz - Şubat 05, 2010, 14:01:59
Valla buna katılmıyorum aslında (: ben hep cam kenarını kollarım hepte dolu olur ;D
bizim buralarda cam kenarı daha bi hit :P

Aynen daha zevkli oluyor cam kenarı :)

CR7

harbi ha
herkes cam kenarı ister
bence o kişi gereksiz bir insanmış
boşsa kaymıyorsa yana geçeceksin oturacaksın oraya
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

CR7

ya ben daha önce hiç görmedim cam kenarını boş bırakan

ve eğer yanı boşsa da 1 durak sonra inecektir ondan öyle oturuyordur ve gayet mantıklıdır

he bu yazıyı yazan kalkmaktan çekinmiyorsa o "şimdi inecem diyen kişi" inerken onu bilemem.

ve eminim ki kalkmaktan daha iyidir cam kenarına geçmek.

biraz pşikolojik sorunları var galiba bu adamın
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Delirdik

Cam kenarı değilde bazı kadınlar vaar cam kenarına çocuklarını oturtuyorlar koridorada kendileri geçiyorlar.
Ayakta dikilen yaşlıları görmezden geliyorlar. Hatta ses edincede parasını ödedim oturuyor çocuğum diyorlar

O karıya başka bi gün sen yer verme cıngar çıkartır adım gibi eminim.

Böyle insanlara gıcık oluyorum varya. Hani kimse birşey demesede bi şamar koycaksın suratına rahatlıcaksın ya  :sopa

yazarken bile sinirlendm ya

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Cem Goren

o kadınlara bende ayar oluyorym hanı benım ıcın sıkıntı degıl ben ayakta gıtsemde olur orası ayrı ama hanı bacak kadar velet orda oturuyor yaslı ınsanlar ayakta.

Delirdik

1kere ankarada 2 kerede istanbulda denk geldim ben.
Kimse hiçbirinde laf bile söylemedi ya kadın öyle cevap verince. Ne de olsa basmaz kafa diye herhalde :D

yok bide sanki ayaktakiler bedavaya gidiyorlar ya onlarda parasını veriyor.. kafadaki ölçüye bak.. hay allahım ya ;D

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!