Ana Menü

Küfürler edenler değil ‘Cesuryürek’ kazandı !

Başlatan Simurg, Şubat 03, 2010, 11:04:25

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Küfürler edenler değil 'Cesuryürek' kazandı! 
Demirörençatır çatır kongre kazandığına göre; artık onu geçmişteki hatalarınıtekrar ana eksen yaparak eleştirmek doğru değildir. Ali Sami Alkış'ınStar gazetesindeki köşe yazısı

Küfürler edenler değil 'Cesuryürek' kazandı!
Demirören çatır çatır kongre kazandığına göre; artık onu geçmiştekihatalarını tekrar ana eksen yaparak eleştirmek doğru değildir. Bunusöylerken, eski yanlışlara sünger çekin demiyoruz. Ama genel kurul; buhatalara rağmen ona güvenoyu vermişse, tartışma konusu meselelerişimdilik derin dondurucuya yerleştirmemiz gerekiyor. Gerektiğindeçıkarılır, buzlarının çözülmesi beklenir ve yeniden tartışma gündemineoturtulur.
Ama şimdi değil.

Başkan, yanlışı ve doğrusu ile kabul gördüğüne göre; hoşunuza gitse degitmese de bu gerçekle yüzleşmeniz gerekir. Muhalefet de, onların adınaseçimi kaybeden ekip de, hatta tribünde Demirören'e küfür edenler de;sandıktan çıkan sonuçlara boyun eğmek zorundadır. Dahası saygıgöstermek zorundadır.

Seçimi önemli bir oy farkıyla kazanmış olmak; başkanın geçmiştekihatalarında haklı olduğunu elbette göstermez. Ama o hataları, geneBeşiktaş'ın en büyük sorunuymuş gibi ayakta tutmak, kulübe ciddianlamda zarar verir. Bu yüzden; başkanın varlığından rahatsızlıkduyanlar arasında olsanız bile, yeni süreçte yeni hoşgörü sayfalarıaçmak zorundasınız. İyi Beşiktaşlılık bunu gerektirir.

Geçmişte, Süleyman Seba ve Serdar Bilgili'nin tribün protestosundanhemen sonra başkanlığı bırakmış olmasını; onurlu bir hareket olarakgörmüştüm. Bu yüzden, tribünlerden yediği onca küfüre rağmen;Demirören'in görevde kalma hırsını ben de yadırgamıştım. Hattakızmıştım.

Ama soğukkanlılıkla düşündüğümde; küfürbazlara teslim olmanın mı, yoksaonlara karşı direnmenin mi daha doğru olup olmayacağını sorguladım.Sonra keşfettim ki; ortalıktan tüymek, yapılabilecek en kötü şey...Başkanı onursuz değil, Cesuryürek olarak görmeye başladım. Küfürlebaşkan gönderenlerin yolunu tıkamak, onlara karşı direnmek, başarılıolmalarını engellemek; Beşiktaş'i yapılabilecek en büyük hizmetlerdenbiridir.

Yıldırım Demirören boynunu bükmeden bunu başardı.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

carsi52

Cesur yürek demirören mi oluyor ? :ahaha

Yüzsüz yürek olmasın o ?
Bölünür senin için uykular!

Delirdik

| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

CR7

Bu adam Gs'li değil mi zaten?

niye Beşiktaş JK kongresi,başkanı hakkında yazı yazıyor ki ???
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

keskinli

budami yorum yapmis bu konuda
yakinda yotube lara düsecegiz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)