Ana Menü

Alen Markaryan | Bu Kırgın Bu Zindan (2)

Başlatan NoPasaran, Şubat 03, 2010, 10:10:28

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Sonucu aylar öncesinden belli kongre bitti.
Cadı yalan hamurunu yoğurmaya başladı.
Neymiş
Alen mali kongrede yönetimi ibra etmiş!!!
Yani her Beşiktaşlının yapması gerekeni yaptık.
Ayrıca ibra etmeyince ne oluyorsa!!!
Neymiş Alen kongrede Demirörenin 7 sıra arkasında oturmuş.
Otursam oturdum derim de.
Asıl sormanız gereken nedir biliyormusunuz?
Alenin olması gereken yerde neden olmadığı.
Eğer hakikaten bizim taşıdığımız ruhu taşıyorsanız buna isyan ederdiniz.
Lakin biz bu olacakların "aynısının tıpkısını" 7-8 ay önce Sn.Demirörene bizzat ilettik.
Bir çok şeyin yanlış olduğu ve yürüdüğüne dair tüm bildiklerimizi.
Neymiş
Seçim sonucu 22:30'da belli olmasına rağmen Alen Markaryan 01:00'e kadar orada oturmuş.
Ya arkadaşlar seçim sonucu 1 ay öncesinden belli idi.
Oturduğumuz yer tarafsız bölge duruş nedenimiz stratejikti.
Benim bu iftiralara maruz kalıp açıklama yapmam bile yukarıda bahsettiğim çöküşün başlangıcıydı.
Ve beni hala tanıyamamış bazı arkadaşların kelamı üzerine madem destekleyecektin "Yeter Demirören" i niye organize ettin.
Suçlaması
İftirası
Ve safsatasına
Ben ve arkadaşlarımın bu tezahuratı başlattığına yada ağzını bu yönde oynattığına dair;
Bir tek Beşiktaşlı gösteremezsiniz.
Çocuklar her şeyi eksik bildiğiniz gibi,
Bir çok şeyi de bilmiyorsunuz.
Diyeceksiniz ki
O zaman sizde açıklama niye yapmıyorsunuz.
İyide Delikanlı
Daha bizim açıklama yapmamızı beklemeden elinde " bok" çuvalları ile dolaşanlar var.
"Hemen fırlatıveriyorlar"
Bir kere inanacaksın.
Ne olursa olsun doğru neyse onu yapıyorlar diyeceksin.
Tatmin olmuyorsan....
Her zaman diyorum buyur gel çayımı iç yemeğimi ye ama her şey.
Face to Face
Kusura bakmayın ama içimizde çok bilmişler var.
Ortalığı karıştırmak isteyen sahte linkle dolaşan onlarcası var.
Ben bir gün bir televizyonda Galatasaray seyircisinin her maç 1 dk yaptığı başkan protestosuna istinaden,
Biz yönetim istifa dersek
Yönetim ertesi gün gider dedim.
"Ama biz bağırırsak."
"Rant" şemsiyesinin altına girerek herkesi boklayan bir girdabın içine düştük.
Bu rant herkesin ağzında.
Nedir bu rant.
Adamın teki çıkıyor şu kadar para diyor.
Ooooh!
Bütün şövalyeler altına dolduruyor.
Yaz babam yaz.
Sanki ben bilmiyorum herkesin istediğini yapıp "yönetim istifa"demeyi.
Siz biliyorsunuz.
Ben bilmiyorum!!!
İnanınki bu sefer başka yerden mamalanıyorlar , Beşiktaşı satıyorlar diyeceklerdi.
Ben hepimizi düşünerek nötr kalmaya çalıştım.
Düşünsenize
Kayseri,
Bolton,
Sivas maçlarını
Satılmış Çarşı dediler be!

DEVAM EDECEK

ForzaBeşiktaştan Alıntıdır.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

bunlar bilinen seylerde, durus nerede, tepki nerede, asi  ruh nerede,

CARSI isterse herseyi yapar tavri nerede?

CARSI herseye Karsi hani nerede?

Organize protestolar nerede?

tribundekiler yalan soyluyorda Alen abi hep mi dogru?

CARSI icinde kendini sorgulamasi gereken yerde sorgulamazsa,

ortaya her olayda bok atan cikar, neden onceden yoktuda simdi herkes CARSIYI sucluyor"

neden tribunler SATILMIS CARSI diye bagirdi, bu CARSININ bitisidir... Amigoluk guzel hos, ama kimse o amigoya
inanmazsa kimsede tinlamaz, giden karizmayi, guveni yitirdiniz, biz seneler once dedik,
kimse takmadi hain olduk, ama yine diyoruz, CARSI Besiktaslinin bekledigi DURUSU sergilemeli,
gerisi tras, gerisi masal, gerisi bos
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Cem Goren

sadece edebıyat yapmıs sordugumuz hıcbır sorunun cevabı yok...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Kralkartal21

Aynen işi gücü Edebiyat yapmak soğudum ben bu adamdan!
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

IL Capitano

ya guzel arkadaslar, niye kafanizi yoruyorsunuz, carsi Besiktas mi? degil. olanlar ortada , yok niye böyle yapiyorlar, yok niye böyle yapmiyorlar la niye ugrasiyorsunuz? zaten bunlarla bu kadar ugrasila ugrasila olaylar bu hale geldi.

Aelnden soguduysaniz takmayin sanki  biz onun umrundayiz ama biz onlari elestirdikce ortaya kuyruk acimiz varmis gibi durum ortaya cikiyor.

tabiiki bunlar benim dusuncelerim. herkes kendi daha iyi bilir.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Kralkartal21

Güzel diyosunda Cem abicim. Tribündeki herkes bu adamın ağzından çıkacak laflara bakıyor. Abi diye saydıkları kişilerin ağzına bakıyorlar.
Onlar böyle derse Beşiktaş taraftarı napsın. Tribünü kontrol eden onlar maalesef. Onlar onaylamadan hiç bir b.k yapamıyorlar ki!

Beşiktaş'a sahip çıkamayanlar Beşiktaş'ın avukatlılığını yapıyor bu dünyada
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

NoPasaran

Cem neden öyle bir durum ortaya çıksın..

Forza bizim ne rakibimiz ne düşmanımız. Onlar zamanında bizim üyelerimizi oradan sildilersede çok önemli olmadı bu durum bizim için..

Çünkü orası Beşiktaş taraftar forumlarının en büyüğü ve en geneli. Bugün bir çok üyemiz forzaya üyedir, hatta ben bile üyeyim forzabesiktasa.

ForzaBesiktaş Çarşının Resmi Sitesidir. Çarşı Artık " Abi" diye tabir edilenlerin varlığı yada yokluğu ile var yada yok olacak bir tribün grubu değildir. O Beşiktaş Tribünlerinin sesidir..

Beşiktaş Tribünleri Demirörene Dur Diyorsa , Çarşının resmi temsilciside "dur" demesini bilecek..
Sitesindede bilecek , tribündede diyecek..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

Son yazdıklarının altına kalıbımı basarım Volkan abi.

keskinli

alen bazi seylerin farkina varmis,bazi sorunlari cözmüs
ama artik elinden bi sey gelmedgini itiraf ediyor
alen ve arkadaslarinin yapmasi gereken tribünden cekilmek
akli basindan her besiktaslinin bi süre tribünden cekilmesi gerekiyor
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

IL Capitano

Alıntı yapılan: s.volkan - Şubat 03, 2010, 14:10:12
Cem neden öyle bir durum ortaya çıksın..

Forza bizim ne rakibimiz ne düşmanımız. Onlar zamanında bizim üyelerimizi oradan sildilersede çok önemli olmadı bu durum bizim için..

Çünkü orası Beşiktaş taraftar forumlarının en büyüğü ve en geneli. Bugün bir çok üyemiz forzaya üyedir, hatta ben bile üyeyim forzabesiktasa.

ForzaBesiktaş Çarşının Resmi Sitesidir. Çarşı Artık " Abi" diye tabir edilenlerin varlığı yada yokluğu ile var yada yok olacak bir tribün grubu değildir. O Beşiktaş Tribünlerinin sesidir..

Beşiktaş Tribünleri Demirörene Dur Diyorsa , Çarşının resmi temsilciside "dur" demesini bilecek..
Sitesindede bilecek , tribündede diyecek..

hakli olabirsin Volkanim, ama elde edemdigi kizin arkasindan atip tutanlar gibi habire forza söyle, carsi böyle kavgasi yapiyoruz. bu arada gercek askimiz Besiktasi unuttuk gibi, biraz silkinmeye ihtiyacimiz var. KralKartal farki ise eger, bence yuzde yuz öyle, durusumuz bagimsiz ve kendi ayaklari uzerinde olmali.

[KralKartal]

Kendi ayaklarimizin ustunde duruyoruz, zaten sorunda o... Emirlerle hareket etmedigimiz icin sorun..

Bazi forumlarda yazilanlar aklini karistirdiysa, bizi bilen biliyor Cem baba,
menfaat rant ugruna Besiktas sevgisini satana hep karsi oldum, karsida olacam.

istesem, en kral adam olurdum,ama kimine gore belkide oyleyiz, ama yarasina bastiklarimiza gore
biz rantci hatta fenerliyiz. Ilginc ama gercek.. Ki yalan konusani bu kadar konusup
önemsemez bu kadar yalan dolansak, ama iste bizi takip edipte ne yazdiklarimiza bakip, ona gore b.k atmak icin cabaliyorlar...Camur at ki ona kimse inanmasin politikasini senelerce biz goruyoruz..
Ama siz Koyun degilsiniz ki, herkesin bir dusuncesi var ve buradada goruslere ve dusuncelere acik bir forumuz.
yeterki saygi ve sevgi cercevesinde olsun diyoruz hep.

ama cok onemli bir taraftar grubunun, bizim sesimiz dedigimiz, ve
onunla övündügümüz bir grup, yani organize bir grubu , elestirmek , yanlislarini dile getirmek,
hele ki kongre donemindeki tutumundan, ne zamandan beri suc, affedersiniz ama biz forza ile sidik yaristirmiyoruz ki?
Burada uzun zamandir forza kelimesi bile gecmiyor, gecsede alinti olarak geciyor...

Biz BESIKTASI unutmadigimiz icin SES cikariyoruz, SESSIZ kalanlar ise BESIKTASI UNUTUP MENFAAT PESINDELER..
Ama kusura bakmayin, babam bile olsa, ona karsi olurum..Yani degil Carsi, kimse kim, yanlisi varsa diyeceksin, yanlisa bile alkis sak sak sak yapanlar var, o zaman siyahi beyazdan nasil ayiracagiz?
herseye EYVALLAH dedik bu gunlere geldik herseyi..

KI BESIKTAS oldugu icin CARSI vardir, ve Besiktasli oldugu icin CARSI konusulur, ama b.k atmak isimiz degil,
olaylari bu sekile getirenlere karsiyiz..

IL Capitano

ben yazilanlarin hic biri yanlis demiyorum, sadece konsantremizi , enerjimizi bos seylere harciyoruz diye dusunuyorum.biz burda yaziyoruz ama ne oluyor hicbir sey. 3 buyuk partinin disinda turkiyede 100 tane parti var ama herkesi suclamak disinda hic bir sey yapmamaktan adi sani bile bilinmiyor. öyle olmayalim demek istiyorum.ortada bir Carsi gercegi ve olanlar var, bunlari degistiremeyiz, gercekten birseyleri degistirmek istersen orda kalip orda degistirmen gerekiyordu Ihsan.adamlar senin gibi dogrulari söylen insanlari disliyorlar, bizim yazdiklarimizi kaale bile almiyorlar.
benim istedigim nasil bir konuda forza böyle yazmis deniyorya, ayni sekilde KralKartal böyle dusunuyor desinler. bi fark olalaim. bir realite olalim. ses getirelim ama kendi dusuncelerimizle.

ayrica bazi forumlarda hakkinda yazilanlar aklimi karistiracak yasi gectik Iso, iki cocuk(nerdeyse) babasi insanim, benim köpruler altindan cok sular akti. bu konuda hic suphen olmasin.

[KralKartal]

Kralkartal boyle yazmis kolay kolay denilmez, cunki GRUP degiliz, bir DERNEK degiliz..

Izleniriz, ara ara haberlerde yer aliriz, ama Forza, Antu, GFB ve UA gibi bir site degiliz, cunki profillerimiz farkli,
biz normal bir taraftar sitesiyiz..Onlar ise organize gruplar..Ve Besiktasin sesi olarak bilindikleri icin, bu sesede cevap vermedikleri icin,
bu tepkilerimizi koyuyoruz..

OLur ya dedim cem baba, o kadar sey gorduk ki, artik hersey olabilir diye dusunuyorum :)

2. yavru kartal yakinda diyorsun yani.. to be contiunued 14 subat:)