Ana Menü

Hasan Arat'tan sert sözler!

Başlatan CR7, Ocak 30, 2010, 14:28:40

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Beşiktaş Kulübü'nün eski başkan adayı ve eski yöneticisi Hasan Arat,kulüp başkanı Yıldırım Demirören'e seslenerek, ''Beşiktaş Kulübü sizyönetime gelirken, sizden para talebinde bulunmadı. Kulübü iyi idareetmenizi istedi'' dedi...

Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleştirilenYıllık Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı'nda söz alan HasanArat, Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören'in verdiği paraylaBeşiktaş ile Türk spor kamuoyunu sürekli meşgul eder hale geldiğinisöyledi.

Yanlış transferler ve kulübün ödediği büyük cezalara dikkati çekenArat, ''Beşiktaş'ı tarihinde görülmeyen rakamlarla kendinize borçluhale getirdiniz. 'Bu parayı ertesi gün isterim' diyorsunuz. SayınBaşkan, Beşiktaş Kulübü size borçlu kalmaz, kalmayı da hiç istemez''dedi.

Arat, Demirören'in 2000'den bu yana yönetimde olduğunu, 2004'ten buyana da başkanlık görevini yürüttüğünü kaydederek, şöyle devam etti:
''4 hoca, 60 üzerinde oyuncu ve onlarca yönetici tükettiniz. Son yılda2 kupayı birden aldınız. '2 kupa aldım, projeleri bitirdim' diyorsunuz.Borç size göre 150, muhalefete göre 250 milyon liraya yükselmiş,Fulya'nın gelirleri kırdırılmış, ileriye dönük yayın gelirleriharcanmıştır. Tecrübe kazandığınızı söylüyorsunuz, ancak hala şokkararlar alıyorsunuz.''

-DEL BOSQUE KONUSU-
''Del Bosque dersinden geçemeyen yönetim, bu seneki transferlerdeadeta Beşiktaş kamuoyu ile dalga geçer şekilde davranmıştır'' diyenArat, ''Aksu ve Demirören birlikte görev yaptı. Del Bosque hatasıbirlikte işlendi. Açık açık 'Biz bu işte hata yaptık' dersiniz.Birbirinizi suçlamayın. Artık bırakalım Del Bosque kararı geçmiştekalsın'' dedi.

-''FULYA'DAKİ KULELERİ BAŞINIZA YIKARLAR''-
Hasan Arat, Demirören'in, Fulya'nın yüzde 76'sının kulübünolduğunu dile getirdiğini hatırlatarak, ''Ya siz hesap bilmiyorsunuz,ya biz bir şey bilmiyoruz. Fulya gelirlerinin 20 yıllığına kırdırılmasıkonusu yargıya gitmiştir. Sayın Aksu ile birlikte bu usulsüz kararınaldırılmasını sağladınız. Eğer bu usulsüz kararı uygulamaya devamederseniz, Fulya'daki kuleleri Beşiktaşlılar başınıza yıkar''ifadelerini kullandı.

-TRİBÜNLERİN TEMİZLENMESİ-
Beşiktaş Kulübü'nün gerçek sahibinin Beşiktaş taraftarı olduğunudile getiren Arat, ''Tribünlerin temizleneceği söyleniyor. 107 yıllıkkulübün tribünleri ne zaman kirlendi? Yoksa maçlara sokulupçocuklarımızı döven kişiler tarafından mı kirletildi?'' dedi.

Gençlere seslenen Arat, kulübün onursal başkanı Süleyman Seba'yı örnek almalarını istedi.

Eski başkan adayı Arat, son olarak, yarın yapılacak seçiminBeşiktaş'a yakışır geçmesi gerektiğini belirtip, iki başkan adayına dabaşarılar diledi.

:ok :ok :ok :ok
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

keskinli

benim en sevdigim ve en güvendigim besiktaslilardan biri hasan arat
keske aday olsaydi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin