Ana Menü

Kopya...

Başlatan Cem Goren, Ocak 24, 2010, 16:47:22

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

Bende kopyaya ihtiyaç duymadım ama ek bilgi olarak silgiye yazmıştım  ;D

Hatta bundan 3 hafta önce az daha yakalanıcaktım hocaya... Eskiden Tarih dersinin ilk sınavında yazmıştım silgiye kopyayı sonra ben onu unuttum ikinci sınavada silgiye yazılan kopyayla girdim :D   silgide hala yazılı duruyormuş ama kullandıkça silinmiş hafiften yazılar arkadaş silgimi istedi verdim sonra hoca gezerken gördü silgiyi aldı üstüne baktı tam çözemedi üstünde birşeyler yazıyor ama ne yazıldığı okunmadığı için anlayamadı iyiki de anlayamadı çokta üstümüze gitmedi zaten daha siz birşey silmeyin dedi sadece aldı silgiyi o kadar  ;D
Since 1903

erdibatmaz

ilkokulda başladım ben ;D ama birisi şikayet etmişti. sonra da aram hiç iyi olmadı kopyayla. ortaokulda vatandaşlık ve insan hakları tarihi diye bir ders vardı, bi de ondan çekmiştim. açık açık. komple bi sıra gördü kopya çektiğimi ama hoca öbür tarafta, haylazların bulunduğu tarafla ilgileniyordu. onun dışında ihtiyacım olmadı. bilmediğim şeyi salladım. illaki çalışırım ben sınava, ama eksik ama fazla... üniversitede zaten atılma korkusu daha ciddi olduğu için hiç çekmedim.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Cem Goren

Alıntı yapılan: Free Idea - Ocak 24, 2010, 21:30:36
açık açık. komple bi sıra gördü kopya çektiğimi ama hoca öbür tarafta, haylazların bulunduğu tarafla ilgileniyordu. olmadı. bilmediğim şeyi

üniversitede zaten atılma korkusu daha ciddi olduğu için hiç çekmedim.
oncelıkle sunu anladıkkı erdı sessız sakın temız yuzlu bı ogrencıymıs.. hoca sınıfa gırdıgınde ""hocam odev vardı"" dıyen tıplerden :ahaha :ahaha

daha sonra unı'ye gelınce atılma olayını yasamama az kalmıstı akıllandım artık
altın kapılarımız kan oldu tayfun

+18 !

Her şekilde çektim..

Sıraya yazdım,küçük kağıtlar hazırladım,mesajla çektim,duvara yazdım,elime yazdım,sırada en olmadık yerlere kağıtları sıkıştırdım ve her yazılı arkadaşımı hocaya soru sorsun diye gönderiyorum önümdeki inekten bakmak için ;D

Ben bu işin piriyim ;D

keskinli

kopyayla sinav gecmek ileride basiniza dert olabilir
ögrenmediginiz bi seyi bilemezsiniz
yapacaginiz görevlerde basinizi agritabilir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Cem Goren

ama onunda zevkı ayrı bı abı :)

keskinli

ögrenilmis bilgi her zaman daha iyidir
yanlis anlamayin size ahlak polisligi yapmayacaim :D
ezbere ögrenilmis ve kopyayla gelen basarilar,ileride basarisizlik olarak size geri döner
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Cem Goren

ılerde bıze basarısızlık olarak dondu zaten abı o konu asıkar zaten :)

Banucan

orta okul da çooook kopya çektim ama lisede işim olmadı yinede sağlam kopya tekniklerim vardır :D
FEDA

KeePSaKe

Since 1903

Simurg

İlkokulda orta okulda kopyamı oda ne vaziyetinde geçiren bir öğrenci iken
lisede daha çok sömürü politikası olduğunu anladığım bir olaydır kopya çekme meselesi.
Sıra arkadaşıma cevap verirken ilk defa yakalanmıştım matematik hocama. 
Hoca bir daha görmeyeyim demiş kendi masasına oturtmuştu.
Bende hayatta en güzel kopya çekilecek yerin öğretmen masası olduğunu keşfettim. :D

En sinir olduğum şey kopya isteyen arkadaşlarının iyi duymaması
ve neee? ney? kim? bi daha söyle... demeleridir ki
Bir defasında arkadaşıma 20 defa Ece Ayhanı anlatamamıştım.  ;D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..