Ana Menü

Delgado kalacak mi gidecek mi?

Başlatan [KralKartal], Ocak 23, 2010, 23:40:27

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Delgado'nun "sağlam" olduğu MR raporuyla kanıtlandı. Sağlık Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mete Düren, "Beklediğimiz bir şeydi. Hocamız kalmasına karar verirse programa başlayacağız" diye konuştu.
Beşiktaş'a dönüp dönmeyeceği bir türlü netlik kazanmayan Matias Delgado'nun MR raporları olumlu çıktı.
Sonuçların iyi olduğunu müjdeleyen Kulüp Doktoru Devrim Urgun, "Ameliyat bölgesinde fazla ödem yok. Ancak testlerde eksiği var. Biraz daha güçlenmesi gerekiyor. Yeterince güçlenmeden çıkarsa yeni bir sakatlık sıkıntısı yaşayabilir" dedi.

'KARARI BEKLİYORUZ'

Delgado'nun MR'ının temiz çıkmasını, "Beklediğimiz bir şeydi" diye yorumlayan Sağlık Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mete Düren ise, sözlerini şöyle sürdürdü:
"Daha doğrusu biliyorduk. Buradaki amaç, elimizde 'sağlamdır' anlamında bir belge olması... Bacaklarındaki güç azalmasıyla ilgili henüz bir çalışma başlatmadık. Hocamızın ve yönetimin devam edip etmeme yönündeki kararını bekliyoruz. Eğer Delgado ile yola devam edilecekse hemen bacaklarını güçlendirmek için programa sokacağız. Hocamızın son kararını bekliyoruz."

Kulüp doktoru, önceki günkü antrenmana çıkmayan Uğur İnceman'ın da bugünkü maçta görev almasının zor olduğunu dile getirdi.

Kaynak: Milliyet

Bu karar ne zaman verilecek, neden bir an önce verilmiyor, kalacaksa, baslasin, kalmayacaksa hemen gitsin, nedir bu sacmalik?
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

ben stuttgartin delgadoyla ilgilendigini duydum
tabii haber ne kadar dogru bilmiyorum ama sessizligin sebebi buda olabilir
kararlarin bi an önce verilmesi herkes icin daha iyi olur
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin