Ana Menü

SPARTACUS:War Of The Damned

Başlatan KeePSaKe, Ocak 23, 2010, 02:53:34

0 Üyeler ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

Spartacus'u canlandıran Andy Whitfield lenfoma kanseri ve malesef diziden kesin olarak ayrılmış.Yerine başka bir oyuncu bakıyorlarmış.Ayrıca bazı hayranları Wentworth Miller (Prison Break de ki Michael Schofield) olsun istiyorlarmış ama o adam aslında vücut olarak pek Gladiator gibi durmuyor.Ben bu adama Prison Break te alıştığım için garip gelir ama eğer oynarsa niye olmasın :) .Ve dizi biraz geçte olsa 2011 Eylül ayında 2.sezon olarak karşımıza çıkacakmış...

Galiba bu Ocak ayında bizi olayların gerisine götürecek 6 bölümlük bir Önseri izleyeceğiz...

Bunları Facebook Spartacus Turkey Fan Page grubun da gördüm isteyen bakabilir...
Since 1903

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

CR7

Illithia ::)

dizinin tamamı 50 dk
cnbc-e'de 35-40 dk :ahaha
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

KeePSaKe

Yok abi ordan izlemek mantıklı değil zaten tamam açık sahneleri var ama adamlar diziyi kesmekten bir şey anlamıyorsun kan efeklerini bile kesmişler...
Since 1903

NoPasaran

bi dizide kahraman giderse o dizi gitmez :D

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Bu dizide aslında gider abi ya.Çünkü şurda toplasan 13 bölüm çekildi çok değil yani ve iyi bir oyuncu bulurlarsa devam edebilir bence :)
Since 1903

erdibatmaz

bu diziyi çok övdüler okulda bana. az sonra başlıyorum ilk bölümle...
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

KeePSaKe

Since 1903

erdibatmaz

9 bölüm bitti. güzel dizi. efektler ileri düzeyde olmasına rağmen yine de gerçeklik hissini veriyor.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

NoPasaran

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Ekim 19, 2010, 14:05:07
Bu dizide aslında gider abi ya.Çünkü şurda toplasan 13 bölüm çekildi çok değil yani ve iyi bir oyuncu bulurlarsa devam edebilir bence :)

Kahraman ölür yenisi çıkar o zaman..

Değişme olmaz , olmamalı
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Abi napsınlar o zaman diziyi mi bitirsinler :)

Ben de istemem değişmesini aynı oyuncu devam etsin ama adam kansermiş işte yapacak birşey yok yerine kaliteli bir oyuncu gelirse unutturabilir dediğim gibi şurda 13 bölüm oynandı.Onun icin diziyi bitirmelerine gerek yok.
Since 1903

ilhan mansız_melis

Andy Whitfield çok şeker laa :D

Dizi de çok hoşuma gitti.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ilhan mansız_melis

Starz kanalının dizisi Spartacus: Blood and Sandin başrol oyuncusu Andy Whitfield'a 16 Mart 2010 tarihinde Hodgkin dışı lenfoma teşhisi konmuştur. İkinci sezon hazırlıkları için olağan check-up'ını yaptıran oyuncunun hastalığı bu sayede ortaya çıkmıştır ve kendisi derhal Yeni Zelanda'da tedaviye alınmıştır. Whitfield'in doktorları yaptıkları açıklamada lenfomanın erken teşhis edildiğini ve tedavi edilebilir olduğunu söylemiş, Whitfield ise "Mükemmel bir tedavi görüyorum, kendimi güçlü hissediyorum ve arkamda bir ordu dolusu insanın desteği olduğu için kararlıyım" demiştir.

Haziran 2010'da yapılan resmi açıklamada Andy Whitfield'in aldığı tedavinin olumlu sonuçlandığı, ünlü aktörün kanseri yendiği ve 2010 Kasım ayından itibaren Spartacus: Blood and Sand'in 2. sezonunun çekilerek yayınlanacağı bildirilmiştir. Fakat 20 Eylül günü yapılan açıklamada Whitfield'ın kanserinin nüksettiğinden dolayı diziden ayrıldığı bildirilmiştir.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

KeePSaKe

Ocakta başlıyor 6 bölüm yayınlanacakmış Batiatus ve eşinin evinin yükselişini anlatacakmış Andy Whitfield de 2 bölümde oynayacakmış :)
Since 1903

KeePSaKe

Since 1903