Ana Menü

Tribünden tepkiler; 'Paranida al Git'

Başlatan [KralKartal], Ocak 13, 2010, 15:17:37

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Beşiktaş'ın Kasımpaşa'dan arka arkaya yediği goller taraftarı çıldırttı. Protesto için kapalının ortasında bulunan bölge terkedildi. Tribünler, "Yeter Demirören", "Paranı da al git" diye bağırdı.
Siyah-beyazlı taraftarlar, Kulüp Başkanı Yıldırım Demirören'i protesto ederken, ''Yeter Yıldırım Demirören'' ve ''Başkan olsana, Gaziantep'e başkan olsana'' şeklinde tezahüratlarda bulundu.
Necip'in oyuna alınması için tezahürat yapan taraftarlar, ayrıca bir şutunda topu dışarı atan Nihat'ı da ıslıkladı. Teknik direktör Denizli de ikinci yarının başında Necip'i, Uğur'un yerine oyuna aldı.
Taraftarların ayrıca ''Ayıptır sorması 15 günde ne yaptınız?'' ve ''Söylesene hoca takım niye oynamıyor?'' tezahüratları dikkat çekti.
KAPALI TRİBÜNÜN ORTASI BOŞALDI
Beşiktaşlı taraftarlar, protesto amacıyla kapalı tribünün orta bölümünü de boşalttı.
Siyah-beyazlıların önde gelen taraftar gruplarında Çarşı'nın yer aldığı bölüm, maçın ikinci yarısında boş bırakıldı.
Taraftarlar, Yıldırım Demirören'e göndermede bulunarak, ''Temizlesene, tribünleri temizlesene'', ''Çeker gidersin, şerefin varsa çeker gidersin'' diye bağırdı.
Taraftarlar ayrıca, ay sonunda yapılacak seçim için de ''Kongre uyuma, kulübüne sahip çık'', ''Oyunu satma'' diye tezahüratlarda bulundular.

Kaynak: AA

Carsi oyunu Aksu'ya mi verecek acaba ?
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

yildirim demirörenin sansi her gün azaliyor
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Cem Goren

eger hala bu adam secılırse gercekten Yazık...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Murat Aksudanda ümidim yokki anasını satim.
Of ulan 1 delikanlı çıkıp takıma sahip çıkmıyor.
Bölünür senin için uykular!

KeePSaKe

Alıntı yapılan: carsi52 - Ocak 13, 2010, 18:29:55
Murat Aksudanda ümidim yokki anasını satim.
Of ulan 1 delikanlı çıkıp takıma sahip çıkmıyor.

Aynen.
Since 1903