Ana Menü

ZTK / Beşiktaş-Kasımpaşa 12 Ocak 20:30

Başlatan Cem Goren, Ocak 07, 2010, 21:46:09

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KartaL_Gurkan

tamam Mustafa denizliyi bende desteklemiyorum  bende sevmiyorum elbette onunda sucu var...yok degil ;)
Bu kupa maci kaan neden oynamasinlar ki? Ilk maci kaybetmisiz zaten yedekleri oynatamaz zaten bu durumda..ama yoksa katiliyorum genc oyunculra daha fazla sans vermesi gerekiyor.
Tabatayi bastan oynatti bir kac mac ama 90dk oynamadi.
Oynadigi zaman kahrediyor beni.o yuzden oynatmasini istemiyorum...patlama yapicaksa yapsin o zaman artik zamani geldi gecti de...

Gelelim sonuc[kufur otomatik degistirilmistir]aybettik...yapicak bir sey yok...ama mutlaka 2 yetenekli futbolcu lazim bu takima..

IL Capitano

hala o olsa bu olsa ayrintilariyla ugrasiyorsunuz, bu takim en son 2 ay önce sivasi yendi. takimin tumunde bir dusus var, surda iki hafta sonra secim var onda sonra kim kalir kim gider belli olur.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Cem Goren

bu maç yd'nın ıpını cekmelı artık
hala bu adama oy verecek olan varsa YUH
altın kapılarımız kan oldu tayfun

KartaL_Gurkan

Bende Murak aksuyu istiyorum ama icimden bir sey YD alicak diyor..insallah yanilirim..

carsi52

Harra hurra bütün gençleri toplasın oynatsın demedim abi farkındaysan.
2 tane genç ismi verdim sadece Necip ve Rıdvan.Onlarda bugün uğurdanda ekremdende iyi oynarlardı.
Doğru seçim yapsa yenerdik kasımpaşayı.Galip gelemesek bile rezil olmazdık.

Bak işte kendinde söylüyorsun takımın tümünde düşüş var genelinde daha doğrusu.Bunu sayın hocamızda biliyor yani demi ? Düşüş varken oynatmıcaksında necipi,rıdvanı takım havaya girdiğinde muhteşem oynadığında mı oynatıcaksın ?

Y.d tekrar başkan seçilirse vay halimize.Eğer başka bi başkan gelirse md bonus olarak gönderilsin.Hatta ek olarak yusuf,uğur gibi isimleride bedava versin.Öyle başkana can kurban yahu.
Bölünür senin için uykular!

IL Capitano

ridvana iyi taktin valla, korcana dokunmayin diyordun sonra bi kufur etmedigin kaldi, buda senin gencler oynasin anlayisin, cikaririm yorumlari tek tek..
Besiktasin dususu her katinda var. takim kötuyse teknik direktörden hesap sorulur, dusus devam ederse gönderirsin, Besiktas kkimsenin tapulu mali degil.

carsi52

Alıntı yapılan: Cem Baba - Ocak 12, 2010, 23:04:05
ridvana iyi taktin valla, korcana dokunmayin diyordun sonra bi kufur etmedigin kaldi, buda senin gencler oynasin anlayisin, cikaririm yorumlari tek tek..

Ben senin gibi sırf lafım doğru çıksın diye kudurmuyorum.Ben korcanın oynatılmasından yanaydım ama ondan sonra gördüm ki kötü bir kaleci ve kötü olduğunu yazdım.Küfür mü ettim ? Hadi çıkart bakalım küfürümü.Bi cacık olmaz demişimdir oda doğru yani harbi bi cacık olmaz.

erdibatmaz

kupayı akıldan çıkarmak yakışmıyor bu takıma. Maçın ilk yarısını izlemediğim için yorum yapamıycam ama bu takım bunu yapmamalı, taraftar haketmiyor.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Cem Goren

korcan bugun bu kalede olsaydı daha farklı olabılırdı cunku yedıgmız goller kalecı hatasından baska bısey degıl. bı penaltı var oda o saaten sonra olsa ne olur olmasa ne olur.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Cem ne yazık ki Korcanında Ramazandan kalır yanı yok.
Sergende söylemiş bunu yeni gördüm bende.Korcan yerine ondan daha iyi Umut diye bi kaleci felan filan diye..

IL Capitano

Alıntı yapılan: Cem Baba - Ocak 12, 2010, 23:04:05
ridvana iyi taktin valla, korcana dokunmayin diyordun sonra bi kufur etmedigin kaldi,

kufur ettin mi diyorum Allah askina? bide okudugunu anlasan..
bide kudurmak filan yine seviye dusurmek pesindesin?

carsi52

Sen anlamıyorsun bence dediğimi.
Çıkart yorumlarımı diyorum küfür mü etmişim ? Küfür mü etmişim derken senin dediğin anlamda bi küfür etmediğin kaldı demek yerden yere vurmak gibi birşey.
Ne demişim korcan hakkında ? Bi cacık olmaz kötü kaleci dedim diye biliyorum.Evet öyle.
Ne yani gençler oynasın dedim diye genç oyuncu kötü çıkınca iyi mi oynadı diyim ? Yalan mı konuşim ?
Sırf lafım haklı çıksın diye nihat konusunu açan kim ? Nihat iyi oynuyor mu dedim ben nihatın bu maçta yedek oturmasını bile söyledim.Seviye düşürmeye gelince insanında sabrı var yani o sabırda bitince otomatikmen böyle laflar ortaya çıkıyor.

KartaL_Gurkan

Tartismayin yakisiyor mu hic sizin gibi kartallara ;)
herkes fikrini söylemekte sebrest tabii ki de...besiktasin hali / futbolu yine hepimizi üzdü...
ama alisicgiz...birakalim bu maci da gelecegi konusalim :)

NoPasaran

Kaan,

Saygı sınırlarını çok fazla aşıyorsun. benimle konuşacağın uslubu doğru ayarla. karşında sınıf arkadaşın yok. bu kadar yazılan yazılar arasında senden başka forumda başkalarına hakaret edecek seviyeye gelen hiç bir mesaj yok. insanlar saygılarını bozmamak için ağızlarını açmıyorsa, sende laflarına biraz dikkat etsen iyi olur. bunları sana bir abin olarak söylüyorum ne kötü bir amacım var nede bir tehdit eder mesaj tarzı dikkate al bence..

Yıldırım Demirören,

Kötü bir başkansın, nasıl geldiysen öle gideceksin. ancak bu maçta zerre kadar suçun yok. neden sana karşı bu tepki var anlamadım. madem kötüsün zaten seçilmemelisin. ama bugün edilen bir tezahurat hoşuma gitti "şerefin varsa istifa et". yahu paran var pulun var delimisin defol git işte..

Mustafa Denizli,

İlk yarıdaki futboldan ziyade ikinci yarıdaki futbol düşündürücü hoca. garip gelebilir ama ilk 45 dakikadaki oyunu ben beğendim ancak koskoca beşiktaşın ikinci yarı bırakın gol atmayı pozisyona girememesi düşündürücü. hemde çok düşündürücü. halen anlamıyorsun elindeki forvetlerin hepsi bir tane Saha edemeyeceğini.. bugün senindeki ipleri verdiğini gördüm ikinci konuda bu. necip konusunda bence gereksiz bir değişiklik yaptın. taraftarı bazen dinlememek lazım, bana yine hayretsin diyecekler ama oyjnu hızlandırman gerekirsen yavaşlatan bir necipe ne gerek vardı..

Necip konusunda henüz çok net karar veremedim ama çok büyük oyuncu olamaz necip. değişmeyecek bazı özelliklere sahip ancak çalışırsa uzun yıllar hizmet edebilir.

futbolcular,

iyi başladınız ama şok goller sizleride yıktı. malesef rüştünün olmayışı çok etkiledi sizleri. birde ikinci yarıdaki futbolu tekrar seyredin bence. çok yetenkli değilsiniz malesef. sizler sadece savaşarak kazanabilecek oyuncularsınız ve savaşmayınca ondan bundan beş yersiniz..

bu kadar erken pes etmenizi anlamakta güç. muhtemelen sizlerde taraftarı protesto ettiniz ama yinede beraberlik çıkabilirdi ve bunu başarabilirdiniz..

taraftar,

hangi taraftar ? iyi günde yanında kötü günde yumruğu atan taraftar. türkiye liginin en çok bağıran en gereksiz stress yaratan en yaratıcı ancak takımına en çok zarar veren taraftar.

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Taraftar protesto etse suç.
Taraftar protesto etmese suç.

Şimdi böyle yapan insanların yüzünden seviye düşürünce suçlu olunuyor yine.

0-3 olduktan sonra hangi insan protesto etmeyebilir ?

Bu arada volkan abi yılda kaç maça gidiyorsun ? İstanbulda yaşıyorsun bildiğim kadarıyla.