Ana Menü

Hazırlık Maçı:[6 Ocak 2010] Beşiktaş - BV Vitesse [20:15]

Başlatan IL Capitano, Ocak 05, 2010, 15:05:19

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Adamların attığı 3 golde haksızdı yahu.
Bizimde 1 golümüz haksızdı.
Spiker birde demez mi hakem çok iyi maç çıkardı diye :lol eğer bu akşam çok iyi maç çıkardıysa kötü çıkarttığı maçlarda neler olur acaba :D
Bölünür senin için uykular!

RCA

vitesse deki adam ramazanın son kurtardığı şut neydi o öyle adam topu yuvarladı ya ;D
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

pAscAliAnUmut

Sanırım bugün Necip'i herkes izleme imkanı buldu..

Bence bu çocuğun Fink'ten eksiği yok artısı var. Fiziği de gayet müsaitli.

Bu çocuk ısrarla oynatılmalı oynatıldığı takdirde Beşiktaş'a ve ülke futboluna hakkaten yarar sağlayacak bir adam olacak Necip.
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

carsi52

Rıdvanıda beğendim ben.
Birde Nihat çok ama çok istekliydi..

beckyZWICKY

maçı kazanmamızdan daha çok nihata sevindim.

Yapıcaksın 2. yarı patlamayı büyük kaptan inanıyorum.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

Alıntı yapılan: pAscAliAnUmut - Ocak 06, 2010, 23:09:32
Sanırım bugün Necip'i herkes izleme imkanı buldu..

Bence bu çocuğun Fink'ten eksiği yok artısı var. Fiziği de gayet müsaitli.

Bu çocuk ısrarla oynatılmalı oynatıldığı takdirde Beşiktaş'a ve ülke futboluna hakkaten yarar sağlayacak bir adam olacak Necip.

Katılıyorum sana Umut.. Fink'ten hiç bir eksiği yok..

eyup1903

gençlerin performansı çok iyiydi nihat içinde bi hazırlık kampı geçirmesi lazım demiştim sanırım beni haklı çıkaracak

Simurg

nihatın sevindiği an bütün bir maca bedeldi :)
tamamını izleyemesemde
çok garip bir maçtı aslında

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Cem Goren

Alıntı yapılan: carsi52 - Ocak 06, 2010, 20:52:04
Nihat nasıl topa vurulcağını şimdi gösterdi cem merak etme sen.
2-2

daha once neredeydı

neyse kazanmak ve fazla gol atmak dun sevınılcek seylerdı. guzel oldu
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Daha önce dostu düşmanı öğreniyordu demekki cem..

Cem Goren

heee demek oyle o zaman dusman bız oluyoruz galıba.... neyse... gerek yok artık tartısmaya nıhatla ılgıl ama sunuda soylemeden gecemeyecegım

dostu dusmanımı ayırt edıyormus nıhat efendınonu gecıcek ıste nıhat onlara karnı tok bu ınsanların. dıyarbakır maçında kalecı ve sen varsın baska kımse yok ordamı dostu dusmanı ogrendı yada bursa maçında kornerı kullanacak olan tellonun ayagından zorla topu alarakmı eskısehır maçında 4e1 gıderken  topu yanındakı arkadasına vermek yerıne trıbune yollayarakmı
gecınız bunları bayım

carsi52

Antrenman eksikliği,Askerde yeni gelmesi,Basın ve taraftar baskısı,Para konusu iyice bunalttığı belliydi nihatı..
Neden kaçırdı peki o pozisyonları ? Beceriksiz olduğundan mı ? Neden söylim mi ben sana ?
Sizin yüzünüzden.Sizin baskınız yüzünden !
Nihat bu sayede dostuda düşmanıda öğrenmiştir herhalde.İyi günde yanında olanları kötü gününde karşısında olanları görmüştür.
Dünkü maçtada nihat korner kullanıcaktı tello geldi bana bırak dedi aldı.Nihat'ın duran topları iyi kullandığını herkez biliyor demek ki seviyor adam duran top kullanmayı.
Tello frikik kullanırken öküz gibi vuruyor takıyor..Ama korner kullanırken adam sanki hiç ekmek yememiş ön direği geçiremiyor.
Neyse Nihat utandırır umarım yakında sizi.

Cem Goren

askerlık dıyorsunda bu adam 28gun askerlık yaptı sadece.

taraftar nıhatı ılk ne zaman ıslıkladı bunada bı bakın bellı bı sure sabredıldı o sabrı ne kadar hakedıyorsa kotu old. zamanda elestırılmeyı tepkıyı hakedıyor. neden kabul etmıyorsunuz anlamıyorum adam kotu ama hala bunu soylemıyorsunuz kabul edın adam kotu su an.

bız nıhatın yanında old. zamanlarıda bılıyoruz karsıt old. zamanıda bılıyoruz buna kımsenın suphesı olmasın ıyı gunde yanında kotu gunde karsısında durumu olmadı hıc olamazda zaten buda ayrı bır konu

demek ki seviyor adam duran top kullanmayı. demıssın ama orası onu antreman sahası degıl bunuda bılsı herkes

carsi52

Ne zaman Nihat kötü oynadıda biz kötü oynadığını kabul etmedik ?
Farkındamısın bilmiyorum ama yine aynı şeyleri yapıyorsun.
Nihat'ın kötü oynadığı kabul ediliyor zaten.Ama düzeliceğine inanıyorum ben.
Kötü gününde karşısında durumu olmadı mı ? YUH..
Nihat avrupada başarı sağlarken gurur duydun mu ? Bence duydun..
Nihat Beşiktaşlıyım Beşiktaşa bir gün geri dönüceğim dediği zamanlar gurur duydun mu ? Bence duydun..
Nihat avrupa kupasında takımı sırtladığı zaman Nihat ile gurur duydun mu ? Bence duydun..
Nihat Beşiktaş'ın çocuğu dedin mi ? Bence dedin..
Nihat'ın bu iyi günlerinde yanında durup gururlandın mı ? Evet gururlandın..
Peki şimdi Beşiktaş'a geldikten sonra kötü performansından sonra git dedin mi ? Dışladın mı ? Bunlarıda yaptın..

Yahu apaçık ortada işte.İyi günde Nihat büyüksün gel bize..Kötü gününde git nihat git nihat.
Her futbolcunun kötü dönemleri olduğu gibi her forvetinde kötü dönemleri olabilir bu 1 sezon 2 sezon sürebilir ama her futbolcunun olur böyle dönemleri.Nihatta bu dönemden geçiyor o 28 gün ne demek bir futbolcu için biliyormusun sen ? Tüm futbolcular öküz gibi antrenman yaparken onun yapmaması ne kadar geriye düşmektir bilmiyormusun ?
Duran top kullanmayı biliyorda seviyorda.Nihat kullanmasında kim kullansın korneri ? Korner kullanıcak adam var sanki.Kim kullansa adam gibi orta açamıyor görüyoruz maçta 20 korner oluyor bırak golü adam gibi pozisyon yok.