Ana Menü

"Kalmak istiyorum Mustafa Hocam"

Başlatan CR7, Ocak 04, 2010, 11:24:57

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

"Kalmak istiyorum Mustafa Hocam"
SercanYıldırım transferinde, Bursaspor'a gönderilmesi gündeme gelen SerdarÖzkan, Mustafa Denizli'ye ayrılmak istemediğini söyledi ve ekledi:İkinci yarıda çok daha iyi olacağım. Beşiktaş'tan gitmek istemiyorum.Bursaspor'a gönderilmesi gündeme gelen ve sözleşmesi sezon sonundabitecek olan Serdar Özkan, teknik direktör Mustafa Denizli'yle özel birgörüşmede bulundu. Siyah-Beyazlı kulübün altyapısından yetişen Serdar,hocasına takımdan kesinlikle ayrılmak istemediğini ve ligin ikinciyarısında çok farklı bir kimlikle sahada olacağını dile getirdi. Birdönem A Milli Takım'a kadar yükselen Serdar, "Verilen şansları, bundanböyle çok daha iyi değerlendirmek için çalışacağım. Söz veriyorum, çokfarklı bir görüntü ve performans ortaya koyacağım. Beşiktaş'ta kalıp,yeniden çifte kupa sevinci yaşamak istiyorum. Kesinlikle takımdanayrılmayı düşünmüyorum. Umarım bana bir fırsat daha verirsiniz" diyekonuştu.

'Futbolunla gündeme gel'
Serdar'a çok güvendiği bilinen Mustafa Denizli'nin, gençöğrencisine şu yanıtı verdiği bildirildi: Daha henüz kesin bir şey yok.Sen tüm transfer söylentilerini kafandan at ve sadece futbolun ilegündeme gel. Bu yetenek, send e fazlasıyla var. Meziyetlerini ortayaçıkar, takımın değişmez oyuncusu haline gelirsin...

Serdar Özkan'ın kariyeri
  Maç Dakika Gol Asist Sarı Krm.
Süper Lig 66 3953 4 7 11 -
Türkiye Kupası 12 725 2 1 1 -
Süper Kupa 1 28 - - - -
Avrupa Kupası 17 1106 2 2 2 -
A Milli 3 111 - - - -
Toplam 99 5923 8 10 14 -
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)