Ana Menü

beşiktaş aşkı için ne yaptın?

Başlatan ufocan, Şubat 12, 2007, 23:35:12

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kralkartal21

Beşiktaşım 8-0 yenildiği zaman  ertesi gün okulda beden dersi vardı ilk 2 ders bende beşiktaş formasını giyerek gittim.Napalım seviyoruz... :bjk
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

maTem

dgkn1903

ankarada oturuorum ıstanbuldakı marsılya macının oldugu gun dersanedeydım saat 11.20feland tenefusteydık ıcımden bı ses bu maca gıtmelıyım dedı(ilkkez gıdecem inonuye) bı anda  bıraktım cantamı fln dersanede fırladım dost kıtabevıne aldım bıletıxten bıletı ordanda aştiye 12.30 otobusune bındım 5.30muydu 6mıydı ataşehirde  ındım servısle kadıkoye ordanda kabataşa ve stada geçtım mac bıttı tabı herkesin evi var bense pamukkalenın yazanesıne gıttım (donus bıletıde yok orda aldım bı kalmasa puuuhhh yandım) bındım 1.30 otobusune sabah 7.30da ındım aştide direk dersaneye gıttım o gün ilkkez dizlerimi bukadar kötü hıssediyorum zaten doğru duzgun motn yoktu ustumde donmustum ıstanbulda ama otobutekı bayan hostes delırdınmı demıstı maca gıdılırmı bu sogukta ustelık mac gec saatte dıe BEŞİKTAŞLI olsan anlarsın ama bosver demiştim
yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
yeter ulaN

srkozzi

fener maçından sonra kazanda toplandık arkadaslarla 200-300 kişi felandık nıyetımızde yoldan gecen otobuslerde ne kadar fenerlı varsa otobus durdurup ıcındekılerı almakdı ve yaptıkda bunu ha tabı arada olan otobuslerın camlarına soforlerıne oldu 1 ezıge 100 kişi daldık

Ece Çimen

bütün ailem hatta sülalem başka takımlı olmasına rağmen ben beşiktaşlı oldum.yanlız başıma destekledim kendimi.deplasmanlara kaçtım.geçen yıl izmirdeki fortis kupasına son dakikada babamı uyutup kaçtım.birde bilet yok diye bitane polisin arkasından sızdım(hemde kapalıya:))dünyayı yakarım uleyn:) bu yaptıklarım fasafisoo..daha nice beşiktaşlı günlere;)

ilhan mansız_melis

birincisi geçen hafta fb ye yenildiğimizde öğretmenevinde yemekteydik skor 2-1 babamın öğr. arkadaşı da fenerli atıp tuturyor yok rakibimiz yok falan ben adama sinirden tırnaklarımı yiyiyorum ondan sonra annem o adamı uyardı bizim kız sana çok kötü bakıyor diye sonra taklitimi yaptı annem sahiden fena bakmışım

yine aynı akşam üstümde formam öğr.evi bahçesine çıktım fb liler arabalarla zafer turu yapıyor bir arabanın önüne geçtim çırattım formamı başladım sallamaya ve bağırdım BEŞİKTAŞ ULAN!!!

ve yine aynı gün fener forması olan bir arabaya sahibinin gözü önünde ÇARŞI BEŞİKTAŞ ULAN yazdım
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

bandirma

neneler yapmadık ki okuldan kovulduk evden kovulduk işten kovulduk kız dovduk beşiktaşla dalga geçiyor diye anneye babaya karşı geldik gerktiği zman sevgilimizi terk ettilk

oruç34

daha 10 yaşındaydım ozaman babam beşiktaş ta çalışırdı bir maçtan sonra baktım dışarda taraftarlar var aynı 23 nisan gibiydi bende merak ettim aşağıya indim ve onlarla bağırmaya başladım ilk kez ozaman tanıştım beşiktaş la bizim sülale ts lidir herkes bana güldü karşı çıktı alay etti arkdaşsız kaldım biz adamı döve döve ts li yaparız dediler dövdüler ben gene beşiktaş diye haykırdım gözlerinin önünde bjk fener maçından sonra yolda yürürken fenerli birine çerme taktım adam düştü kafayı yardı daha 12 yaşında karakolluk oldum ondan sonra babam maça gitmeyi yasak etti ama ben yasağı gene deldim küçük olduğum için maça yalnız yollamazlardı büyük abilerim gıcıklık olsun diye hiç maça götürmedi beni sadece 4 maça gittim üsküdar da oturmama rağmen ne mutlu ki bana beşiktaş lı oldum

Cem Goren

13 yıllık arkadaşımın doğumgününe gitmeyip fener maçına kaçtım onada hastayım yalanını söyledim
ertesi gün matematik sınavı olmasına rağmen galatasaray maçına gittim
altın kapılarımız kan oldu tayfun

BerkAy1903

_ Kız=Beşiktaşınmı benmi?
_ Ben Tabikide Beşiktaşım
_kız=ii o zaman sen beşiktaşınla çık birdahada konusma benle
_ben==umrumda bile değilsin tek aşk beşiktAŞK...
19o3

osi_bjk

Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

rebel_1903

kompozisyon yazılılarında hep Beşiktaşkını anlattım snra annemden hep fırça yedim-ve hala yemeye devam ediyorum ;D-en iyi arkadaşımla kavga ettim hala konuşmuyoruz,babası hasta fenerli kuzenimi Beşiktaşlı yaptım ve daha bunun gibi bir sürü şey..
aklımm nerde kaçırdım seninlee
sorma nerde sorulmaz bu kimseyee

öyle yürekten seviyorsan aklı başından atacaksınnn kimi yanında arıyorsan önce içinde bulacaksınn offff ulannn offfffffff

ilhan mansız_melis

Bursa'da Bursa'lıların arasında Beşiktaş formasıyla dolaştım
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

hepsiyAh

Erkek arkadısma rest cektm,öz kardeşimle cok kavga ettim,çok arkadasımı sildim,sabah hastanede serum yedim aksam maca gittim.. gecen sene gencler macı öncesi Karanfilde ankaragüclülerden dayak yedm AMA yinede üstümdeki bjk t-shirt, kolumdaki bileklik ve şapkamı cıkarmadım .. .. yine olsa yine yerim... hiç farketmez.. Ölümüne Beşiktaş..

KeePSaKe

2 tane yeğenimi Beşiktaş lı yaptım biriktirdiğim parayla kendime PSP alıcakken dayanamayıp Beşiktaş forması aldım  ;D evde 4 tane orjinal forma oldu
Since 1903