Ana Menü

beşiktaş aşkı için ne yaptın?

Başlatan ufocan, Şubat 12, 2007, 23:35:12

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

blackwhite--Pelin

d-smart feed kanalini ayarlamak icin ugrastim ugrastim noldu
uydu alicisi mi uydu mu nedeniyosa artik bozdum o seyi
babamdanda tabi laflar isittik

Pasha-MaN

Geçen sene forma alabilmek için. Gittim işe girdim ve 1 hafta sonra çıkıcam dedim ama patron la mevzu çıktı sonra paramı aldım çıktım ve formamı kaptım ;D

kofani

össye hazırlık için yurtta kalıyodum yurtta çok sıkı kurallar vardı her ayın sonunda ev izni vardı tabi ben dayanamadım bir beşiktaş maçı olduğu akşam yurttan kaçıp eve maç izlemeye gittim sonrada yurttan ayrılmak zorunda kaldım.,
Rengi Kaçtı Yaşamın...

blackwhite--Pelin

ya say say bitmez naptiyimin
yani bjk icin coook azar isittim ve kavga ettimm
sayamam hepsini......

banumansiz

odamı siah beaza boyadım
maç uğruna babamla sayısız atıştım...
konyada taraftarsız bırakmadım... ;)
ve gülümse şimdi... ;)

blackwhite--Pelin

bende siyh beyaza boymak istiom odami :)

+SteNt

Graffiti yaptığım zamanlarda Sirkeci Garı'nda trenin üstüne 7 yada 8 metre uzunluğunda Akıllı oL Çarşı burada! yazmıştım.TCDD görevlileri kovalamaya başladılar ve arkamdan plastik mermi atmışlardı. bacağımdan vurunca düşmüştm yakalanmıştm.Gece 3e kadar graffitinin ne oldğunu ÇARŞI aşkının ne olduğunu anlatmaya çalışmıştm..para cezası almıştm!

bjkclub

istanbulluyum ama ankara denilen dandik memlekette okuyorum. .  ilk sene ankaragücü macından sonra başıma bişey gelicekse senden gelsin beşiktaşım dedim çıkarmadım formamı atkımı..5 kişi arkadan saldırdılar şapkamı aldılar falan ama korkmadım anladı onlar da uzadı direk..ertesi sene yine aynı olay bu sefer şerefsizin biri tekme attı karnıma :D sonra yonjada falan buldugum bütün ankragüclülere her türlü küfürü bastımm..bakalım bu sene nolcak ankaradaki mactan sonra..ufak sıyrıklarla kurtarırız insallah :)

david villa

annnem lere dayımlara gıdıcem dıye evden cıktım o da gıdemzsın dedı ben de tabkı dayımlara depıl maca gıtmıstım.o gun bugundur annemle konusmuyorum:D

erdinc1926

ben dışardayım deyip maça gittim telefonumu kapattım o gece beni aramışlar.tabii bu sölediğim 1 tanesi daha çok olay var anlat anlat bitmez
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

MelizA

beşiktaşlı olmayan biryle çıkmıyorum.. 1 kere fenerli bi sewgiilim olmuştu onda da beşiktaş fener maçında inenüde beşiktaş formasyla benimle kapalıda oturmak zorunda kalmıştı.. ve tüm gece formayla dolaştı.. o maç içinde bursadan kaçarak gelmiştim istanbula...

grief1985

:bayrak BaşkA tAkıM tUtmaDım  :bayrak
BaZen SeVinÇ BaZen KeDer BEŞİKTAŞ'LI oLMak yETEr!!

disikartal58

okuldan kaçtım, aileme yalan söledim, gidebildiğim her maçına gittim, arkilerimi ektim sınava girmedim uyumadım yemedim içmedim dolbım siyah beyaz son paramı maça harcadım son paramı maç için harcadım .....daha ne osun:)

karagümrük-çarşı

hayatım da karakol nezaret yüzü gördüm  geçen sezon kupa maçında  kadıköyde maytap attın dediler sonra iskele karakoldayız kankamla olsun beee abii ne fark ederki daha maç başlamadan girdik nezarete fenerliler le aynı odada bir maç bitirdik bi uzatmalara kaldık ama herşeyim beşiktaşım 9 fenerlinin içinden 2 beşiktaşlıyı gülerek çıkardı yaa hayatımda unutamam karakol u inllettik nobre diyinceee 2 kişi+komiser
Tribüne boydan boya "Ölüm Ne Zaman ve Nereden Gelirse Gelsin;
Mezarıma Siyah Beyaz Güller Atılacaksa, Mezar Taşıma BEŞİKTAŞ Yazılacaksa,
Böyle Ölüm Hoş Gelsin Sefa Gelsin..."

chefree

yha bu kız ları anlamıyorum yha nasıl kızlarla cıkmışsınız sizde be arkiler.kız ya ben ya beşiktaş dio.ya bu soruyu sormak aptallık bi kere.heralde beşiktaş.ama siz beşiktaş deyince o kızların yüz şekillerini gormek isterdim he.ihanet etmiyecegim tek aşk BEŞİKTAŞK.bizdeki aşk başka aşk aloo anlarsa beşiktaşlılar anlar.leylayla mecnun yaşasaydı imrenirlerdi valla he.................