Ana Menü

Sercan'ın gideceği tek takım:Beşiktaş

Başlatan CR7, Ocak 01, 2010, 14:10:19

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

djinonu

ne batuhan nede sercan hicbirini istemiyorum
can erdemi cikarin ilk 11e...
baskan zaten kongre var diye hocaya demis transferi kongreye dogru yapariz diye...
yani hocada demeye basladi transfere ihtiyac yok diye...
besiktas anlasilan ernst fink ferrari sivokla sampiyon olacak...

CR7

Galatasaray ve F.Bahçe`nin istediği Sercan için Beşiktaş önde gidiyor. Milli futbolcunun menajeri Beşiktaş`ı işaret ederken, Bursaspor ve siyah beyazlı takım takastaki isimler için sıkı pazarlıkta
Beşiktaş, Bursasporlu Sercan Yıldırım`ın transferinde atağa kalktı. SABAH`ın 19 Aralık 2009`da duyurduğu transfer için siyah-beyazlı takım ile Bursaspor arasındaki pazarlıklar tam gaz devam ediyor. Özellikle yaşadığı para sıkıntısı nedeniyle Sercan`ı gözden çıkaran Bursaspor en iyi teklifi verecek olan kulübe, milli futbolcuyu satacak. Beşiktaş, Sercan için 2 futbolcu artı para teklif ederken, Fenerbahçe ve Galatasaray`ın da istediği 19 yaşındaki golcü için menajeri Metin Korkmaz, "En iyi teklif Beşiktaş`tan geldi. Eğer Sercan ayrılacaksa gideceği takım Beşiktaş olacak" dedi. Korkmaz, "Yaptığım görüşmelere dayanarak söylüyorum; Sercan Beşiktaş yolunda. Beşiktaş Serdar Özkan ve Batuhan`ı verirse bu iş biter. Bursa hem futbolcu almış olacak hem de para... Biz kulüplerin anlaşmasını bekliyoruz" diye konuştu.

FENERBAHÇE DE ATAKTA
Beşiktaş cephesi ise Batuhan`ı Bursa`ya vermeyi kabul ederken Serdar Özkan`dan vazgeçmiyor. Bu futbolcunun yerine `Zapotoncy formülünü tartışalım` teklifini sunuldu. Bursa`ya kiralanan Çek futbolcunun bonservisi Beşiktaş`ın elinde. Ertuğrul Sağlam`ın gelecek sezon da takımda kalmasını istediği Zapo için iki kulübün tekrar görüşeceği öğrenildi. Bu arada Semih kriziyle sarsılan Fenerbahçe Kulübü de Sercan için Bursa`ya yeni bir teklif vermeye hazırlanıyor.

Sabah

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, Bursasporlu Sercan Yıldırım'ı siyah-beyazlı renklere bağlamak için çabalarken, bu futbolcunun olmaması durumunda ofansif bir yabancının Kartal'a transfer edileceği ifade edildi

Bir yandan kongreye dönük çalışmalar yapan, diğer yandan takıma kazandırılması düşünülen transferler konusunda girişimlerini sürdüren Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören'in ilk hedefinin Bursasporlu Sercan olduğu ifade edildi.
Bu futbolcunun transferini tamamlamak için yeşil-beyazlılarla temaslarını sıklaştıran Demirören'in, takas da dahil olmak üzere çeşitli alternatifler üzerinde durduğu vurgulandı. Kongre öncesinde bu oyuncuyu transfer ederek sükse yapmak isteyen siyah-beyazlı kulübün patronunun; bu transferin gerçekleşmemesi durumunda ise yabancı bir futbolcuya yöneleceği öğrenildi.

Tello topun ağzında
Ancak bu kez yabancı kontenjanı konusunda bir sıkıntı yaşanacak. Delgado'nun dönme olasılığı nedeniyle şimdiden bir yabancıyla vedalaşmanın hesaplarını yapan Beşiktaş, yeni bir yabancı karşısında ikinci sıkıntıyla daha karşı karşıya kalacak. Delgado'nun hazır dönmemesi durumunda sözleşmenin dondurulma süresi sezon sonuna kadar uzayacak, ya da Arjantinli futbolcu kiralanacak. Bunun dışında da gidecekler arasında listebaşı olarak Tello görünüyor. Şilili futbolcunun da her an takımdan ayrılabileceği belirtildi.
Öte yandan Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam'ın, devre arasındaki transferler için kaynak yaratacağı gerekçesiyle Sercan Yıldırım'ın Beşiktaş'a verilmesine sıcak baktığı belirtildi. Başka kulüplerin de devrede olması, transfer sürecini uzatıyor.

Milliyet
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

IL Capitano

bu hic 19 yasinda gibi durmuyor  :)  sanki yasini kucultmusler gibi bir durum var bence.

Alıntı yapılan: Cem Goren - Ocak 02, 2010, 07:14:25
yıne topuz olayına donmesın

bu yuzden biraz mesafeli durmak lazim.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

pAscAliAnUmut

Ben Sercan'ın oyun stilini Trabzonlu Umut'a benzetiyorum.

İkisinin de fiziği gayet kuvvetli hızlı adamlar. Ama son vuruşları bi hayli zayıf kalıyor
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

carsi52

Alıntı yapılan: pAscAliAnUmut - Ocak 02, 2010, 15:04:59
Ben Sercan'ın oyun stilini Trabzonlu Umut'a benzetiyorum.

Eğer öyle ise aman sakın gelmesin :lol
Bölünür senin için uykular!

KeePSaKe

Gelirse iyi olur gelmezse de sorun değil :)
Since 1903

Ersin Develi

Herkes çıkıp derki - Ben Beşiktaş a Gideceğim, - Ben Sadece Beşiktaş ta oynarım vs vs ama transfere gelince paranın daha fazla olduğu yere giderler,menfaatleri daha ağır basar.O yüzden imza atana kadar kimseye inanmıyorum artık,Sercan iyi bir futbolcu olabilir ama bizim alt yapıda çok futbolcu var A takıma çıkacak, Serdar + Batuhan + Para nın karşılığı etmez Sercan

Cem Goren

CR7

ya bi yanlış anlama var sanırım
bunu sercan söylemiyor.
menajeri gelen tekliflere bakarak en iyisini Beşiktaş'ın verdiğini ve almaya en yakın takımın,ayrılacaksa takımdan alacak tek takımın şu anki tekliflere göre Beşiktaş olduğunu söylüyor.
Topuz olayıyla ne alakası var?
Sercan çıkıp ben Beşiktaşlıyım başka takımda oynamam demedi ki
ki zaten sercan'ın açıklaması yok ortada

CR7

Başkan Yıldırım Demirören, Sercan konusunda en ufak temaslarının olmadığını belirtip "Bu haberlerin kaynağı menajeri olabilir" dedi.

SPOR medyası 2010'a hızlı girdi.. Öne çıkan transfer söylentilerinden biri de Beşiktaş'ın Bursalı Sercan Yıldırım için futbolcu+para teklif ettiği üzerineydi.. Tabata'yı 8 milyon Euro'ya aldığı için bu konularda 'eli bol' gösterilen Yıldırım Demirören'e transfer söylentisini sorduk.. Aldığımız yanıt şu oldu: "Sercan için hiç kimseyle en ufak görüşmem olmadı.. Ortada hayâli isimler, rakamlar dönüyor.. Aynı süreç Mehmet Topuz'da da yaşanmıştı.. Çünkü Topuz'un menajeri de aynı kişiydi.. Dolayısıyla her şey çok net.. Biz Sercan'la ilgilenmiyoruz.."

Mustafa Denizli: "Beşiktaş'ta hiçbir transfer durup dururken olmaz.. Başkana veya yönetime Sercan'ı istediğimi hiç söylemedim.."

GERÇEKTEN de menajer Metin Korkmaz, Topuz için de F.Bahçe ile Beşiktaş'ı birbirine düşürmüş ve ortaya 11 milyon Euro'luk bir maliyet çıkmıştı.. Konu daha sağlam değerlendirilsin diye ahizeyi kaldırıp bir de teknik direktör Mustafa Denizli'ye sorduk.. İşte Mustafa Hoca'nın sözleri: "Beşiktaş'ta hiçbir transfer durup dururken olmaz.. Önce benim istemem, sonra da yönetimin şartları oluşturması gerekir.. Ben de gazetelerden okuyorum.. Sercan'ı hiçbir zaman istemedim.. Aksine transfere ihtiyacımız olmadığını belirttim.." Bu arada F.Bahçe yönetimi de Sercan Yıldırım ile ilgili geçen yıldan bu yana hiçbir temaslarının bulunmadığını açıkladı..

Cem Goren

NoPasaran

Bunları söylerler sonra imza attırırlar ..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

djinonu

belkide ön sözlesme atildi bile...
bu baskandan hersey beklenebilir

Cem Goren

bekleyıp gorelım yarın transfer sezonu resmen baslıyor