Ana Menü

Beşiktaş Ramazan Özcan'ı kiraladı

Başlatan NoPasaran, Aralık 29, 2009, 13:17:30

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş'ta Rüştü Recber ve Hakan Arıkan'ın sezonun ilk yarısının ardından geçirdiği ameliyatlar sonrası takımdaki yerlerini bir süre alamayacak olmaları üzerine Siyah-Beyazlı yönetim yeni bir kaleci arayışına girmişti.

• Son günlerde Ankaragücü'nden Serkan Kırıntılı, Denizlispor'dan Cenk Gönen ve Gençlerbirliğin'den Serdar Kulbilge'nin adı Beşiktaş ile anılmaya başlamış ancak bugüne kadar net bir gelişme yaşanmamıştı.

Siyah Beyazlı yönetim dün Mustafa Denizli'nin isteği üzerine Almanya Bundasliga takımlarından Hoffenheim formasını giyen Ramazan Özcan ve kulübü ile yaptığı görüşmelerden olumlu sonuç aldı. Beşiktaş yönetimi Avusturya milli takım formasını giyen Türk asıllı 25 yaşındaki kaleci ve Alman kulübü ile anlaşmaya vardı.
    Yapılan anlaşmaya göre Ramazan Özcan sezon sonuna kadar Hoffenheim takımından kiralacak.

Beşiktaş Kulübü bu oyuncu ile ilgilenildiğine dair gelişmeyi borsaya bildidirirken, son dakikada bir sorun çıkmaması halinde Ramazan'ın 30 Aralık'ta İstanbul'a gelip, yeni takımı ile antrenmanlara çıkması bekleniyor.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Avusturya milli takım formasını giyen Türk asıllı

adam 3. kaleci olarak cagirilmisti ben oyle hatirliyorum
sadece U21 de oynadi..

Hoffenheimde ise kaleyi bile korumadi
en son NISAN 2009 da kaleye gecmis,
yani 8 aydir kaleci oynamamis..

Ne hayir gorecegiz ki bu kaleciden bilmiyorum...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

erdibatmaz

altyapının içine ettiniz. Dışardan dışardan nereye kadar.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

+18 !

Serkan'ı,Cenk'i alsalar tamam diyecem de bu nerden çıktı şimdi..

İsmini ilk kez duyuyorum..

NoPasaran

Umarım iyi kaleci çıkar..

Kiralık ama alınabilir sanırım bu sene sonu..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Hoffenheimde mac oynamadi bu sene, son NISANda forma giymis..
Leverkusenden 5 gol yemis kalesinde :)

sonra 3.kaleci milli takimin, yani klubede bile oturamadi..

26 yasinda olacak neredeyse ve nasil iyi kaleci oluyor?
yani ALMANYADA yetenekli turkleri/gurbetcileri daha cabuk kesfediyorlar
gelecek olsa bu adami kaparlar..

izlemeden birsey demek yanlis ama ön izlemimim bu
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

KeePSaKe

Tanımıyorum önceden yorum yapmak yanlış olur ama bende açıkcası Serkan ı istiyordum...
Since 1903

KartaL_Gurkan

Hoffenheimda oynatmiyorlardi ama bekliyelim bakalim belki yararli olur...bir sey söylemek icin daha henüz cok erken :)
Insallah yararli olur :)

Simurg

Ramazan Özcan kimdir?
RamazanÖzcan (d. 20 Haziran 1984, Hohemens, Avusturya - ) Türk asıllıAvusturya'lı kaleci. Avusturya Milli Futbol takımınında formasını giyen

Ramazan Özcan kimdir?
Ramazan Özcan (d. 20 Haziran 1984, Hohemens, Avusturya - ) Türk asıllıAvusturya'lı kaleci. Avusturya milli futbol takımınında formasınıgiyiyor.

Özcan, Austria Lustenau 2003 yılında profesyonel kariyerine başladı ve2006 yılında Red Bull Salzburg'a transfer oldu. 2006-07 sezonunundaBundesliga'da sadece iki kez forma giydi.

2007-2008 sezonunda TSG 1899 Hoffenheim takımına transfer oldu. Üçyıllık sözleşmeye imza atan Özcan oynadığı 7 maçta kalesinde 13 golgördü. Oynadığı maçlarda güven veren Özcan, otoritelerin gözündegeleceği parlak bir oyuncu olarak göze çarpıyor.

Özcan 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası finalleri için Avusturya Millitakımına seçildi ama turnuva boyunca herhangi bir maçta görev almadı.Özcan, İtalya'ya karşı bir dostluk maçında 20 Ağustos 2008, AlexManninger yerine oyuna girdi. Ve ilk defa uluslararası maçta görevyaptı. Maç 2-2 berabere sona erdi.

Serkan Üstüner-Kartalhaber.com

İşte, Beşiktaş'ın yeni kalecisi Ramazan'dan ilk açıklamalar !.. Siyahbeyazlıların Hoffenheim'dan kiraladığı Ramazan cuma günü İstanbul'ageleceğini doğrularken; "Beşiktaş'ın kaleci problemi var, yardım etmekiçin geliyorum" dedi.

Türkiye'de ilk röportajını Best FM'den Özkan Öztürk'e veren Ramazan'ın açıklamalarını sizler için derledik.

İşte Ramazan Özcan'ın açıklamaları "Evet şu an görüşmelere başladık.Beşiktaş Cuma günü beni bekliyor. Bakalım ne olacak? Kalecilere geçmişolsun diyorum. Son iki gündür görüşüyorum. Cuma günü inşallah imzayıatacağım. İddialı konuşmak istemiyorum. Beşiktaş'a yardım etmek içingeliyorum. Altı aylık bir kontrat imzalayacağım. Elimden gelenin eniyisini yapacağım. Beşiktaş camiasına ve taraftarına güzel maçlarizlettireceğim. Ondan sonra ne olur bilmiyorum. Sonrasını Allah bilir.Altı aydan sonrasını Mayıs ayından sonra konuşacağız" dedi.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

pAscAliAnUmut

Kendi takımında oynayaman adamı kiralıyoruz var mı böyle bir saçmalık ya..

Kim bilir kaç paraya kiralanacak.. Yazık ya hakkaten yazık..
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Görmeden kaleciliği hakkında yorum yapmak çok yanlış olur.
Ama böyle bir mantık ile böyle bir aptalca birşey beklemiyordum desem yalan olur..
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

yahu zaten 1.kalecimi alacaksınız alla alla

bu adam 3. kalecimiz herhalde ilk 11 oynayacak kaleciyi almayacağız..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

Alıntı yapılan: s.volkan - Aralık 29, 2009, 14:34:47
Umarım iyi kaleci çıkar..

Kiralık ama alınabilir sanırım bu sene sonu..

Beşiktaşın transfer politikası NE YAZIK Kİ Pazardan Karpuz alma işine benzedi,Ne çıkarsa bahtımıza,Bu kaleci kaç kez izlenmiş
bu kafayla kaç futbolcu elimizde patladı,son örneği tabata adam oynamıyor bile

Beceriksiz yönetim,Beşiktaşı Mahvettin...

CR7

Alıntı yapılan: s.volkan - Aralık 30, 2009, 11:01:46
yahu zaten 1.kalecimi alacaksınız alla alla

bu adam 3. kalecimiz herhalde ilk 11 oynayacak kaleciyi almayacağız..

abi bu yönetim ve denizli'yi her seferinde savunma telaşı nedir sorması ayıp?
iyi birini almalılardı 1. kaleci de olabilecek birini
eğer kaleci alıyorlarsa
kalecilerimizin durumları ortada.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)